Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pudzian vs sapp?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian vs sapp?

W końcu Sapp wygrał z Ernesto Hoostem, na Ernesto podwórku czyli w K-1.
(...)

Ale nie przytaczajmy tej walki proszę, bo chyba każdy pamięta jak to wyglądało ;)


--------------


Inna sprawa, to znaczy techniki sappa, czy pudzianowskiego: to jest walka w ringu/klatce, liczy się wygrana, adrenalina na maksymalnym poziomie. To nie jest techniczna pokazówka na treningu. Jak cepy dadzą ci wygraną, to naparzasz cepy. Jak przygniecienie do ziemi coś da to to robisz. A jak zrobisz coś źle, to dostaniesz mocno po głowie, dlatego nie stosujesz wymyślnych technik, tylko to co da ci zwycięstwo. Oczywiście nie twierdzę też, że sap/pudzilla to wirtuozi techniczni.
  • 0

budo_hombre
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian vs sapp?

Inna sprawa, to znaczy techniki sappa, czy pudzianowskiego: to jest walka w ringu/klatce, liczy się wygrana, adrenalina na maksymalnym poziomie. To nie jest techniczna pokazówka na treningu. Jak cepy dadzą ci wygraną, to naparzasz cepy. Jak przygniecienie do ziemi coś da to to robisz. A jak zrobisz coś źle, to dostaniesz mocno po głowie, dlatego nie stosujesz wymyślnych technik, tylko to co da ci zwycięstwo. Oczywiście nie twierdzę też, że sap/pudzilla to wirtuozi techniczni.

Owszem, takie taktyki są dozwolone. Nie znaczy to jednak, że wszystkim ludziom mają się podobać dwa walczące goryle. ;-)
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian vs sapp?
Rywalem Mameda jest... Uwaga, uwaga... Rodney Wallace :) (boxingnews za faktem). Zal.pl :?: Oby to nie była prawda.
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian vs sapp?
Ja w to nie wierzę.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian vs sapp?
Pudzian zabije biednego Sapa.
Hejtujecie na niego, ale poprawia się ciągle, w wlkach z Thompsonem pokazał się z niezłej strony wydolnościowo już.
Jak Pamiętam to Drwal w UFC też spuchł szybko a tak po niem nikt nie jeździł.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian vs sapp?
Może dlatego, że Drwal jest zawodnikiem MMA, stoczył wcześniej z 15 walk, był nr 1 w Europie, nie gadał głupot w wywiadach, zajmował się treningiem a nie sprzedawaniem skór i gotowaniem w tv, brał walki z tymi przeciwnikami jakich mu proponowano - nikt mu nie szukał medialnych kelnerów, w debiucie dostał Thiago Silve, był prekursorem zasad treningowych MMA u nas a do USA za bardzo nie miał możliwości polecieć?

Aha, i jak zauważyłeś spuchł w UFC gdzie był pierwszym Polakiem i gdzie jak się zdaje poziom przygotowania sportowego, techniczny i wydolnościowy jest póki co jeszcze ciut większy niż u nas.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian vs sapp?
Ależ ja to rozumiem, Drwal jest super, tylko nie Hejtujcie Pudziana. Każdy orze jak może, Pudzian jest wielkim sportowcem w każdym calu, a nowa dyscyplina jest po prostu dramatycznie inna od starej. Nie ma co się śmiać.
  • 0

budo_torpedo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian vs sapp?
Pudzian jest dla mnie zawodnikiem mma od czasu wpierdolu z Sylvią. Pomijając głupoty które gada (a nawet z tym zbastowal trochę),to trenuje i walczy jak każdy inny zawodnik. Fakt,dostaje leszczy,ale nie zmienia to faktu,że trenuje i walczy na maksimum swoich możliwości. Teraz już bym Go nie umiał porównać do Kulturysty który idzie do mma bez treningu, czy jeszcze gorzej-do Najmana.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian vs sapp?
Dokładnie.
Zresztą co on takiego gada?
Cały czas mówi, ze dużo pracy przed nim i ćwiczy.
Leszcze?
Butterbean tak, ale inni to jego poziom.

Silva, były mistrz a gdyby nie zmęczenie Pudziana walka trwała by raczej dłużej.
Thompson? To już zawodnik, druga liga ale nie leszcz, a walki toczyli wyrównane.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian vs sapp?
Kazik śpiewa, że "Gdyby to najczęstsze słowo polskie". A ja myślę, że gdyby Silvia się bardziej na poważnie przygotowywał a nie otłuszczał walka skończyłaby się dużo szybciej. I tak sobie możemy gdybać. Co to znaczy, że inni to jego poziom? Jak kopię piłkę w 7 lidze a sponsor mi dobrze płaci to już jestem profesjonalnym piłkarzem? Jeżeli chodzi o poziom sportowy to z całą pewnością nie.
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pudzian vs sapp?
Nie no, ja bym sie z tym zgodzil. Jak na osobe z takim stazem treningowym i z taka iloscia stoczonych walk, to zawodnikow dostaje calkiem niezlych. Jaki zawodnik zaczyna kariere w MMA z takiego poziomu? Raczej niewielu.
Chociaz powiedzialbym, ze akurat Sapp, to w tej chwili krok wstecz, biorac pod uwage jego terminarz "spotkan" i obecne podejscie do walki.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024