Skocz do zawartości


Zdjęcie

o kursach instruktorskich raz jeszcze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

o kursach instruktorskich raz jeszcze
wiem wiem, bylo walkowane milion razy
ale takie mam watpliwosci
zmienily sie przepisy i teraz
a) instr. rekreacji wypadl z kregu zainteresowan min. sportu, ale nadal sa organizowane kursy przez rozne inne instytucje, od awf-ow po firmy prywatne - ale czy te kursy sa naprawde potrzebne? czy tez do prowadzenia zajec z zakresu rekreacji naprawde nie potrzeba miec zadnych uprawnien? pytam serio bo nawet na naszym forum kraza sprzeczne opinie
jesli nie sa potrzebne to na co licza organizatorzy takowych?
b)a jesli sa potrzebne to kto tak naprawde moze prowadzic na takich kursach zajecia? (uwaga nie pytam o organizatora! tylko o wykladowce) jakie trzeba spelnic wymogi zeby moc prowadzic taki kurs (albo jego czesc) - jakie jest minimum wymagan od prowadzacego? (np wyksztalcenie?)
pytam bo mamy ostatnio wysyp najdziwaczniejszych kursow rekreacji (szczegolnie jesli chodzi o specjalizacje) organizowanych przez zupelnie nieznane firmy i firmowane nazwiskami co do ktorych mam powazne watpliwosci (a w kilku przypadkach wrecz pewnosc)
  • 0

budo_.qzi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: o kursach instruktorskich raz jeszcze
szukasz guza ;)
  • 0

budo_aniol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 956 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków/Tomaszów Mazowiecki
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: o kursach instruktorskich raz jeszcze
absolutnie
po prostu dostalem ostatnio dwa zaproszenia na takie kursy i w obu cos mi mocno smierdzi - najwiecej watpliwosci wzbudzaja prowadzacy
a pytam calkiem serio, bo jak napisalem sprzeczne opinie kraza nawet wsrod dotychczasowych organizatorow kursow instruktorskich
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024