Skocz do zawartości


Zdjęcie

który klub w stolicy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_pablobjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siedlce/Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: który klub w stolicy

http://www.grapplerinfo.pl/bjj-droga-zycia-2/
Z komentarzy wynika ze to Chaos uczeszczal do innych klubow...


Tak Paweł uczęszczał, sam mi o tym mówił, dziwię się tylk, dlaczego robisz wielkie halo z jednego komentarza. Walkę z niższym pasem zdaża się przegrać nie takim kozakom, ale jak to byy sparingi to pewnie Paweł z 10 razy poddał te rzekome białe i niebieskie paski. Poza to z tego co mi mówił, chodził do Copy na grupę zaawansowaną, a tam od purpur biorą

O Alliance nic nie mówił


Witam, czy ktoś uczęszcza do Chaos Gold Team i może powiedzieć coś więcej?


Ja byłem na jednym treningu. Jako palacz (wtedy jeszcze nie nałogowy) dostałem wpierdol kondycyjny. Generalnie dużo białych pasków, fajna atmosfera w klubie i mogę polecić każdemu początkującemu
  • 0

budo_darek1987
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: który klub w stolicy
Dzięki za odpowiedzi! To na grapplerinfo widziałem, ewidentny troll.
Też palę i pewnie trening skończy się wypluciem płuc :) Dobra zachęta do rzucenia wreszcie.
Chyba się przejdę do Gold Teamu - mały klub, małe grupy co dla mnie jest plusem.
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: który klub w stolicy
Nie, że odradzam Chaos Gold Team, bo nie byłem, a mają fajną promocję, ale masz sprawdzoną markę w postaci Alliance. Jak masz bliżej to idź, niedługo nowy semestr na studenckiej grupie, poćwiczysz miesiąc, to będziesz miał tam przewagę.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024