Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hardkorowy koksu w mma


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
248 odpowiedzi w tym temacie

budo_adis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hardkorowy koksu w mma
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ciekawe gdzie Robercik przygotowuje się do tej walki...
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Hardkorowy koksu w mma
W studiu Radia Koks ;)
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Hardkorowy koksu w mma
a ska ty wiesz, skoro go nie znasz? :)
Burneika w sumie naturalnie wyszedł, ale jego koledze te bluzgi nie wychodzą jakoś ;-)
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Hardkorowy koksu w mma

a ska ty wiesz, skoro go nie znasz? :)

Nie wiem, nie wiem i żebym wpierdol nie obskoczył od niego jako 3 w kolejce ;)
  • 0

budo_alexia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:śląskie
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Hardkorowy koksu w mma

czy ktos jeszcze ma nadzieje w polskie mma? :twisted:


mma w Polsce będzie kojarzone wyłącznie z walkami dziwolągów :|
Nic dziwnego, że zawodnicy z osiągnięciami nie chcą być tłem dla Koksa i Najmana. Wkrótce będą też mieli dość bycia tłem dla Pudziana.
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hardkorowy koksu w mma

Nic dziwnego, że zawodnicy z osiągnięciami nie chcą być tłem dla Koksa i Najmana. Wkrótce będą też mieli dość bycia tłem dla Pudziana.


dopóki dzięki niemu dostają 2x tyle siana to myślę że z braku lepszej alternatywy ( proszę, nie wyjeżdzajcie z ufc ) nikt nie będzie odmawiał.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Hardkorowy koksu w mma

czy ktos jeszcze ma nadzieje w polskie mma? :twisted:


mma w Polsce będzie kojarzone wyłącznie z walkami dziwolągów :|
Nic dziwnego, że zawodnicy z osiągnięciami nie chcą być tłem dla Koksa i Najmana. Wkrótce będą też mieli dość bycia tłem dla Pudziana.


skoro nikt nie zna tych zawodników to nie rozumie, co jest złego w tym, że dzieki walkom tego typu szersza widownia zapozna się z ich umiejetnosciami? Wiekszosc polskich zawodników MMA jest tak rozpoznawalna jak reprezentacja Polski w bilardzie albo w ping pongu.
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hardkorowy koksu w mma

Wiekszosc polskich zawodników MMA jest tak rozpoznawalna jak reprezentacja Polski w bilardzie albo w ping pongu.

No co ty, Grubbe kazdy swego czasu kojarzyl. Mamed czy blachowicz nie maja szans na osiagniecie takiej popularnosci
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Hardkorowy koksu w mma
no fakt, Andrzej Grubba był słynny swego czasu, większość gówniarzy w podstawówce pamiętam wiedziała kto to.
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Hardkorowy koksu w mma
Tylko dlatego, że miał nadruk swojego nazwiska na piłkach do pingla. Jak kogo było stać na lepszą "paletkę" to mu wciskali też takie piłeczki w sklepie.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Hardkorowy koksu w mma
Grubbe pamiętam bardzo dobrze i napewno nie chodziło o "paletki".
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Hardkorowy koksu w mma
zgódźcie się, że jak dzisiejsza reprezentacja w bilard albo pingla i jeszcze w parę innych sportów. albo koledzy Grubby z tamtych czasów.

bo tak to działa - polska szkoła treningu to czekanie na mesjasza, a polska szkoła promowania sportu w mediach to wyciskanie z niego co się da i ewentualne zajmowanie się po łebkach jego kolegami z reprezentacji/otoczenia, kiedy temat mesjasza chwilowo stanie się zbyt ograny; :wink:
mma? przeciętny zjadacz chleba (spoza naszego środowiska) zna Pudziana, Najmana, Saletę i jeszcze eee, jakiegoś Czeczena który eee szybko wygrał i został zapamiętany tylko dlatego że nazwiskiem odróżniał się od reszty.
im więcej takich medialnych dojnych krów, tym większa szansa że komuś w jakiejś redakcji się spodobają inne walki na danej gali i zrobi o nich materiał.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Hardkorowy koksu w mma

...zawodnicy z osiągnięciami nie chcą być tłem dla Koksa i Najmana. Wkrótce będą też mieli dość bycia tłem dla Pudziana.

Tylko że ci drudzy mogą obyć się bez tych pierwszych. Niestety w drugą stronę to nie działa.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Hardkorowy koksu w mma

zgódźcie się, że jak dzisiejsza reprezentacja w bilard albo pingla i jeszcze w parę innych sportów. albo koledzy Grubby z tamtych czasów.


Kolegą Grubby był Lucjan Błaszczyk. Znana i utytułowana wtedy postać. Często pokazywali twarz w telewizorni.
Jeżeli ktoś osiąga sukcesy nawet w niszowym u nas sporcie będzie kojarzony przez osoby, które interesują się sportem 9Warunek konieczny). Przykłady? Rugby - Kacała, 5bój - Skrzypaszek, podnoszenie ciężarów - bracia Dołęga, Kołecki, strzelectwo - Mauer, biathlon - Sikora, hokej - Czerkawski, kickboxing - Piotrowski. To wszystko nie są sporty masowe, z dużą oglądalnością w PL, rugby i hokej nie mają sukcesów drużynowych.

Ale fakt faktem, że łatwiej zaistnieć tańcząc/śpiewając/jeżdżąc na lodzie/gotując itp w tv niż przez profesjonalne uprawianie sportu, którego nie ma na szerszą skalę w tv. Dodatkowo kojarzy się z brutalnością (te klatki :) ) itp. Kibice MMA często wolą obejrzeć walkę w tv niż kupić bilet a w takiej Warszawie gdzie różnych imprez jest sporo ciężko jest zapełnić w sumie mały Torwar.

Do tego mamy kulturę masową a dla wielu gwiazdą jest ten czy inny pajac. Poziom rozpoznawalności MMA jest żaden, dla ludzi MMA, KSW i UFC to to samo, a o Pride nie słyszeli. Kiedyś na siłce 3ch typów rozmawiało o walce Fiodora i jeden pochwalił się, że ogląda MMA i Uefce. MMA pojawiło się w mediach dzięki Nastuli ale oglądalność jego walk w TVN wyleczyła stacje z szerszego wejścia w ten sport. Ci, którzy siadają przed tv nie robią tego często dla samych walk tylko dlatego, żeby zobaczyć jak X czy Y sobie poradzi - w końcu, duży jest, silny i piszą o nim na kundelku więc musi być kimś. Co znaczy polskie MMA pokazały wyniki gali KSW bez super mario czy słupki MMAAtack, które były równie mocne jak te z transmisji gali boksu "zawodowego" w sali gimnastycznej miejscowości X czy Y na kanale sportowym. Dlatego KSW w Płocku będzie ważnym testem dla środowiska.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Hardkorowy koksu w mma
to KSW ma w sumie dobrą rozpiske, brakuje tylko Mameda i jakby nie było dla zwiększenia oglądalności Pudzilli vs TBA.
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Hardkorowy koksu w mma
obok Grubby byl jeszcze Kucharski ale juz nie tak utalentowany i utytulowany
  • 0

budo_bjj attack
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Hardkorowy koksu w mma

http://bjjattack.blogspot.com/2012/02/nie-ma-wspopracy-na-linii-drysdale.html ciekawe gdzie Robercik przygotowuje się do tej walki...

Może to być tylko przykrywka i Robert zaskoczy nas jakąś latającą balachą.



Żart oczywiście. :lol:
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Hardkorowy koksu w mma
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i tu jest jakaś sprzeczność.
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Hardkorowy koksu w mma
to jest właśnie ostatni trening, o którym mówi Drysdale
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Hardkorowy koksu w mma

http://www.mmatv.pl/aktualnosci/robert-burneika-trenuje-mma-w-drysdale-academy i tu jest jakaś sprzeczność.

stare wideo, nie ma żadnej sprzeczności
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024