Skocz do zawartości


Zdjęcie

BJJ /MMA EINDHOVEN


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_omen7
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KOSZALIN
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

BJJ /MMA EINDHOVEN
Witam , przeprowadzilem sie do Eindhoven w Holandii i szukam jakiegos konkretnego klubu Bjj i Mma. Bylem juz nawet w jednym osrodku sportow SPORTVISION ale moze ma ktos jeszcze o tym pojecie, gdzie mozna byloby sie wybrac. Mam duze doswiadczenie, szczegolnie z bjj i chcialbym wybrac jakas ciekawa szkołe.Dzieki za pomoc , Pozdrawiam.
  • 0

budo_pablobjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siedlce/Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ /MMA EINDHOVEN
w holandii BJJ chyba nie jest zbyt popularne, a skoro masz doświadczenie... sam załóż szkołę :)

A tak serio jak znajdziesz to daj znac, bo sam jestem ciekaw jaki tam jest poziom BJJ
  • 0

budo_prodi
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ /MMA EINDHOVEN
poziom bjj w sportvision jest całkiem zacny. nawet jak ci jakieś techniki nie pochodza to duzo sparingow z dobrymi zawodnikami robi swoje. Nie ma w okolicy lepszego klubu. Poza tym na niektore sparringi, zwlaszcza w soboty, przyjezdzaja ludzie z calej holandii -ale musisz wiedziec kiedy.
Calkiem czesto seminaria : czesto bywa Augusto Ferrari , jakies pol roku temu byl Draculino.
Co do mma to inna bajka - nizszy poziom ale też chyba nie ma nic lepszego. Poza oficjalnymi treningami zawodnicy czesto trenuja sami i jak troche pocwiczysz to na pewno sie wkrecisz.
Jesli chodzi o stojke -boks jest niezly z tego co widzialem, ale nigdy nie bylem na treningu.
Jest tez jakis klub w veldhoven, nie pamietam teraz nazwy, robia bardziej mma /sw ale raczej bazuja na kungfu czy czyms innym wiec szalu nie ma
  • 0

budo_omen7
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KOSZALIN
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: BJJ /MMA EINDHOVEN
Wybralem SPORTVISION.BJJ calkiem niezle zajecia prowadzi czarny pas (ostatnio byl nawet na Campie Bjj w Szczecinie i zachwalal:)W poniedzialek czeka mnie seminarium z Eduardo Dudu Nascimento wiec doczekac sie nie moge. Co do Mma jesk klku profesjonalnych zawodnikow i to wlasnie z nimi udalo mi sie trenowac.Wszyscy tutaj polecaja Calmaro Gym w Helmond gdzie trenuje podobno kilku zawodnikow przygotowujacych sie do UFC.Mam zamiar w najblizszym czasie odwiedzic i ten klub, wiec jak bede to powiem co tam sie dzieje:) Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024