Skocz do zawartości


Zdjęcie

MMA attack do obejrzenia w knajpie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
99 odpowiedzi w tym temacie

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA attack do obejrzenia w knajpie

Przez Ciebie musiałem jeszcze raz obejrzeć walkę...

Wybacz stary. Nie chciałem Ci tego robić.

;-)
  • 0

budo_torpedo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 135 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA attack do obejrzenia w knajpie
Tong Po może przeistoczy się teraz w styl jednego z braci Mendes. Zwyzywał Alfa od Kloszardów i dostał zaproszenie na sparing. Oczywiście nie przyjmnie wpierdolu za darmo,ale kto wie- może MMA ATTACK podchwycą temat i serio zorganizują main event w grapplingu ;-) :)
Najman będzie mógł gadać,że walczył w boksie,mma,k1, oraz grappling. To sie nazywa mieć papiery.
A My zobaczymy pierwszą w historii walkę,w której oponent sam siebie dusi odklepując.
I chociaż już chyba wszyscy mają Go głęboko w dupie, to i tak każdy by to zobaczył- w tym ja :) (chociaż mnie-jak już wspomniałem- bardziej kręcą te wywiady).
  • 0

budo_tomo69
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 172 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA attack do obejrzenia w knajpie
To dopiero są wywiady :)

  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA attack do obejrzenia w knajpie
Dołączona grafika
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA attack do obejrzenia w knajpie

NIE :!: Nigdy więcej Tong Po w żadnym ringu,klatce ani macie......... Jego miejsce jest w 69 edycji tanca z gwiazdami, you can fight czy innym dzien dobry tvn.

+1

Mnie najbardziej razi wnoszenie złych emocji na matę, a jeszcze gorsze jest wynoszenie ich, a kiedy i to nastąpi to jeszcze ponowne wnoszenie i wynoszenie i tak bez końca. Zawody sportowe to nie jest miejsce na porachunki niedojrzałych emocjonalnie gówniarzy o zaburzonej samoocenie.

Ja chcę oglądać Khalidowa i to w UFC.
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA attack do obejrzenia w knajpie
Kogan dobre prawisz dla mnie zawsze fajną opcją było że fighterzy podczas walki starają sobie "oderwać głowy" a gdy pada końcowy gong zbijają piątki i okazują sobie szacunek .
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA attack do obejrzenia w knajpie
Co do przybijania piątek to polecam od 1:00


  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA attack do obejrzenia w knajpie


2 ostatnie walki z Saletą to nie są porażki w pełni słowa znaczeniu, Ja tak tego nie odbieram ja w tych walkach robiłem co chciałem w pierwszej walce wygranej pozbawił mnie sędzia w drugiej kontuzja i tak tej sprawy nie zostawię ...


  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA attack do obejrzenia w knajpie

2 ostatnie walki z Saletą to nie są porażki w pełni słowa znaczeniu, Ja tak tego nie odbieram ja w tych walkach robiłem co chciałem w pierwszej walce wygranej pozbawił mnie sędzia w drugiej kontuzja i tak tej sprawy nie zostawię ...


Co by nie mówić trochę rację ma.
W pierwszej sędzia postawił walkę do stójki gdy miał na Salecie dosiad, w drugiej odniósł kontuzję.
  • 0

budo_kogan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA attack do obejrzenia w knajpie
KSW special: "You can fight - walczyć każdy może". :lol:

Może TVN podłapie albo Polszmat :D :D:D
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA attack do obejrzenia w knajpie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA attack do obejrzenia w knajpie
Trochę dziwnie zmienili bo werdykt ale na remis a z ocen sędziów po 2ch rundach wygrał Sobbota. Natomiast dogrywkę - której nie powinno być - wygrał Mańkowski.
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA attack do obejrzenia w knajpie
Dla mnie to bezsens i coś czuje teraz co chwilę będziemy słyszeli o zmianie werdyktów po gali .
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA attack do obejrzenia w knajpie
Niekoniecznie. Na KSW już wcześniej składali protesty (np. Chmielu ale bez skutku). To raczej okazja do promocji, napisania o międzynarodowej obsadzie sędziów itp. Jednak większość wyników nie wzbudza emocji co do punktowania.
  • 0

budo_megidox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA attack do obejrzenia w knajpie
Do której walki Antek składał protest ?
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA attack do obejrzenia w knajpie
Chociażby poprzedniej z Zikicem ;)
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA attack do obejrzenia w knajpie
z mmarocks: Antoni Chmielewski (MMA 21-8) poinformoał nas, że wniósł oficjalny protest dotyczący sędziowania jego walki z Jamesem Zikiciem (20-7-2) na KSW 15. Polak, którego pojedynek został ostatecznie oceniony przez sędziów jednogłośnie na korzyść zawodnika z Anglii uważa, że zasłużył na zwycięstwo po dwóch rundach, z których, jego zdaniem, wygrał pierwszą i zremisował drugą. Ponadto Antek zawiadomił nas również, że doznał w trakcie walki kontuzji – zerwał więzadła w lewej nodze i czeka go wkrótce operacja.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA attack do obejrzenia w knajpie
Z fight24.pl: Borys Mańkowski:

Minęły prawie 2 miesiące od walki a dzisiaj,na śniadanie dowiaduję się o zmianie werdyktu…o czymś tak pop****onym jeszcze nie słyszałem. Wesołych K**wa Świąt
B.M.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA attack do obejrzenia w knajpie
I jeszcze ciąg dalszy sprawy z fightsport.pl :

W dniu 5.11.2011 na gali MMA-ATTACK odbył się pojedynek Borys Mańkowski vs Peter Sobbota. W skład sędziowski oceniający to starcie wchodzili; Grzegorz „Jakubek” Jakubowski (20-6-2), Robert Jocz (19-8-0), Grzegorz Skibniewski (0-0-0). Co do dwóch pierwszych nazwisk to liczące się osobistości świata MMA, zarówno pod względem zawodniczym ,trenerskim jak i sędziowskim. Nazwisko sędziego z Bytomia, aż do tej gali było mało znane choć zasłużone dla tej dyscypliny sportu.

Przytoczona wyżej walka stała na b. wyrównanym poziomie i w gestii sędziów było jej trudne rozstrzygnięcie. Wynik zwycięstwa padł po dogrywce nie jednogłośnie na Borysa Mańkowskiego. Manager Sobboty miał prawo protestu ,tak jak w wypadku wskazania na Sobbote, miał prawo zrobić manager drugiej ze stron. Team Mańkowskiego otrzymał informacje o prawdopodobnym skorzystaniu z tego prawa przez Sobbote natychmiast po gali. Ponieważ właściciel federacji MMA-ATTACK kontaktował się w sprawie podpisania kontraktu z Borysem na występ podczas drugiej edycji ,był pytany o sprawy protestu. Odpowiadał ,że nie zamierza niczego zmieniać i że nic się właściwie nie dzieje. Wielkim zaskoczeniem dla całego Ankos Zapasy była więc przedświąteczna niespodzianka. Ogłoszenie zmiany werdyktu na remisowy.

Organizator oświadczył, że zlecił G. Skibniewskiemu jako sędziemu głównemu powołanie komisji w celu „sprawiedliwej” oceny listopadowego pojedynku. Skład komisji tworzyli; Tomasz Jabłonka (0-0-0), Paweł ”Boruta” Ziółkowski (0-1-0), Damian Herczyk (0-2-0), Michał Mućka(2-3-0), Rafał Lasota (5-4-0), Sławomir Szamota (6-1-1). Skład komisji rozpatrujący zmianę werdyktu nie jest (jak na polskie warunki) mocnym składem. Nie podważamy wiedzy, ale do tak trudnego w ocenie pojedynku chcielibyśmy arbitrów o wiedzy i doświadczeniu większym także niż nasze. Rozbieżność w ocenie walki jest zaskakująca.

Dodam, że ci panowie (będący jednak mniej doświadczonymi znawcami, sędziami czy wreszcie zawodnikami) mieli 6 tyg. czasu na przeanalizowanie starcia. Nie towarzyszyły im przy tym emocje niesione przez żywy pojedynek. Mimo to różnią się co do oceny sytuacji i punktują dość różnie. Jeden z panów ocenia nawet pierwszą rundę dla Borysa.

W związku z zaistniałą sytuacją nie kryjemy oburzenia ze sposobu potraktowania nas przez MMA-ATTACK i obawiamy się, że ten bezprecedensowy w świecie mma krok, może skutkować wielokrotną zmianą werdyktów następnych walk tej federacji. Skład powołanej komisji pokazuje ,że zdanie „studentów” może unieważnić ocenę wydaną przez „profesóre” , uczestników największych europejskich gal. Łatwo podważa ich wiarygodność, zarzuca stronniczość bez ujawnienia zapisów punktowania walki sprzed 6tyg.

Pytani przez nas o swą ocenę sędziowie z 5. listopada po spokojnym przeanalizowaniu powtórek nie zmieniają swych decyzji i tak; Jocz, Jakubowski na Mańkowski, Skibniewski na Sobbota. W wypadku Jocz i Jakubowski, ci nie kryli zaskoczenia o decyzji MMAATTACK gdyż nikt ich nie poinformował o toczącej się sprawie. O zmianie werdyktu dowiedzieli się niestety jak i Mańkowski z internetu.

Oświadczamy ,że Mańkowski godnie przyjąłby zmianę werdyktu wydaną przez osoby do tego powołane pod warunkiem, że byłyby to osoby wiarygodne, że korektę swych ocen wnieśliby arbitrzy widowiska, że cały protest odbyłby się w rzetelny i nie poniżający sposób,a nie jak to uczyniło MMAA-TTACK.

Na pytanie o mechanizm zawiązania komisji zapytany Dariusz Cholewa odpowiedział; ”Ja nie miałem czasu się tym zająć i całą sprawę zleciłem Skibniewskiemu”. Ten rozesłał maile do kilku polskich postaci uznanych w świecie mma z prośbą o wypowiedzenie się. W zamian za możliwość wykorzystania werdyktu i wcielenia autora w szeregi komisji oferuje 300pln. Mail taki trafił min. do Marcina „Kimury” Blicharskiego, który odmówił wzięcia udziału w czymś tak nie etycznym. Można śmiało założyć inne ewentualne odmowy cenionych postaci tej formuły ze względu na szacunek do sędziów Jocza i Jakubowskiego. Pan Grzegorz z braku chętnych zwerbował więc swojego zawodnika i paru kolegów w skład komisji. Wiadomo też ,że mocne naciski na zmianę werdyktu były kierowane w imieniu Sobboty przez Tima Leideckera dość znanej postaci europejskiego mma.

W razie podjęcia decyzji o zmianie werdyktu na niekorzyść Mańkowskiego ten rościłby sobie prawo do rewanżu tak jak i w wypadku podtrzymania zwycięstwa ten dałby prawo rewanżu swemu oponentowi. Wynik jest remisowy , sytuacja niesmaczna no i trochę patowa. Prosimy MMA-ATTACK o okazywanie nieco większego szacunku wobec zawodników i arbitrów w stosunku do których podejmowane są tak ważne decyzje.

Ankos Zapasy Poznań i Gameness Team
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MMA attack do obejrzenia w knajpie
Żenada. Kilku łebków w gronie sędziów... Gala iście podwórkowa...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024