Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cagefight - MMA via www


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_cagefighter
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Cagefight - MMA via www
Witam,

Chciałem zaprosić Was na grę via www o tematyce mieszanych sztuk walki. Wczoraj został dodany serwer nr 2. Każdy zaczyna od 0, więc jest szansa na wylądowanie w elicie serwera.

Zapraszam

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cagefight - MMA via www

Witam,

Chciałem zaprosić Was na grę via www o tematyce mieszanych sztuk walki. Wczoraj został dodany serwer nr 2. Każdy zaczyna od 0, więc jest szansa na wylądowanie w elicie serwera.

Zapraszam

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Elita serwera to wysoko postawiona poprzeczka
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Cagefight - MMA via www
ale saku, to dla nas wielka szansa na spelnienie marzen.
  • 0

budo_amator-mma
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cagefight - MMA via www
Dajcie gdzieś link jak wygląda starcie. Jakieś demo :)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cagefight - MMA via www
o te grze uz kiedys bylo.
chujowizna konkretna.
a pan zalozyciel tematu to nawet chyba nie tyle reklame robi, co chce sobie nabic jakis tam super duper punkcikow jak sobie sie ktos zarejestruje z jego linka.

ja tam tylko moge polecic ze swojej strony [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . gra wymagajaca, sensowiejsza duzo, i fakt faktem trudniejsza i dlugodystansowa. ale zajebista.
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Cagefight - MMA via www
Dzięki za linka do tej drugiej.
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Cagefight - MMA via www
Podpisuję się pod przedmówcą, właśnie sprawdzam temat - wygląda obiecująco :)
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Cagefight - MMA via www
Za godzinę pierwsza walka mojego debiutującego zawodnika. Pojedynek trochę w starym stylu - mój zapaśnik z podstawami bjj i boksu vs bokser. Powinno być dobrze.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cagefight - MMA via www
jesli potrzebujecie pomocy to walcie na prva, tutaj, albo w grze (moje id 30562)
jak mowilem, gra jest trudna, wymaga wiele czasu, walki nie sa bardzo czesto, wiec duzo cierpliwosci tez jest wymagane.
i najwazniejsza rada jak sie gra parterowcem, ostatnia rzecz jaka chcecie robic jezeli przeciwnik chociaz troszke ogarnia gre, to walic ciagle obalenia. musicie mieszac je z uderzeniami (nawet jesli 100% uderzen bedzie pudlami), to przeciwnik bedzie sie mniej spodziewal tego ze chcecie obalic i latwiej wejdzie.
30% obalen to najwieej ile kiedykolwiek uzylem ;)

powodzenia panowie, swietna gra, i duzo satysfakcji daje jak sie w nia troche wlozy czasu i wysilku (co nie kazdemu sie podoba, spor osob chce grac na zasadzie - teraz gram, teraz ma byc super oh ah ;) ). jednak wielu ludziom nie odpowiada np fakt ze walki sa w formie tekstu i ze nie mozna bezposrednio kotrolowac zawodnika, ale to juz konkretn cechy gier przegladarkowych, zawsze tak jest.
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Cagefight - MMA via www
Po pierwsze to trochę zepsuliśmy temat koledze bo może i gra słaba, ale prawo do promocji inicjatyw tego typu ma. Poza tym myślę, że mmatycoon to na tyle dobra pozycja, że zasługuje na własny wątek a nie pod banerem cienizny. Proponuję wydzielić nasze posty do innego tematu i tam kontynuować.

Co do gry to szybko się ogarnąłeś: ja zgłosiłem się do szybkiej walki i ta dopiero w czwartek. Dziwne.

Balofy: gra jest naprawdę głębsza niż się wydaje. Zanim w ogóle dojdzie do walki: budowa zawodnika, układanie biznesu, dbanie o treningi, kontrakty zawodników. Dostałem kontrakt a nawet ofertę zapisania się do gymu z dobrym ratio zawodnicy/trener (2,44). Dzieje się wiele fajnych rzeczy, naprawdę miodne to.

Ale tutaj pytanie: co w momencie kiedy podpisuję kontrakt exclusive na 3-4 walki a jeszcze przed tym mam zakontraktowaną walkę w trybie quick? Powinienem wypisać się z tamtej i czekać na przydział od teamu? Fakt, że zarobki nieporównywalne (więc już to argument) ale czy nie narusza to w jakiś sposób kontraktu?

PS. To co piszesz o zbalansowaniu takedown/stójka można spokojnie wyczytać w regułach. Także pod tym względem są bardzo mocni.
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Cagefight - MMA via www
O, dzięki za radę z tymi obaleniami. Ja sobie zrobiłem sześciu młodzików do trenowania i czterech starszych gości, żeby od razu nimi powalczyć i się wprawić.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Po statystykach wnoszę, że nie grasz w to od wczoraj :)

Cieglo, na QFC czeka się dwa dni. A sprawy kontraktu bezpośrednio z szefem organizacji możesz ustalić. Ja zrezygnowałem z walki, bo uznałem, że nie ma sensu. Dostanę za nią maks stówkę, a za trzy tygodnie zgarnę 1500. Chyba lepiej na treningu się skupić.
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Cagefight - MMA via www
Thin: kawał chłopa w Twojej stajni :)

Balofy: dobry rekord plus status VIPa. Weteran.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cagefight - MMA via www
pierwsza gra na jaka forse wydalem chyba, ale chociaz moge powiedziec ze warto bylo :)
gratuluje wygranej.

no i grats vipa, dobra decyzja. ja dla zasady sie dlugo opieralem zeby placic za internetowke przegladarkowa ale sie zlamalem :)
co do QFC to kontraktu sie wten sposob nie zlamie, nie stoi to na przeszkodzie.
QFC o tye jest dobre, ze wlasnie nie trzeba miec kontraktu i mozna trafic na leszcza ktororego latwo pokonac. a z rekordem zawodnika np 3-0 dostaiecie wiadomo duzo wiecej kasy niz z rekordem 0-0 :)
wszystko jest kwestia przemyslenia.
ogolem na poczatek nie szkodzi miec 1-2 starszych zawodnikow, ktorzy niemal od razu moga walczyc i zarabiac kase na trening dla mlodszych, bo szukajac dobrych gymow predzej czy pozniej dojdziecie do tego ze trzeba placic 600$ tygodniowo, do tego suplementy (im lpsze tym .... lepiej ;) ) i ciuchy, i z kasa moze byc roznie.

+ ciesze sie ze wnikliwie poczytales zasady, tam jest narawde mnoooooooostwo wiedzy bardzo potrzebnej i ja sam godziny spedzilem na czytaniu forum, mmawiki itd :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024