Skocz do zawartości


Mamed Khalidov o swoim pojedynku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Mamed Khalidov o swoim pojedynku
Niestety Mamed Khalidov nie zdobył mistrzowskiego pasa w walce z Jorge Santiago, z którym przegrał przez decyzję sędziowską. Na razie nie ma, żadnego materiału filmowego, ale można sądzić, że walka była zacięta, a Mamed z pewnością nie oddał tanio skóry, a według niektórych to On powinien zostać zwycięzcą. Jeśli pojawi się w sieci jaki materiał, postaramy się Wam go udostępnić. Po cichu liczę, że odbędzie się jeszcze jeden pojedynek, który ostatecznie rozstrzygnie, kto jest lepszy i trzymam gorąco kciuki, że tym razem Mamedowi uda się zdobyć upragnione trofeum.

Tekst poniżej www.konfrontacja.com

Chwilę po zakończeniu walki Mamed udał się do szpitala na zszywanie trzy centymetrowego rozcięcia na czole. Kontuzja nie jest groźna, a sam zawodnik czuje się dobrze.

- Drugą, trzecią i czwartą rundę wygrałem. Dużo uderzałem, było ground and pound. Cóż poradzić, sędziowie widzieli to inaczej. Tak już jest, gdy się bijesz z mistrzem, musisz mieć wyraźną przewagę lub go znokautować. Poza tym nie zawsze się wygrywa. Zmęczony nie jestem, chociaż zaczynało mi brakować sił w ostatnie rundzie. Ale to dlatego, że w poprzednich narzuciłem duże tempo walki - wyznał Khalidov

Martin Lewandowski:

- Trzy rundy należały do Mameda. Mimo, że w drugiej Santiago założył kimurę to i tak przewaga była po stronie Naszego fightera. Nie będę zwalać winy na nikogo, ale wynik tego pojedynku powinien być inny. Po raz kolejny sprawdziło się, że w walce z mistrzem trzeba go znokautować - powiedział zaraz po walce współwłaściciel Federacji KSW.

Maciej Kawulski.

- Nie udało się zdobyć mistrzowskiego pasa. Przegraliśmy na punkty po super ciężkiej walce. Decyzja sędziów była niesłuszna i wszyscy tak mówią. Mówi się trudno. Ten pojedynek nauczył nas dużo i zamierzamy tutaj wrócić, by podbić Japonię

Dodatkowe info:

Jeśli integrujecie się z nim zapraszamy jutro (poniedziałek, 8 marca) na warszawskie lotnisko im. Fryderyka Chopina. O godzinie 20:10 ląduje samolot na którego pokładzie będzie Nasz fighter.

www.konfrontacja.com


Autor:B-REAL
Źródło:www.fight24.pl



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024