Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybór sztuki walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_mario1942
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wybór sztuki walki
Witam wszystkich!

Zamierzam zacząć trening jakiejś sztuki walki - w przeszłości rok zajmowałem się Karate Kyokushin. Teraz jednak wolałbym zająć się czymś zwiazanym z mieczem. Dobrze, żeby trening miał także charakter ogolnorozwojowy i nie był zbytnio wysiłkowy. I teraz pytania: jaką sztukę walki wybrać? Moim problemem jest posiadanie okularów, których niestety nie moge w żaden sposób sie pozbyć ani pozostawić na czas treningu (zastanawiam się, czy to mnie całkiem nie dyskwalifikuje). Poza tym w Poznaniu znalazłem jedynie dwie szkoły - TANTO i Stowarzyszenie Kendo, Iaido i Jodo, które prowadzą zajęcia. Może ktoś zna jakieś inne? Po lekturze forum, dochodze do wniosku, że najbardziej odpowiednie dla mnie byłoby Iaido - bo jest bardziej "statyczne" od Kenjutsu. Prosiłbym jednak o pomoc doświadczonych forumowiczów :)
  • 0

budo_shouryu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 997 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybór sztuki walki
Witaj Mario.

Ta mapa może ci pomóc : [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Made by Tomashi. ®

Plus sprawd pod tymi adresami :
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

W sumie nieważne co jak sie nazywa, byle ci się dobrze cwiczyło i odpowiadała ci atmosfera w sekcji. Zatem najlepiej przejdź sie po wszystkich dostępnych sekcjach. Porozmawiaj z trenerami i ćwiczącymi. Zobacz jak wygląda trening. I dopiero wybieraj.
:)

Ps. Tutajk znajdziesz szermierkę historyczną europejską - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_lars
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybór sztuki walki
Z czystym sumieniem mogę polecić Poznańskie Stowarzyszenie Kendo, Iaido i Jodo :-)
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybór sztuki walki
Lars - musialbys jeszcze uwiarygodnic czystosc Twojego sumienia, inaczej polecenie nie ma duzej wartosci :-)

Mario1942 - tak jak pisal Shouryu - przejdz sie pogadaj i zdecyduj - okulary w niczym nie przeszkadzaja :)
  • 0

budo_miecze
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybór sztuki walki
Warto poczytać opinie na temat każdej sztuki,ale pamiętajmy ze wszystko zależy też od tego gdzie mieszkasz,bo im wiesze miasto tym więcej możliwości. W Poznaniu nie będzie żadnego problemu z zapisami.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybór sztuki walki
z zawodu jestes archelolgiem ?

Co to ludzie nie zrobia, zeby do knajpy sie dostac :>
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024