Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wypadający bark a treningi boksu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_zwis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Wypadający bark a treningi boksu
Witam!

Panowie.. i Panie..

Niestety dotknęła mnie ta przykra przypadłość jaką jest wypadający bark.

Bardzo ale to bardzo zależy mi jednak na kontynuowaniu treningów bokserskich.
Dlatego zwracam się do Was z prośbą o jakieś rady, czego unikać, na co zwracać uwagę, co z tym robić itp.
Zdarza mi się to w lewym barku, czasami nawet podczas pływania.. średnio raz w miesiącu.
Wcześniej jednak nie wiedziałem co to jest..i olewałem ten problem.. dopiero na ostatnim treningu zostałem uświadomiony.

Do lekarza wybieram się za tydzień. Póki co chciałbym abyście podzielili się zemną swoimi przejściami z tą kwestią.

Dzięki!!
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wypadający bark a treningi boksu

Witam!

Panowie.. i Panie..

Niestety dotknęła mnie ta przykra przypadłość jaką jest wypadający bark.

Bardzo ale to bardzo zależy mi jednak na kontynuowaniu treningów bokserskich.
Dlatego zwracam się do Was z prośbą o jakieś rady, czego unikać, na co zwracać uwagę, co z tym robić itp.
Zdarza mi się to w lewym barku, czasami nawet podczas pływania.. średnio raz w miesiącu.
Wcześniej jednak nie wiedziałem co to jest..i olewałem ten problem.. dopiero na ostatnim treningu zostałem uświadomiony.

Do lekarza wybieram się za tydzień. Póki co chciałbym abyście podzielili się zemną swoimi przejściami z tą kwestią.

Dzięki!!


najpierw do lekarza.... obowiam sie ze bez operacji sie nie obejdzie - ja sam mialem taka operacje - wypadnie Tobie tak samo ja kogos uderzysz - sam tak mialem wiem co mowie :evil:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024