Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zegan o Diablo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Zegan o Diablo
Maciej Zegan wkurzył się i napisał parę cierpkich słów:

".... Francisco Palacios był chyba dla wszystkich zaskoczeniem. Dzięki genialnej wręcz pracy nóg, dobrego przygotowania taktycznego i psychicznego pokazał kawał dobrego boksu. Nie należy go winić za ogólny obraz tej walki. Robił to co do niego należało. Taktyka przyjęta na samym początku przynosiła efekty. Dlatego też konsekwentnie ją realizował.
...
Nie wiem z jakiego powodu nic nie zmieniał w swoim boksie Krzysiek. Nie rozumiem dlaczego tylko Paweł Skrzecz próbował wymusić na nim bardziej aktywną postawę. Przecież gołym okiem przegrywał walkę do wiwatu. Nie rozumiem też dlaczego dostał do ręki mikrofon przed ogłoszeniem werdyktu. Te wszystkie dziwne rzeczy poprzedziły jedynie to, czego nie można określić innym słowem, jak tylko – skandal!
...
Ponieważ zabrakło odwagi w środowisku, aby podnieść głos, postanowiłem podzielić się tą refleksją, aby wyrazić moje stanowcze „nie”. Może i nie jestem w stanie wiele tutaj zmienić, jednak jeśli choćby środowisko byłych pięściarzy będzie stanowczo sprzeciwiać się takim praktykom, to nie pozwolimy zapomnieć ludziom, którzy za to odpowiadają, że nie tylko prowadzą biznes, ale przede wszystkim organizują dla kibiców widowiska sportowe!

Nie bądźmy bierni! Nasza bierność zabija ten piękny sport!"

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ma chłop rację. Walka nie tylko nudna jak cholera, ale aby oglądać taki poziom mistrzowski, to tylko w przerwie po partii szachów :/

Tak się walczy o tytuł WBC:
21.05.2005



to są lewe proste, qrwa, a nie łapanie muchy w wykonaniu Diablo :roll:


Tak się broni tytułu WBC:
7.10.2006


za tydzień liczę na dobrą walkę Adamka z McBridem, coś ciekawszego, niż bicie Andrzeja ale na dobrym poziomie i oby do jesieni.
A Diablo to takie coś dziwnego:/
Zabawny był komentarz Salety, chwilowego mistrza Europy i miał rację, tak mistrz nie walczy.
  • 0

budo_carlito
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krasnystaw / Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Zegan o Diablo
no na mistrzowską walkę to nie wyglądało, szkoda że żaden nic nie zaryzykował
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Zegan o Diablo

Maciej Zegan wkurzył się i napisał parę cierpkich słów......

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Nie potrzeba mi czytać co pisze Zegan,każdy kto widział walkę ma własne zdanie.
Interesuje mnie natomiast czy na tym swoim blogu pisze o dopingu jaki stosował w ostatniej walce,o tym to bym z chęcią poczytał.
Xies,jak śledzisz jego bloga i wiesz czy coś o tym pisał zapodaj linka proszę.
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Zegan o Diablo
A ja liczyłem, że Zegan ma jakieś sprawdzone info na temat premiery trójki :(
  • 0

budo_email
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 874 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zegan o Diablo

Nie potrzeba mi czytać co pisze Zegan,każdy kto widział walkę ma własne zdanie.
Interesuje mnie natomiast czy na tym swoim blogu pisze o dopingu jaki stosował w ostatniej walce,o tym to bym z chęcią poczytał.
Xies,jak śledzisz jego bloga i wiesz czy coś o tym pisał zapodaj linka proszę.

Nie śledzę jego bloga, na jakimś portalu były fragmenty tej wypowiedzi i tak na niego trafiłem. Poprzedni wpis jest z grudnia zaraz po tamtej walce i nic o dopingu nie napisał.

Wiele osób drwi sobie z tego, co pokazał Włodarczyk, jak na walkę o pas była to kupa jakich mało.

Polski mistrz półciężkiej był jeden, Adamek, drugi był mistrzem Niemiec, Tiger ale obaj mieli serce do walki i pół/junior/ciężka w wykonaniu Polaków była zajebistym widowiskiem, powodem do dumy.
Sobotni sparring Włodarczyka to obciach, żenada i niesmak. Absmak niemal ; )

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Thinspoon hehe.
  • 0

budo_wargrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Zegan o Diablo
Jakos Wlodarczyka nigdy nie "lubilem" - kilka jego walk bylo bardzo udanych, ale to co ostatnio zaprezentowal to zenada... Dobrze, ze w pracy siedzialem w sobote, bo gdybym trafil na te gale, to chyba bym zarzadal zwrotu kasy za bilet...

Wszyscy znajomi ktorzy byli na gali, opisali ta walke jako jeden wielki cyrk - w telewizji wygladalo podobnie :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024