Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wymiana Umiejętności (Kraków)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_gregorrr
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Wymiana Umiejętności (Kraków)
Witam,
moze na forum budo mi sie uda kogoś znaleźć.
szukam osoby z Krakowa chetnej do wymiany umiejetnosci na zasadzie takiej, ze by mnie uczyla grapplingu (najchetniej bjj, ale kazdy inny styl rowniez mile widziany) a w zamian ja bym mógł pomoc w nauce angielskiego (mam zdane CAE), matematyki (np. przygotowanie do matury, ew. cos z zakresy studiów), programowania (C++), albo moge zrobic strone internetową.
Nie mam niestety posrod znajomych nikogo kto by się zajmował chwytanymi sportami walki. Sam mam tylko niewielkie doswiadczenie z grapplingiem ale bardzo chciałbym te braki nadrobic. Najlepiej jakby chodzic na jakas silownie ktora udostepnia maty, no chyba ze zainteresowana osoba ma dostep do mat w inny sposob.
Zainteresowanych prosze o kontakt na priva, maila.
Pozdrawiam!
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymiana Umiejętności (Kraków)
a może być muay thai? (potrzebuje strone)
  • 0

budo_gregorrr
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymiana Umiejętności (Kraków)
napisz na priv jaka strone potrzebujesz i jak bys widzial wspolprace:)

Ogloszenie dotyczace graplingu dalej akturalne;p
  • 0

budo_gregorrr
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymiana Umiejętności (Kraków)
widze, ze z tymi privami to jednak nie taka prosta sprawa, wiec jak cos to moj mail to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_juhas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymiana Umiejętności (Kraków)
a nie możesz iść do normalnego klubu i sie zapisać na bjj? :roll:
więcej sie nauczysz
  • 0

budo_gregorrr
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymiana Umiejętności (Kraków)
wlasnie prawda jest taka ze nie naucze sie wiecej w klubie. Indywidualny trening daje zdecydowanie wiecej, na treningu w klubie jest duza liczba osob i trener nie skupi sie na kazdym z osobna.

a do klubu tak czy owak chodze;p
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymiana Umiejętności (Kraków)
moim zdaniem trening w grapplingu tylko z instruktorem to ograniczanie sie, rozwijasz sie przez walke z wieloma przeciwnikami o roznych umiejetnosciach
  • 0

budo_gregorrr
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymiana Umiejętności (Kraków)
ale aby sie rozwijac trzeba miec fundamenty. A fundamenty najlepiej rozwijac na spokojnie sam na sam z instruktorem. Jak sie ma juz jakas technike to dobrze jest ja cwiczyc z roznymi ludzmi, to jest oczywiste. Chodzi mi jednak o te poczatki.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymiana Umiejętności (Kraków)
To ja mam inne- szybkie pytanie. Nie chce zakładać nowego tematu.

Gdzie się można pokulać w szmatach dzisiaj w Krakowie ? Pytam bo mój kumpel tam jest i Zadał mi takie pytanie czy czasem nie wiem gdzie można się jednorazowo pokulać ...iśc na trening....Judo lub BJJ...

Sprawdzałem na Googlach znalazłem jakiś klub.....ale powiedzmy sobie szczrze 30zł za jeden trening to lekka przesada. :roll:
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymiana Umiejętności (Kraków)
Bogumił. Znalazłeś dobry klub. Opłata za jeden trening tyle wynosi co nie znaczy że za pierwszy trening się płaci bo o ile wiem jest on gratis. Przynajmniej kiedyś był i jestem prawie pewny że jest to nadal aktualne. Poza tym wolna mata w klubie jest co sobotę więc można przyjść powalczyć z chłopakami i za to również się nie płaci. Sytuacja pewnie zmienia się w chwili kiedy ktoś traktuje wolną matę jak trening i przychodzi regularnie tylko tam. Ale to już trzeba by pogadać z ludzmi kompetentnymi czyli najlepiej skoczyć do klubu / zadzwonić / ewentualnie napisać jakiegoś priva do trenerów itd. Choć w sumie nie wiem w czym problem. Albo się chce ćwiczyć i się chodzi na treningi albo nie. Nie wiem oco biega z pokulaniem się w szmatach jednorazowo... Dziwne to trochę ;)

- Pozdrawiam J.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymiana Umiejętności (Kraków)
Po prostu koleś jest w Krakowie. Lubi ten sport. Trenuje gdzie indziej. Wział sprzęt bo liczy na to, że uda mu się miło i sportowo spędzić wieczór.
Podałem mu namiar na ten kulub za 30zł za trening jak będzie chciał to se pójdzie...

30zł za trening uważam za lekką przesadę. Osobiście.
Bo po pierwsze jak sam zauważyłeś....nie ma sensu chodzić na jeden trennig żeby się uczyć....czy coś...z drugiej strony jak ktoś by chciał chodzić raz w tygodniu to chyba jest tam też jakiś karnet na ileś wejść....

....więć 30zł za okazjonalny trenning nie wiem czemu ma słyżyć na pewno nie zachęca do wpadania z przyjacielską wizytą ....bardziej wydaje mi się, że to jakaś cena zaporowa.

Z resztą nie moja sprawa....
...w teorii mamy przecież wolny rynek :roll:
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymiana Umiejętności (Kraków)
tak po prawdzie to nie przypominam sobie sytuacji aby gość, który wpadł na jeden trening do GK płacił 30 pln... Takze spokojnie - wystarczy zadzwonic do trenera i zapytac czy mozesz wpasc. Nikt z Ciebie kasy nie zgoli.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymiana Umiejętności (Kraków)
No jak tak to Ok.

Tylko w takim razie po co na stronie w cenniku pisze, że 1 trening = 30zł ?

Nierozumiem....przecież zawsze jak ktoś przyjdzie na jeden trening chćby za darmo to jest szansa, że mu się spodoba i zacznie chodzić regularnie, spodoba mu się bardziej i zmieni klub na ten....spodoba mu się i zareklamuje ...szepnie ciepłe słówko na jakimś forum o klubie...itd itp...można zawsze zyskać dobrego członka, zawodnika , kolege i stałego abonenta ...

Tymczasem zanim ktokolwiek podjemie decyzje o wybraniu się na trennig musi podjąć decyzje czy chce zaryzykować 3-dychy.

Nierozumiem tego. :roll:
  • 0

budo_młody animek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymiana Umiejętności (Kraków)

No jak tak to Ok.

Tylko w takim razie po co na stronie w cenniku pisze, że 1 trening = 30zł ?
Nierozumiem....przecież zawsze jak ktoś przyjdzie na jeden trening chćby za darmo to jest szansa, że mu się spodoba i zacznie chodzić regularnie, spodoba mu się bardziej i zmieni klub na ten....spodoba mu się i zareklamuje ...szepnie ciepłe słówko na jakimś forum o klubie...itd itp...można zawsze zyskać dobrego członka, zawodnika , kolege i stałego abonenta ...
Tymczasem zanim ktokolwiek podjemie decyzje o wybraniu się na trennig musi podjąć decyzje czy chce zaryzykować 3-dychy.
Nierozumiem tego. :roll:


Pierwszy trening jest zawsze darmowy, więc osoba może sobie przyjść i wszystko tak jak opisałeś... Zresztą napisał Ci to kolega powyżej a i tak piszesz jak gdyby mieli zabrać komuś portfel jak tylko się pojawi.

Ten motyw jest dla stałych bywalców którym coś wypadło i pojawili się raz w miesiącu, chodzą w kratkę etc, żeby nie płacili za pół miesiąca czy całość. Szczerze to są pojedyńcze przypadki na semestr. Uczepiłeś się tego jak nie wiem.
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymiana Umiejętności (Kraków)
No ale ja się nie czepiam tylko podpowiadam.

Skoro tak jest to powinno być to napisane. Pierwszy trening GRATIS!!! ale następne pojedyncze 30zł....i wtedy wiadomo o co chodzi.

Wtedy każdy kto chce zajżeć na trening nie ma wątpliwości. Takie coś zachęca....

Natomiast jeśli piszę 1 trening 30zł ....to z pewnością nie zachęca do wybrania się na pierwszy trennig jeśli nie wie sie czy się chce tam chodzić....Nie brzmi to dobrze wręcz odstrasza..
..To po prostu strzał we własną stope menaagera klubu.

Wszystko !
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymiana Umiejętności (Kraków)
nie wiem czy cos wczesniej trenowales, ale uczepiles sie bardzo blachej i drobnej rzeczy, ktora nawet nie sadzilem, ze jest warta uwagi, jeszcze nigdy sie nie spotkalem, zeby trener na pierwszym, a nawet kilku pierwszych treningach scigal kogos o pieniadze, jak ktos przychodzi pierwszy raz na trening to oczywiste, ze podchodzi do trenera porozmawiac czy moze wejsc na sale, zobaczyc itd itp, wtedy trener sam wychodzi z tym magicznym zdaniem, ze osoba ma zobaczyc jak to wyglada, a zaplaci nastepnym razem, albo po kilku treningach
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymiana Umiejętności (Kraków)
podejrzewam ze 1 trening 30 zł chodzi o to że nie pierwszy tylko to jest wersja dla osób które chca wpadać na pojedyńcze treningi a nie ćwiczyc regularnie.
To nie jest bład menagera klubu tylko zabezpieczenie przed osobami zawalającymi sale (ponieważ żadnych konkretnych umiejętności w ten sposób raczej nie nabędą) a z drugiej strony skoro nie ma stawki za pojedyncze treningi nie beda wogole płacić w innym wypadku.
A co to za klub?
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymiana Umiejętności (Kraków)
Jakis tam z Krakowa :)
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymiana Umiejętności (Kraków)

..To po prostu strzał we własną stope menaagera klubu.

i to jak cholera, Bogumile. nie będzie się mógł pokazać na mieście a o zawodach to nie mówię :?
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wymiana Umiejętności (Kraków)
nie organizujcie już zawodów bo przypał :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024