Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Swiata WMF


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata WMF
jak zawsze wiesz wszystko najlepiej...

słowa godne oratora :)

Tylko, gdzie by oni sie rozwijali, gdyby nie imprezy tych organizacji.

Absolutnie zauważam błędy jednej i drugiej organizacji, ale akurat ty nie wskazujesz, żadnych konkretów. Źli bo źli. Są dwie organizacje i każda coś robi. A czemu nie oskarżasz ISKA POLAND. Przecież Kalisz był kiedyś czołowym klubem w PZMT. Tak naprawdę rozbili tą organizację. Ja akurat uważam, że mieli prawo. Założyli organizację i mają swoje miejsce w Sportach Walki. To jak ISKA POLAND działa na szkodę Sportów Walki w Polsce czy Nie? Odpowiedz. :)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata WMF

jTo jak ISKA POLAND działa na szkodę Sportów Walki w Polsce czy Nie? Odpowiedz. :)

no jasne że nie. Szkoda tylko ze jakis czas temu wisiał w jednym temacie uroczy donos zwiazku skierowany do miasta Kalisza jako organizatora nielegalnej imprezy K1.
:)
niektórzy nadal pozostali w minionej epoce i dlatego sporty walki dzisiaj sa jakie są.
Zawodnik żeby w Polsce stoczyc 10 walk to trener musi zapłacić kilka tysięcy (składki, licencje, opłaty inne) skąd ma byc poziom.
jest za drogo i za mało imprez
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata WMF
gladiatorzyringu nadal mnie nie rozumiesz

chcialem tylko wiedziec czy ktos leci na MS WMF.
czesciowa odp otrzymalem

reszta dyskusji jest zbedna i nie na temat

kto co kiedy komu nastawia czy kto kiedy spieprzyl czy ulepszyl Muay Thai lub czy ktos walczy "po tajsku" czy nie, MNIE NIE OBCHODZI

jaka jest sytuacja jest w Polsce wszyscy wiemy i teraz nie ma co sobie odbijac pileczki i szukac winnych tylko patrzec w przyszlosc i robic jak najlepiej sie da

pozdrawiam i zycze powodzenia tym co walcza
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata WMF
A ponarzekac to tak przy okazji lubisz.

Frazesy typu wszyscy wiemy. Odpowiedz : ISKA POLAND tez psuje rynek sportów walki cz nie? :) Narzekałeś na tamte organizacje odpowiedz na to proste pytanie. :)
  • 0

budo_jockey
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pŁd.

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata WMF
To kto w końcu leci na MŚ ?
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata WMF
specjalna odpowiedz dla gladiatorzyringu

uwazam ze takich jak ISKA powinno byc duuuuzo wiecej bo daja wybor zawodnikom i klubom. Wiele osob zrazilo sie zarowno do PZMT i PZKB wiec potrzebna im jakas alternatywa.

Mam nadzieje ze powstanie jeszcze wiele innyvh organizacji bo nic tak nie motywuje do dzialania jak konkurencja :)

Poki nie bylo konkurencji to wladze PZMT i PZKB siedzialy spokojnie na tylkach bo wiedzieli ze kto chce walczyc w MT nie ma zbyt duzego wyboru wiec pojdzie do jednych albo drugich.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata WMF
Z PZKb jedzie oficjalnie 2 zawodników plus jeszcze wiem, że kilku prywatnie. Też uważam, że mało. A z alternatywnego ISKA ile osób jedzie na koszt organizacji na MŚ?

Ja rozumiem, że jesteś albo wspierasz grupę, która odeszła z PZMT, i założyła ISKA Poland. Tylko staraj się byc obiektywny. Częśc klubów przeszła z PZMT do PZKB i jakoś nie narzekają. Pomimo, że mam duży szacunek do Wełny jako organizatora i promotora to jakoś z PZKb do ISKA nie uciekają kluby. Może odpowiesz dlaczego,jeśli w PZKb jest tak źle.

Ja uważam, ze ISKA Poland ma prawo funkcjonowac i ma dobry wpływ na sporty walki w Polsce. Ale i tak największymi i mającymi największe znaczenie są PZKb (ponad 230 klubów) i PZMT (klubów mało, ale w MT startuje nie dużo mniej niż w PZKb).

Moi zawodnicy walczyli w Kaliszu na imprezie ISKA i byłem przeciwny pismu wysłanemu przez Prezesa PZKb przeciwko tej organizacji. Teraz,gdy weszła nowa ustawa, już nie ma żadnych kontrowersji czy ISKA może działac, czy nie. Oczywiście tak. Co ciekawe, może tak samo rywalizowac o granty z Ministerstwa co PZKb ( za rok bo ustawa dała 2 lata przejściowe). Oczywiście nie ma szans, dlatego, że PZKb jest jedną z największych organizacji w sporcie w Polsce (nie tylko w sportach walki) a WAKO to największa amatorska organizacja w kickboxingu.

Gratuluje ISKA, nawiązania kontaktu z oficjalnym K1 o czym tutaj mało się mówi. Jest to duży sukces Wełny a porażka PZKb. Już kiedyś tu napisałem, że największym błędem PZMT był brak porozumienia z Kaliszem. W PZMT sport zawodowy nie istnieje za to Kalisz całkiem nieźle sobie poczynia.
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata WMF
najwiekszym bledem jest ze PZKB, PZMT i ISKA nie wspolpracuja

:wink:

nie jestem zwiazany ani nie wspieram nikogo bezposrednio tylko interesuje sie tym co sie dzieje

nie uwazam ze PZKB jest zle tylko ze 2-3 lata temu robilo na prawde super robote z Muay Thai i troche to podupadlo, tyle tylko, nie interesuje mnie jak sie maja organizacje tylko co sie dzieje z Muay Thai, w jakim kierunku zmierza
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata WMF
Tu w 100% się zgadzam.

- PZKB - PZMt - tu początkowo wina ewidentnie PZMT - PZKb kilka razy wyciągała ręke. A potem była wojna i brzydkie zagrywki z dwóch stron.

PZKb - ISKA - tu uważam, ze nie ma dużego konfliktu, ale neutralny brak zainteresowania, moim zdaniem z wini PZKb. O jedno pismo za dużo. Zainteresowani wiedza o co chodzi.

PZMT - ISKA - totalna porażka ze strony PZMT. Strach przed konkurencją i zasada mierni ale wierni. A szkoda. Jest kilku zawodników w PZMT wartych uwagi. Ostatnio na MP w Muaythai PZKb wystartował Antończak( nie wiem, czy nie przekręciłem nazwiska) co prawda przegrał, ale styl jego walki robił wrażenie. Bez ochraniaczy ta walka mogłaby wyglądac inaczej.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata WMF
A co do działalności PZKb to akurat niestety muszą ciąc koszty. Państwo ogranicza znacznie środki. W tym roku nie jest najgorzej, ale i i tak zmniejszono. Zresztą to jest największy mój zarzut wobec PZKb. Niestety może byc tak ze pieniadze z Panstwa będą małe a nic nie robi się by pozyskiwac środki inaczej. Zarząd prowadzi zwykłą konsumpcję i nie zastanawia się co dalej. Teraz już trenerzy kadry mają pretensje. Za rok mogą sie wziąśc za łby. Oczywiście to przenośna, ale to może doprowadzic w związku do dużych problemów. Konfliktów a nawet podziałów. Oby nie.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata WMF
8 reprezentantów Polski weźmie udział w Mistrzostwach Świata Muay Thai
W terminie 11-22.03.2011 ośmiu zawodników reprezentacji Polski PZKB, w tym pięciu zawodników Palestra Team weźmie udział w Mistrzostwach Świata Muay Thai, które odbędą się w AYUTTHAYA i BANGKOKU w Tajlandii. Kadra prowadzona przez Janusza Janowskiego i Łukasza Rolę dotarła już do Bangkoku. Wojciech Kosowski, Tomasz Kowalski, Michał Węcławek, Jakub Lityński, Paweł Stępniewski, Bartosz Batra, Marcin Parcheta i Dorota Dróżko, od dawna szykowali się, by zmierzyć się z zawodnikami z całego świata w tańcu ośmiu wojowników. Paweł będzie startował jako jedyny w juniorach. Dla wielokrotnego Mistrza Polski – Wojtka Kosowskiego będzie to już trzecia wyprawa po ogólnoświatowe tytuły w tej dyscyplinie sportu. Z poprzednich przywiózł 2 brązowe medale. Jaki kruszec przywiezie na szyi tym razem? Marcin Parcheta z zeszłorocznych mistrzostw przywiózł złoto, czy powtórzy sukces? Co przywiozą inni zawodnicy? Niezależnie od wyniku, na pewno będzie to wspaniałe wydarzenie, okazja do nawiązania nowych kontaktów, a przede wszystkim import bagażu doświadczeń, który zawodnikom przyda się w dalszej sportowej karierze.
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata WMF
NOOOO i o to chodzilo, dzieki :wink:
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Swiata WMF
mamy jakies wiesci? wyniki?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024