Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cold Steel True Flight - jakies opinie ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Cold Steel True Flight - jakies opinie ?
Czy ten noz nadaje sie do rekreacyjnego rzucania czy to tylko bajer do naciagania ludzi ?
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Cold Steel True Flight - jakies opinie ?
Witka

Kazdy noz nadaje sie do rzucania ;)
Niektore tylko raz. ;)

Oczywiscie, ze sie nadaje. Gwozdziami ludzie rzucaja to czemu nie tym kawalkiem metalu ? :?: :?:
  • 0

budo_akahige
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2407 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cold Steel True Flight - jakies opinie ?

Czy ten noz nadaje sie do rekreacyjnego rzucania czy to tylko bajer do naciagania ludzi ?

Bardzo dobry nóż! Być może sam bym go nie kupił, ale dostałem go w prezencie i postanowiłem wypróbować bez żalu jak się coś złamie.
Nóż mam jakieś trzy lata. W okresie wakacji godzinami rzucałem nim na zmianę z moim nastoletnim synem. Wykonaliśmy chyba kilka tysięcy rzutów. Nóż wielokrotnie trafiał w drzewo "na płask" i odlatywał w bok z tym żenującym "Brzdęęęęk!". Czasami trafiał przy tym w jakiś kamień, aż iskry leciały. Mimo to nie posiada żadnych wyszczerbień czy innych uszkodzeń poza lekkim ubytkiem w tej czarnej powłoce pokrywającej głownię. Do tego solidna cordurowa pochwa.
W pewnym momencie potrzebowałem jakiegoś noża terenowego, wiecie do rąbania krzaczorów i takich tam. Nóż okazał się do tego idealny.
Stwierdziłem, że gdyby ten nóż miał lekko zakrzywioną krawędź tnącą mógłby się stać poważną konkurencją dla CS SRK. Zwłaszcza, że za jednego SRK możemy mieć ze trzy True Flight'y ( mam na myśli osoby, na których nie robią wrażenia taktyczne legendy i które do swoich morek potrzebują czegoś większego ).
Tu recenzja filmowa:

A rzuca się tym tak, jak na tym filmie:


Polecam!
  • 0

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cold Steel True Flight - jakies opinie ?
Dzieki za odpowiedz chyba sie zdecyduje, cena nie jest wygorowana bo mozna go dostac za okolo 100-110 zl wiec tragedii nie ma
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024