Skocz do zawartości


Zdjęcie

sanda - thai boxing 2010


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

sanda - thai boxing 2010
jak ja lubie jak sandziarzy bija :lol: naprawde lubie, nie zartuje :twisted: :

tutaj dwa fajne KO - obie walki skonczyly sie KO z kolanka :twisted: :


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

pozostale walki niestety byly jak zawsze czyli jak sandziarzowi udalo sie przetrwac te piec rund to wygrywal walke na punkty (tak tez nawet wklejac mi sie ich nie chce).... w koncu odbywa sie to w Chinach gospodarze rzadza :lol:
ubawilem sie serdecznie jak w pierwszej walce po kolanku na splot sloneczny jeden z chinskich komentatorow burzyl sie ze to na pewno byla nielegalna technika :twisted: :lol:
  • 0

budo_fakirsan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: sanda - thai boxing 2010
Tomasz a dlaczego lubisz jak ich biją??:)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: sanda - thai boxing 2010

Tomasz a dlaczego lubisz jak ich biją??:)


bo to banda zarozumialych kretynow... w stylu: "tylko chinczyk moze sie nauczyc gongfu...."

ktorzy w dodatku naprawde uwazaja ze ich sanda to jesy juz ultimate style, najlepszy na swiecie i mimo tych wpiedolu, ciaglych oszustw w sedziowaniu - oni napwrde swiecie w to wierza 8O :lol:
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: sanda - thai boxing 2010
wlasnie sie dowiedzialem (JWP to napisal, ktory walczyl tam) ze poinformowano zagranicznych zawodnikow godzine przed rozpoczeciem walk ze kolana na twarz sa zakazane, jak te nie mozna kopac w szyje (typowe tajskie kopniecie na glowe tam mierzy) oraz nie wolno wykonywac kopniec pod kolano (under knee) 8O
  • 0

budo_lee_73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: sanda - thai boxing 2010
Więc po co Tajowie chcą walczyć ? Uważam, że jakiekolwiek zmiany przepisów w określonym czasie przed walką (np miesiąc czy inny termin wg umowy) powinny być niedopuszczalne. Przecież zawody nie odbywają się z dnia na dzień, ani na ustnie przyklepane ustalenia, aż dziwne że Tajowie nie potrafią zawalczyć w tym temacie. Z drugiej strony skoro tak Chińczycy postępują to muszą czuć się naprawdę mocni i mieć naprawdę dużą siłę przebicia w temacie przepisów - na tym polu jak widać wygrywają :wink: hehe a gdzie indziej nic im nie pomaga
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: sanda - thai boxing 2010

Więc po co Tajowie chcą walczyć ? Uważam, że jakiekolwiek zmiany przepisów w określonym czasie przed walką (np miesiąc czy inny termin wg umowy) powinny być niedopuszczalne. Przecież zawody nie odbywają się z dnia na dzień, ani na ustnie przyklepane ustalenia, aż dziwne że Tajowie nie potrafią zawalczyć w tym temacie. Z drugiej strony skoro tak Chińczycy postępują to muszą czuć się naprawdę mocni i mieć naprawdę dużą siłę przebicia w temacie przepisów - na tym polu jak widać wygrywają :wink: hehe a gdzie indziej nic im nie pomaga


po co Tajowie walcza :?: dla kasy :!: nie bo lubia, nie bo reprezentuja swoj kraj bo przyjezdzaja prywatnie :!: to ich zawod i walcza, obojetnie gdzie i w jakich przepisach
  • 0

budo_lee_73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: sanda - thai boxing 2010
Więc wybacz, ale skoro tak zarabiają na chleb i jak piszesz walczą na każdych zasadach i wg przedziwnych przepisów, to nie rozumiem nutki wzburzenia w Twoim poprzednim poście, że tak późno poinformowano ich o zmianach przepisów (chyba, że takie zachowanie nie podpada pod każde zasady, przepisy i reguły :roll: :-) ). Skoro, zakładam, ich to nie wzburzyło tym bardziej nie wiem czemu Ciebie dziwi. No ale to ja dziwny jestem :wink:
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: sanda - thai boxing 2010

Więc wybacz, ale skoro tak zarabiają na chleb i jak piszesz walczą na każdych zasadach i wg przedziwnych przepisów, to nie rozumiem nutki wzburzenia w Twoim poprzednim poście, że tak późno poinformowano ich o zmianach przepisów (chyba, że takie zachowanie nie podpada pod każde zasady, przepisy i reguły :roll: :-) ). Skoro, zakładam, ich to nie wzburzyło tym bardziej nie wiem czemu Ciebie dziwi. No ale to ja dziwny jestem :wink:


Lee wiec pomysl moze tak: 3 miechy przed walka podpisujesz kontrakt ze bedziesz walczyl w chinach na zasadach mieszanych z sandziarzami - trenujesz sobie potem przez te trzy miechy pod te zasady np przygotowujesz sie do tego ze sandziarze wchodza w nogi wiec kolana w tym momencie na glowe to podstawa treningu - zgadzasz zie do tej pory?

ladujesz w chinach kilka dni przed walka, aklimatyzujesz sie, moze zwiedzasz cos tam, przychodzi wieczor walk, rozgrzewasz sie w szatni, mysli o strategii i nagle godzine przed Twoja walka wchodza chinczycy i mowia ze przepisy zmienili .....

co robisz? pakujesz sie idziesz sobie bilet kupic powrotny?

jasne tajowie walczyli ale zadowoleni z tego obrotu sprawy nie byli

i jak znam chinczykow bo dlugo tu mieszkam i mam do czynienia z takimi numerami to ich sandziarze od poczatku wiedzieli jakie beda koncowe przepisy...
  • 0

budo_lee_73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: sanda - thai boxing 2010

.... 3 miechy przed walka podpisujesz kontrakt ze bedziesz walczyl w chinach na zasadach mieszanych z sandziarzami - trenujesz sobie potem przez te trzy miechy pod te zasady np przygotowujesz sie do tego ze sandziarze wchodza w nogi wiec kolana w tym momencie na glowe to podstawa treningu - zgadzasz zie do tej pory?

ladujesz w chinach kilka dni przed walka, aklimatyzujesz sie, moze zwiedzasz cos tam, przychodzi wieczor walk, rozgrzewasz sie w szatni, mysli o strategii i nagle godzine przed Twoja walka wchodza chinczycy i mowia ze przepisy zmienili .....

co robisz? pakujesz sie idziesz sobie bilet kupic powrotny?

jasne tajowie walczyli ale zadowoleni z tego obrotu sprawy nie byli

i jak znam chinczykow bo dlugo tu mieszkam i mam do czynienia z takimi numerami to ich sandziarze od poczatku wiedzieli jakie beda koncowe przepisy...


No to ja się pytam kto jest managerem Tajów :?: - bo wymieniony kontrakt (podpisany 3 m-ce przed walką) to swego rodzaju umowa. A KAŻDA umowa przewiduje a bynajmniej powinna przewidywać konsekwencje za jej nieprzestrzeganie i niedopełnienie - tyczy się to ew minimalnego terminu przed walką kiedy można zmieniać przepisy. A skoro Tajowie są tak zdesperowani, że jak napisałeś podpiszą wszystko, i będą walczyć wszędzie, i na każdych przepisach, no to cóż chyba nie powinni być wielce zdziwieni zwłaszcza, że jak piszesz Chińczycy słyną z tego typu zachowań.

Jednak po co później te żale i gdzie wnioski na przyszłość :?: A może bardzie niż sami Tajowie rozdrażnieni są ich fani :roll: :wink:

Można też założyć, że Tajowie lubią być zaskakiwani (swego rodzanju masochizm :lol: ), dlatego chcą walczyć z chińskimi sandziarzami na podstawie byle jak opracowanych i zaakceptowanych kontraktów :lol:

Zgadza się ? :wink:
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: sanda - thai boxing 2010
powiem tak bo nie chce mi sie tego ciagnac: ciezko jest to wytlumaczyc ludziom jak Ty tzn ktorzy nie mieszkaja w Azji....
pozdrowionka
tomek
  • 0

budo_lee_73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: sanda - thai boxing 2010

powiem tak bo nie chce mi sie tego ciagnac: ciezko jest to wytlumaczyc ludziom jak Ty tzn ktorzy nie mieszkaja w Azji....
pozdrowionka
tomek


Szkoda, że nawet nie chcesz spróbować ... ja na pewno bym z chęcią się dowiedział jak i dlaczego tak właśnie jest ... niestety w Azji nie mieszkam i raczej mieszkał nie będę :( a może to i lepiej :wink:

No ale niech będzie Twoja wola

Pozdrawiam serdecznie
Robert
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: sanda - thai boxing 2010
Robert musialbym caly wielki artykul napisac.... podstawowym bledem ktory Ty popelniasz jest to ze zakladasz na podstawie swoich doswiadczen z Polski/Europy ze tak musi byc tez w Chinach/Azji tutaj mowie o tym co napisales np na temat menagera
  • 0

budo_lee_73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: sanda - thai boxing 2010
Czyli Tomku - parafrazując Twoją opinię, że to dwa różne światy. Czy to znaczy, że nie można tam podpisywać "normalnych" (opartych na obowiązkach terminach zasadach gwarancjach etc) kontraktów między przedsiębiorcami, artystą a firmą np nagraniową, wydawniczą etc ??? Już jak widzisz pomijam kompatybilność naszych światów - zachodniego i wschodniego choć i w tej konfiguracji podpisuje się kontrakty i umowy bo na tym oparta jest nasza cywilizacja i gospodarka
Serio nie wiem co o tym myśleć :?

Wielki art musiałbyś popełnić powiadasz - myślę (to nie jest podstęp :lol: ) by wielu osobom mogło to przybliżyć zasady panujące na wschodzie i wielu by to z chęcią przeczytało .... niestety nie każdemu dane jest lub będzie tam się znaleźć a lektura może być wielce pomocna.

Miłego

Ps która tam u Ciebie godzina - 20 ??
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: sanda - thai boxing 2010
jest 7 godzin roznicy, wiec teraz mam 21.13

chiny jako kraj nie podpisaly umow o arbutrazu miedzynarodowym czyli nie mozesz skarzyc ich zagranica, z kolei zawsze w kontekscie obcokrajowiec kontra chinczyk to zgadnij w chinskim sadzie kto wygrywa :wink: ?

po drugie Tajlandia to biedny kraj, Tajowie nie maja kasy, zawodnicy taja to niz spoleczny, jak taki ma bezposrednio telefon od chinczykow to nie bedzie szukal menagera bo musi mu oddac tyle a tyle pieniedzy...

tak w skrocie
  • 0

budo_lee_73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: sanda - thai boxing 2010
No więc w podobnym skrócie ... :wink:

Czyż nie oburzasz się, jako fan Tajów i co sam poniekąd rozumiem, bardziej niż oni sami. Ich zmusza do tego sytuacja, a jak prawi przysłowie .... darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby i że nie ma co rozpaczać nad rozlanym mlekiem - rozumiesz co chce powiedzieć prawda

Pozdrawiam
Robert
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: sanda - thai boxing 2010

No więc w podobnym skrócie ... :wink:

Czyż nie oburzasz się, jako fan Tajów i co sam poniekąd rozumiem, bardziej niż oni sami. Ich zmusza do tego sytuacja, a jak prawi przysłowie .... darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby i że nie ma co rozpaczać nad rozlanym mlekiem - rozumiesz co chce powiedzieć prawda

Pozdrawiam
Robert


ja sie nie oburzam jako fan Tajow... mnie wkurwia banda sandziarzy szczycaca sie potem jak to znow pokonali reprezentacje Tajlandii.....

dodatkowo glupi chinski fanatyzm narodowy - wyobraz sobie sytuacje: Taj obija chinczyka przez 5 rund, chinczyk ledwo przyzywa do konca walki, czesto z pomoca sedziow .... a werdykt wygrywa chinczyk i to w dodatku jakas kosmiczna iloscia punktow 8O
trybuny chinskie wyja z zachwytu, powszechny orgazm.... nie wiem wydaje mi sie ze wszedzie na swiecie by gwizdano w tym momencie.....
  • 0

budo_wu xia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sanda - thai boxing 2010
na świecie by gwizdali ale w chinach......sam wiesz jak jest i nie ma się co złościć :wink: :)
  • 0

budo_kaki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: sanda - thai boxing 2010
Wszedłem nieco przypadkiem bo interesuję się troszeczkę i sandą i tajskim. Ciekawa dyskusja z której - pozwólcie - spróbuję wycisnąć esencję. Oburzenie moderatora Tomasza jest o tyle dla mnie zrozumiałe że - z tego co rozumiem - Chińczycy wykazali się leszczostwem :) w tym temacie - o ile to prawda oczywiście że tak zmieniają przepisy. Jako typowemu w tych sprawach Polakowi moje serce jest po stronie tych kozaków co na obcej ziemi wsypali gospodarzom zmieniającym przepisy w ostatniej chwili :) O czym zawodnicy gospodarzy musieli wiedzieć dużo wcześniej. Czy to nie piękne?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024