Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobra i zła wiadomość apropo Macieja IROKEZA Jewtuszko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Dobra i zła wiadomość apropo Macieja IROKEZA Jewtuszko
Źródło: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Którą wiadomość wolicie najpierw? Ok, to po kolei. Najpierw zła.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , ale [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra i zła wiadomość apropo Macieja IROKEZA Jewtuszko
uu....

no i to jest kurde nius dopiero... ;)
aczkolwiek jego druga czesc zasluguje na wyrazniejsze zaakcentowanie, bo jest baaaardzo istotna.
irokeza szkoda, bo kurcze 3 kosci to ie w kij dmuchal, pare miesiecy w plecy a tu trzeba nad zapsami pracowac zeby w stanach walczyc :/
wiadomo moze cos na temat tego jak mu idzie budowanie masy? zdaje sie ze w wywiadzie mowil ze musi nad tym popracowac i nauczyc sie wiecej zrzucac przed sama walka.

co do drugiej czesci newsa to kurcze... hmm..
no bardzo istotna informacja ze UFC wchlonie WEC
nie do konca rozumiem co prawda jakie to ma cele, ale dana sie zna na bizesie troche lepiej niz ja ;)
tyle ze mam wrazenie ze troche ciezej sie bedzie tym lekkim zawodnikom 'upopularniac' bo zostana im same undercardy i UFN'y.
na sama jakosc walk to chyba nie wplynie, tyle ze moze ci najlepsi troche wiecej zaczna zarabiac jak beda walczyc w maicardach.
no i druga sprawa, ze to nam doda kilka/nascie eventow w roku wiecej ufc, mozna smialo zakladac ze jak sie zjednocza to beda juz mieli gale co jakies dwa tygodnie, ciekawe ile amerykanski rynek jest ich w stanie pochlonac...
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra i zła wiadomość apropo Macieja IROKEZA Jewtuszko
Wszystkie szczegóły są w załączonym wywiadzie i jestem pod wrażeniem. Choć CHOLERNIE mi szkoda klimatu WEC. O takie walki ciężko było gdziekolwiek i kiedykolwiek, aż żałuję, że tak późno zacząłem WEC oglądać na żywo (no, prawie :P ). Ostrzę pazurki na ostatnią edycję w grudniu.

A Irokez będzie miał okazję wystąpić na pierwszym lepszym UFC, które obdywa się częściej, a będzie odbywać jeszcze częściej. Swoją drogą zaliczył mimochodem awans do grona najlepszych i najlepiej promowanych. Jeśli powtórzyłby swój wyczyn z WEC, może liczyć na naprawdę fajną przyszłość.
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra i zła wiadomość apropo Macieja IROKEZA Jewtuszko
Pod warunkiem, że WEC zostanie wchłonięty razem ze wszystkimi zawodnikami... :roll: Będzie pewnie wielu, którym Dana podziękuje nawet kosztem zerwania kontraktów podpisanych wcześniej przez WEC i zapłacenia kar z tego wynikających.
Miejmy jednak nadzieję, że nie będzie to dotyczyło Irokeza.
  • 0

budo_franek kimono
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra i zła wiadomość apropo Macieja IROKEZA Jewtuszko

Pod warunkiem, że WEC zostanie wchłonięty razem ze wszystkimi zawodnikami... :roll: Będzie pewnie wielu, którym Dana podziękuje nawet kosztem zerwania kontraktów podpisanych wcześniej przez WEC i zapłacenia kar z tego wynikających.
Miejmy jednak nadzieję, że nie będzie to dotyczyło Irokeza.


Dana mówił, że nikogo nie wywali, myślę, że każdy dostanie co najmniej jedną walkę, albo to, co miał zakontraktowane w WEC.
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra i zła wiadomość apropo Macieja IROKEZA Jewtuszko
To że mówi, że nie wywali, to nie znaczy że nie wywali. Biznes to biznes. Życie pokaże.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra i zła wiadomość apropo Macieja IROKEZA Jewtuszko
Rowniez nie bardzo rozumiem jak ma wygladac to przeniesienie WEC do UFC.

Poniewaz w Wec jest duzo potencjalnych dobrych pojedynkow do stoczenia.Wydaje Mi sie ze poprostu UFC bedzie czesciej ,gdzie beda wstawianie wlasnie walki z nizszej wagi.

Bo jezeli WEC wchloniete mialo by byc po to by lzejsi zawodnicy wystepowali na undercardach w UFC to to by byla straszna porazka i cios w MMA.
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobra i zła wiadomość apropo Macieja IROKEZA Jewtuszko
No to macie kolejną, dobrą wiadomość dla tych którzy zastanawiają się [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024