Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 119 spoiler


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

UFC 119 spoiler
Jak na razie obejrzane

Hunt - porażka. tak się dać na dole zrobić...

CC - na emeryturę, ryby łowić... na oko poległ przez lucky punch, ale i sam CC w tej walce nie pokazał nic oprócz kolana w cojones.

Lil Nog - porażka. chłop chyba boi się parteru w ogóle. tak się wkurzyłem, że nie chciało mi się nawet czekać na werdykt...

MOD ON: Ja bym prosił nie robić takich literówek (nie jeden a dwa błędy w tytule były)
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 119 spoiler
jakie KFC 19, w chuja mnie zrobiles! a mialem se na wieczor gale zostawic :evil:
  • 0

budo_panicz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 119 spoiler
gala nudna jedna z gorszych jakie widziałem jedynie walka Evan Dunham vs. Sean Sherk, była ciekawa sporo akcji sprowadzeń, prób kończenia, Mirko niech jedzie już na te ryby da sobie spokój szkoda zdrowia to już nie ten zawodnik z czasów pride, nie zrobił zupełnie nic w tej walce, mini Nog totalna porażka a to że kiedys zdobył jakiś tam tytuł w boksie jeszcze bardziej go kompromituje sporo stójki było prawdziwy bokser skończył by to dawno ale cóż poziom boksu w Brazylii widocznie marny tak jak i on, reszty nie komentuje bo przewijałem takie nudy były, big fail
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 119 spoiler
Idealnie walke wieczoru podsumowal Rogan mowiac, ze wyglada jak jakis sparing. Nog przegral na wlasne zyczenie. Bader w takiej dyspozycji nie namiesza w czolowce LHW.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 119 spoiler
Polecam obejrzeć undercard tej gali zamiast maincarda i wrażenia będą zupełnie odwrotne hehe.

Guilard vs Stevens(bodajże):
jee... superrr... jedyna ciekawa akcja w tej walce to ta na samym początku walki...

Nog vs Bader:

Myślałem, że Bader mocniej zajedzie zapasami Nog'a i będzie chociaż sporo obaleń ale... zacząłem przewijać z nudów

Sherk vs Dunham
Początek był obiecujący. Obalenia, ucieczki z ciasnych gilotyn... Serio, po 2 ucieczce Sherka już nie wierzyłem, że w ogóle da sie go zadusić :) Walka całkiem spoko ale Sherk niestety po raz n-ty wygrał decyzję.

Lytle vs Serra:
Z maincarda to była jedyna ciekawa walka, pomimo, że decyzja. Oczywiście za sprawą boksu Lytle'a bo Serra nic tam nie pokazał ciekawego.

Mir vs Cro Cop:
Po przewijaniu całej walki bo była chujowo nudna raptem Cro cop padł.. jee co za emocje :lol:

Podsumowując Maincard:
Dołączona grafika

Z kolei undercard zaczął się dużo żywiej:
Matt Mitrione bardzo ładnie sie ruszał i pomimo, że nie była to walka o wysokim poziomie technicznym to przynajmniej coś sie działo i było nienajgorzej.
Reszta to już same krótkie piłki. CB dokręcił się pięknie do ciasnej gilotynki i zadusił Doerksen'a.
Marko Hanto słabizna ale może coś z niego jeszcze zrobią w tym Att.
Tavares ładnie powrócił do ufc i pocisnął dość szybko gilotynke.

Chael Sonnen miał racje mówiąc o Mirko, w ufc nie pokazał ani jednej dobrej walki, ma w ufc chujowy rekord ale go jeszcze nie zwolnili... czy to w końcu sie stanie czy jeszcze może z Huntem rewanż? :lol:
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 119 spoiler
kuuuuurwaaaaaaaa, dzis dostałem spojlera od kolesia z gadu, ktore sie wogle mma nie interesuje (pyta sie co jest lepsze UFC czy MMA), no i kurwa pierwszy raz w zyciu dostałem niechcianego spojla, tak hujowo sie czuje ze ja piedole, odechcialo mi sie ogladac calej gali ;/
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 119 spoiler
jak na razie KFC (może jakiś mod zmieni numer w temacie na 119 coby ludzi nie mylić) ssie w porównaniu do Dream 16. jak ja z reguły nie lubie walk skosów i kibicuję przeciwko nim i wkurzają mnie liny oraz ciasny ring, to tym razem Dream dało niezły show na pociechę.
  • 0

budo_tharfin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 539 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 119 spoiler
CroCop z Mirem dali ciała..nuda..
Jedyna walka, ktroa mi się podobała to Sherka i Dunhama.
Emocje dostarczali dzisiaj polscy siatkarze, a nie "amerykańscy" wojownicy :wink:
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 119 spoiler
nie bylo tematu o ufn wiec tu napisze.
wie ktos moze co sie stalo pod koniec walki palhares vs marquad jakies nieporozumienie bylo.
  • 0

budo_deksterr55
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 119 spoiler
Palhares po tym jak Nate uciekł mu ze skrętówki sugerował, że Marquardt był czymś wysmarowany. Nie wziął jednak pod uwagę, że walka nie została przerwana, a Nate to wykorzystał i skończyło się jak się skończyło. i dobrze.
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 119 spoiler
dzieki za wyjasnienie.mi tez pasuje taki koniec walki tym bardziej ze przetrzymal juz raz skretowke a teraz konkretnie zostal skarcony za probe czegos podobnego hehe
  • 0

budo_cieglo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 119 spoiler
Przem: http://www.forum-kul...showtopic=96178
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 119 spoiler
przespalem ten temat dzienks ziom.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024