Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wing Chun kung fu - Toruń


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_spaceman06
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wing Chun kung fu - Toruń
Panowie !
Jest pytanie

Która szkoła w Bydgoszczy u Sitkowskiego czy Pagoda.

Poproszę o jakieś porównanie - tylko nie przechwalać się :P
  • 0

budo_yarek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Wing Chun kung fu - Toruń

Panowie !
Jest pytanie

Która szkoła w Bydgoszczy u Sitkowskiego czy Pagoda.

Poproszę o jakieś porównanie - tylko nie przechwalać się :P


Jako byly uczen D. Sitkowskiego i przyjaciel "Pagody" nie pozwole sobie na porownanie, ale powiem tak : instruktorzy Pagody sa uczniami D. Sitkowskiego. Lee_73 cwiczyl u D. Sitkowskiego ponad 18 lat...
Najlepiej to przejsc sie do jednej i drugiej sekcji i zobaczyc, poczuc klimat.

Pozdrawiam
  • 0

budo_spaceman06
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wing Chun kung fu - Toruń
hmmm
Przymierzam się do rozpoczęcia trenowania w którejś ze szkół, jako ze obecnie mieszkam w Toruniu trudno mi się pogodzić z faktem uczęszczania na treningi trochę tu trochę tam...

Obecne mam małą przerwę a przez 2 lata chodziłem do Szuszkiewicza, co prawda zapylam w domu ale brakuje mi uwag ze strony instruktora.

Szkoda że tutaj posypała sie sekcja organizowana przez Pagodę, no ale ...

Chciałbym uniknąć po prostu sytuacji która miała miejsce w Krakowie kiedy przyszli "wymiatacze" z Muay Thai którzy jakiś czas już trenowali i byli ciency jak barszcz nawet pod względem kondycji. Nie chodzi mi o areobic ale o konstruktywna naukę pod okiem instruktora.

Yarek - skoro znasz obie szkoły to przynajmniej możesz obiektywnie wypowiedzieć się na temat przebiegu/organizacji treningu podejścia do sposobu nauczania etc
  • 0

budo_lee_73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Wing Chun kung fu - Toruń

Obecne mam małą przerwę a przez 2 lata chodziłem do Szuszkiewicza, co prawda zapylam w domu ale brakuje mi uwag ze strony instruktora.

Szkoda że tutaj posypała sie sekcja organizowana przez Pagodę, no ale ...


Czy czasem nie zamierzałeś dołączyć do grupy w Toruniu, gdy jeszcze działała ? Jeśli tak to cóż szkoda że tak późno, jeśli pomyliłem osoby to przepraszam. A tak serio to pomimo, iż jestem mocno związany z Pagodą (wcześniej, jak wspomniał Yareck, przez wiele lat ćwiczyłem na w SP56), to zdecydowanie polecam odwiedzić obie szkoły i samemu zdecydować zamiast polegać na czyjejś opinii. Każdemu odpowiada co innego, zaś własne doświadczenia są bezcenne.
W każdej szkole min 1 trening jest gratis, w Pagodzie nawet 2.
  • 0

budo_yarek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Wing Chun kung fu - Toruń

hmmm
Yarek - skoro znasz obie szkoły to przynajmniej możesz obiektywnie wypowiedzieć się na temat przebiegu/organizacji treningu podejścia do sposobu nauczania etc

z wlasnego doswiadczenia znam szkole D. Sitkowskiego bo jak napisalem dawno, dawno temu tam cwiczylem... niestety nie pozwole sobie na porownywanie tych dwoch sekcji, ponownie zapraszam do ich odwiedzenia, do wykonania jednego treningu probnego i do ocenienia samemu. Jasne ze jeden trening nie pozwoli wszystkiego zobaczyc czy tez poczuc, ale da jakis smaczek. Zapraszam bo warto...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024