Skocz do zawartości


Zdjęcie

Judo a zerwane więzadła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcus73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo a zerwane więzadła
Sally, ale przecież to jest bardzo typowa kontuzja koszykarzy, zapaśników i judoków. Piłkarze nozni chyba po łąkotce to też zerwane więzadła mają na drugim miejscu wśród kontuzji.

Gdyby było tak jak piszecie to kilkunastu moich kumpli nie mogłoby uprawiać sportu a uprawiają, dlatego właśnie bo zrobili zabieg.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo a zerwane więzadła
to zapytaj ich gdzie i u kogo robili i gdzie robili operacje i rehabilitacja
tak to bardzo typowa kontuzja i tym gorsze jest to co sie z tymi ludźmi dzieje., a wiem duzo na ten temat bo znam wiele osób po tej kontuzji.

wiem ze ktos jest we wrocławiu kto ją miał i ćwiczy, nie mówie ze sie nie da, ale tez mnie osobiście interesuje gdzie tego nie spierdola, bo tu w Krakowie odradzam

Czasem operacje jest poprostu źle zrobiona, czasem żle prowadzona rehabilitacja.

czy na forum jest ktos po operacji?
  • 0

budo_marcus73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo a zerwane więzadła
Ja mam kolana zdrowe ... :)

Ale Sally, mamy XXI wiek, to jest operacja, która jest standardem dla ortopedów. Oni przeprowadzają tysiące artroskopii rocznie. Myślisz, że to jest jakaś wielka filozofia?

Tutaj masz dobry temat
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Wiem że w Łodzi chyba prof. Dałek ma niezłą opinię, innych nazwisk niestety nie pamiętam.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo a zerwane więzadła
mamy jeden namiar To jest przychodnia Profimedic w Łodzi, ale ten doktor raczej zajmuję się sportowcami ale podobno jak ktoś się uprze i ma $$$ to kto wie..

przydalby sie watek z takimi informacjami, ale w dziale sport odzywianie niestety ie ma za bardzo miejsca zeby pisac..

niestety naprawde w 90% przypadków (znanych mi 100% ale wiem ze sa tacy ze zrobionym więc obniżam do 90) ta operacja kończy sie trwałym kalectwem
  • 0

budo_marcus73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo a zerwane więzadła
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Kumpel tam robił. Miał naprawdę "cięzki" przypadek. Grałem z nim w wakacje, kolano jak nowe.
  • 0

budo_palazi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo a zerwane więzadła
Wow, widzę że temat ostro ruszył z kopyta i niekoniecznie na temat... Zakładając go chciałem tylko uzyskać odpowiedz na pytanie czy walcząc w parterze z zerwanym więzadłem mogę sobie jeszcze coś bardziej przez przypadek uszkodzić. Bo co do samego wyboru lekarza to mam już zaklepanego jednego z najlepszych w woj. Podlaskim. Po drugie informacje co i jak trzeba działać po operacji są mi znane z pierwszej ręki. Tak się składa że mój rodzony braciak miał też zerwane więzadła krzyżowe, jest już 5 lat po operacji i kolano ma się nieźle. Także to, że rehabilitacja jest równie ważna (lub nawet bardziej) niż sama operacja jest jasna jak słońce.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo a zerwane więzadła
dr Falkowski? :-)
  • 0

budo_palazi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Judo a zerwane więzadła

dr Falkowski? :-)

Nie, akurat nie on :) i nie będę tutaj nikogo reklamował, chyba że mi za to zapłacą ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024