Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozmiar Gi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_sebva
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Rozmiar Gi
Witam. Przymierzam sie do kupna champion gi dragona. Mam 180cm wzrostu i 70kg wagi. Przymierzałem takie gi rozmiar 180 (które nie było jeszcze prane) i nogawki spodni miałem do kostek, rekawy do nadgarstkow i "marynarka" zakrywa mi cale 4 litery i nie dalej. W związku z tym ze dopiero zaczynam przygode z bjj chciałbym wiedzieć czy takie kimono nie jest za duze?? słyszałem ze gi kurczy sie po praniu.
  • 0

budo_areczek86(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozmiar Gi
mam podobne wymiary, tylko ważę trochę wiecej i mam Manto A2 i wg. mnie ok.
  • 0

budo_sebva
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozmiar Gi
A2? Czyli na 170cm tak? Dokąd siegaja Ci nogawki? Wiem że może to głupie ale wpisując w google grafika bjj wyskakuja zawodnicy co również mają spodnie do kostek.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozmiar Gi
A2 powinno byc idealne. Jesli bedzie odrobinke dluzsze albo krotsze to sie nie przejmuj. Rozmiarowka kimon do bjj, jest tak znormalizowana, ze powinien byc jeden rozmiar ktory Tobie pasuje.
  • 0

budo_sebva
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozmiar Gi
niby tak tylko mozna powiedziec że mając 180cm wzrostu moge nosić gi na 180cm i na170cm bo jestem tak na skraju rozmiarówki. Jeszcze sprzedawca mówił ze gi kurczy sie troche w praniu więc myślałem raczej nad gi na 180cm ponieważ troche sie skurczy a ja jeszcze jestem młody więc moge urosnąć z 5cm bądz przytyć. A odpowie mi ktos dokąd powinny siegac rekawy i nogawki? Bo w tym gi 180cm nie czuje sie źle. Jedyne co to spodenki maja spory obwód w pasie ale po zawiązaniu dobrze sie trzymają na tyłku ;)
  • 0

budo_steyr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozmiar Gi
Kazde spodnie beda mialy duzy obwod w pasie. Ja mam podobne warunki do Ciebie: 180cm wzrostu 75 kg i mam A3 Rebela. W praniu skurczylo sie leciutko (ale dosc rygorystycznie trzymam sie zalecen dotyczacych prania) i jest dobre. Choc gdyby bylo troche mniejsze to tez bym nie plakal specjalnie
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozmiar Gi
Steyr A3 jest Tobie dobre?? Kurde faktycznie w roznych markach roznie wypadaja rozmiarowki.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024