Skocz do zawartości


Zdjęcie

Graboiwski - Barret Spoiler.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Graboiwski - Barret Spoiler.
Pozytywne zaskoczenie postawa sedziów, wg mnie bylo 29-28 dla Grabowskiego ale spodziewalem sie ze sedziowie przyznaja walke Barretowi za dwie pierwsze rundy za ...leżenie na przeciwniku. Duży plus dla sedziów. Grabowski świetnie bronił się z pleców ale jednak widac że odstaje od Amerykańskich wrestlerów w zapasach. Będzie miał duuuże problemy w nastepnej rundzie z tym turem Konradem.
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Graboiwski - Barret Spoiler.
wlasnie nawet sam komentator pod koniec mowil ze 29-28 dla Barreta, a po ogloszeniu wynikow wyszedl z klatki,
grabowski mial o wiele lepszy parter a w 3 rundzie niezle poobijal w stojce

do nastepnej walki musi ostro popracowac nad zapasami
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Graboiwski - Barret Spoiler.
Dla mnie Damian był lepszym zawodnikiem. 2 rundy walczył z pleców ale tam punktował. TO nie liga amatorska gdzie punkty są za sprowadzenia.
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Graboiwski - Barret Spoiler.

Dla mnie Damian był lepszym zawodnikiem. 2 rundy walczył z pleców ale tam punktował. TO nie liga amatorska gdzie punkty są za sprowadzenia.



Zauważyłeś jak z reguły sędziuja amerykańscy sędziowie? Kilka przykładów z głowy..Silva-Evans, Coture-Vera itd.
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Graboiwski - Barret Spoiler.
Dobra walka Damiana, moim zdaniem też był lepszy w tym pojedynku, oby więcej walk na + :D
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Graboiwski - Barret Spoiler.
Bardziej bałem się o formę Damiana niż o sędziów. Oczywiście mogli wskazać na przeciwnika ale na szczęście obyło się bez wałków. A i organizacja może liczyć na zostawienie paru $ przez pochodzących z Polski kibiców.
Plus za efektywną stójkę i to, że Damian wytrzymał kondycyjnie. Oby tak dalej.
  • 0

budo_steyr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wolne Miasto Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Graboiwski - Barret Spoiler.
Wytrzymal kondycyjnie? Moim zdaniem wrecz przeciwnie, jego ataki w 3 rundzie jak na przeciwnika ktory juz kompletnie nie mial sil i ledwo trzymal rece w gorze byly dosc anemiczne
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Graboiwski - Barret Spoiler.
w 3 rundzie obydwaj wypompowani. Grabowski mógł go spokojnie znokautować ale nie bił prawie w ogóle seriami, ale tak czy owak gratulacje! :)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Graboiwski - Barret Spoiler.
powiem tak:
zapasy slabo,
kondycja slabo.
aktywnosc z dolu - zajebiscie
serce do walki - zajebiscie
aktywnosc ogolem a glebie, rowniez na gorze - zajebiscie

gdyby to bylo pride i sedziowanie tamtejsze - dalbym wygrana damianowi.
10 points must tzw chyba jednak miimalnie na rzecz amerykanina, ale moze powoli odchodzi sie od tego wysokiuego punktowania sprowadzen, bo to mimo wszystko bylo by jedyne wytlumaczenie tego wyniku (bo coby nie mowic 29-28 byloby dla amerykanina tak czy inaczej uczciwsze niz 30-27).
a tak czy inaczej grats wygraej i sil do treningow zapasow ;)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Graboiwski - Barret Spoiler.
nuda
  • 0

budo_konrad77
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Graboiwski - Barret Spoiler.
Powiem tak: osobiście uważam, że sprowadzenia powinny być wysoko punktowane...

Jestem pewien i mam nadzieję, że następną Grabowski wygra bez dywagacji o punktowaniu.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Graboiwski - Barret Spoiler.
Ja tu żadnych dywagacji nie widze, przewage w każdej płaszyźnie miał Grabowski, jego przeciwnik poza obaleniem nic mu nie robił i nie zdominował go w żaden sposób.
Gdyby po obaleniu jego przeciwnik pracowałby choćby jak Sonnen to nie byłoby dyskusji, jednak to Grabowski pracował jak Sonnen lecz... z dołu :)
  • 0

budo_konrad77
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Graboiwski - Barret Spoiler.
Z dołu... litości :roll:

Grabowski obił gościa w stójce, ale był kilka razy obalany, po drugie nie były to przekonujące ciosy. Typ prawie zaszedł mu za plecy. Polak raczej uciekał - w tym z pozycji zagrożonej...
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Graboiwski - Barret Spoiler.
Co znaczy przekonujące? Ważne, że punktował a nie zamulał, doszło do decyzji i punktowanie dało efekt. Jakby jego przeciwnik go kontrolował cały czas, nie dał mu uderzać i sam raz na jakiś czas w tym parterze zasadził pare ciosów to by była inna para kaloszy. Zresztą w Bellatorze nie raz już zapaśnicy taką strategię obierali i wyszło elegancko(Askren, Warren). Różnica polega na tym, że oni zdominowali przeciwników a przeciwnik Grabowskiego jedynie obalił.
  • 0

budo_konrad77
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Graboiwski - Barret Spoiler.

Różnica polega na tym, że oni zdominowali przeciwników a przeciwnik Grabowskiego jedynie obalił.


Zgadzam się. Tyle, że Grabowski swojego przeciwnika nie zdominował tym bardziej - bo TO ON był obalany, a jego ciosy w stójce nie zrobiły żadnej krzywdy przeciwnikowi. Dlatego twierdzę, że to dyskusyjna decyzja.

Rozumiem, że można na to patrzeć inaczej, jednak ja jestem zwolennikiem wysokiego punktowania obaleń. Tak czy inaczej czekam na kolejną walkę Grabowskiego. Myślę, że z Anglikiem wygra przed czasem.
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Graboiwski - Barret Spoiler.

Różnica polega na tym, że oni zdominowali przeciwników a przeciwnik Grabowskiego jedynie obalił.


Zgadzam się. Tyle, że Grabowski swojego przeciwnika nie zdominował tym bardziej - bo TO ON był obalany, a jego ciosy w stójce nie zrobiły żadnej krzywdy przeciwnikowi. Dlatego twierdzę, że to dyskusyjna decyzja.


Czyli twierdzisz, że obalenia wyrządziły więcej szkody niż uderzenia na twarz???
Interesujące...
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Graboiwski - Barret Spoiler.

Różnica polega na tym, że oni zdominowali przeciwników a przeciwnik Grabowskiego jedynie obalił.


Zgadzam się. Tyle, że Grabowski swojego przeciwnika nie zdominował tym bardziej - bo TO ON był obalany, a jego ciosy w stójce nie zrobiły żadnej krzywdy przeciwnikowi. Dlatego twierdzę, że to dyskusyjna decyzja.

Nie twierdzę, że Grabowski zdominował, poprostu wypunktował :wink: i sam nie dał sie zdominować. To czy ciosy robią krzywdy nie ma znaczenia, jak dochodzą do celu to są punktowane.
  • 0

budo_gaspar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zza morza

Napisano Ponad rok temu

Re: Graboiwski - Barret Spoiler.
ech te punktowanie... Gdzie te zasady z pierwszych ufc: poddanie albo ko i sprawa była bezdyskusyja :)
  • 0

budo_heawy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Graboiwski - Barret Spoiler.
Wgrał! Gratulacje ale słaba walka.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024