Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rękawice opinia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcinsz101
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Rękawice opinia
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Witam mam do was pytanie poniewaz moge wyrwać te rękawice z linku za okolo 160 zł i nie wiem czy sie decydowac. Wiadomo w przełożeniu do ceny z tego sklepu warto ale jak to sie ma w porównaniu do rękawic Mastersa lub green hilla ktore mozna dostac za podobną kase(170 zł) a moje juz drugie allrighty padaja...

pozdr
  • 0

budo_norwoks
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice opinia
Chociaż nigdy tych rękawic ich nie używałem to raczej bym się nie pokusił.

Jak chcesz rękawice z najwyższej półki to rozejrzyj się za takimi markami jak Twins czy Fairtex.

Za mniejsze pieniądze zdobędziesz chociażby wspomniane Mastersy z których także z będziesz bardzo zadowolony.
  • 0

budo_marcinsz101
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice opinia
chciałbym najwyższej półki i doskonale wiem ze są to twinsy, fairtexy ew. windy ale na nie akurat się nie rzucam. zdaje sobie tez sprawe z tego z kupując rekawice adidasa płace oprocz za jakos równiez za marke dlatego kosmiczna cena ponad 300 zł ale mogę mieć je za 160 zł wiec tak jakbym nie płacil im kasy za marketing :) i pytanie czy jakośc tych rękawic jest lepsza niz mastersów. Znajomy ma inne Adidasa i bardzo sobie chwali i musze przyznać ze mi też podobaja i zdecydowanie lepiej leża na rece niz moje wymęczone allrighty. A rekawice mastersa znam tylko z opini z internetu, mam jedynie ich ochraniacze na piszczele i są dosyć solidne ale nie rewelacyjne
  • 0

budo_norwoks
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice opinia
Rozumiem.
Mogę w takim wypadku jedynie dodać, że według mnie Mastersy znacznie przewyższają Allrighty. Nie wiem natomiast czy Mastersy będą lepsze/gorsze od przytaczanych rękawic Adidasa. Jednak skoro możesz dostać te rękawice za połowę ceny to proponuję spróbować. Jakość na pewno będzie OK.

Jeśli mieszkasz w większym mieście to możesz pochodzić po sklepach ze sprzętem do SW, poprzymierzać, porównać, które lepiej leżą.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice opinia
znajomy tydzien temu takie ode mnie kupił za 70 zł :) 160 za taki szajs, zwariowałeś?
mam do sprzedania nowiutkie green hill Gym , rewelacyjne z gwarancja za 180 zł, albo dołóż 30 i typowe do walki profesjonalne Super Star.
  • 0

budo_deksterr55
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice opinia

... A rekawice mastersa znam tylko z opini z internetu, mam jedynie ich ochraniacze na piszczele i są dosyć solidne ale nie rewelacyjne

gwarantuję, że rękawice masters są bardzo solidne i napewno byłbyś z nich zadowolony. przewyższają znacznie allrighty. a co do ręakwic z najwyższej półki to tak jak już wcześniej ktoś pisał: fairtex i twins.
  • 0

budo_alexia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:śląskie
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice opinia
Ja też na Mastersy nie narzekam, moge je polecić z czystym sumieniem. :-)
  • 0

budo_macius
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice opinia
Ja ostatnio kupiłem rękawice firmy Raja i jestem z nich baaaardzo zadowolony, na sparingach same uderzają :) przedtem miałem twinsy ale po półtora roku intensywnego używania, niestety nie nadawały się juz do niczego :(
  • 0

budo_tlk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice opinia
jak dla mnie po przetestowaniu wielu marek najlepiej robia green hill i winning, z tym, ze te drugie to maja kosmiczna cene, dalej twins,
  • 0

budo_boxerek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Twierdza Zamość

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice opinia
ja polecam kingi. i odradzam sklep justfight.pl bo tam jest duża przybita. rękawice które kupiłem za 230 nowe na allegro tam stoją 330
  • 0

budo_marcinsz101
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice opinia
ok dzieki zdecyduje sie chyba jednak na te mastersy, są sprawdzone przynajmniej a z tymi adidasa moze by rożnie, dzieki pozdro :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024