Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy 20 lat to zbyt późno na boks ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy 20 lat to zbyt późno na boks ?

"Nabór do sekcji gimnastycznych odbywa się w pierwszej klasie szkoły podstawowej. W czasie lekcji wychowania fizycznego trenerzy poddają testom całą populację pierwszoklasistów. Wybierają dzieci, które najlepiej rokują dla sportu gimnastycznego. Preferowane są dzieci raczej drobne, niewysokie i sprawne ruchowo. To zakrojone na szeroką skalę poszukiwanie przyszłych talentów zwiększa szansę ich odnalezienia (....)

to pamietam jeszcze ze swojej podstawowki :) ja niestety sie nie zalapalem ale kolega i owszem i przez jakis czas swiecil triumfy, teraz pracuje jako kaskader i robi "szoły" w stylu tych co wygrali mam talent....
  • 0

budo_kotto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy 20 lat to zbyt późno na boks ?


"Nabór do sekcji gimnastycznych odbywa się w pierwszej klasie szkoły podstawowej. W czasie lekcji wychowania fizycznego trenerzy poddają testom całą populację pierwszoklasistów. Wybierają dzieci, które najlepiej rokują dla sportu gimnastycznego. Preferowane są dzieci raczej drobne, niewysokie i sprawne ruchowo. To zakrojone na szeroką skalę poszukiwanie przyszłych talentów zwiększa szansę ich odnalezienia (....)

to pamietam jeszcze ze swojej podstawowki :) ja niestety sie nie zalapalem ale kolega i owszem i przez jakis czas swiecil triumfy, teraz pracuje jako kaskader i robi "szoły" w stylu tych co wygrali mam talent....


Ja pamiętam jeszcze, że jak chodziłem do zerówki, to przyszedł koleś ze szkoły sportowej, żeby przeprowadzić rekrutacje. Jako jedyny byłem wytypowany, że się nadaje.
Ale polazłem do innej szkoły, bo wolałem zostać z tymi samymi dzieciakami.
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy 20 lat to zbyt późno na boks ?

Czy są w warszawie jakieś kluby bokserskie nie licząc legii i gwardii, gdzie można trenować wyczynowo ? Chodzi mi o możliwośc startowania w zawodach amatorskich. W ogóle są tutaj osoby, które zaczęły przygodę z boksem amatorskim w dosyć zaawansowanym wieku (czytać około 20 roku życia) ??

Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie.


w fightclubie na saskiej Krzysiek Drzazgowski prowadzi sekcje zawodnicza, chyba to jest jednak kickboxing ale z tego co wiem to dwie soboty temu jego zawodnik walczyl w (edit) jakichs amatorskich zawodach boksu na grochowie i dawal rade.
najlepiej sie tam przejdz i pogadaj co i jak. boks jako taki prowadzi Janusz Czerniszewsk
  • 0

budo_kotto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy 20 lat to zbyt późno na boks ?
Jak znacie jakieś kluby w warszawie, które trenują boks nie tylko rekreacyjnie, to dawajcie namiary.
Piszcie też jak wyglądały wasze początki z boksem i jak to wygląda teraz.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_nipponson86(konto usunię)
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy 20 lat to zbyt późno na boks ?

Jak znacie jakieś kluby w warszawie, które trenują boks nie tylko rekreacyjnie, to dawajcie namiary.
Piszcie też jak wyglądały wasze początki z boksem i jak to wygląda teraz.
Pozdrawiam.


Boks rekreacyjny to jest po 16 roku życia, nie ważne ile byś trenował, chyba, ze miałbys mega talent i trenerowi chciało, by się Ciebie wystawić na jakies zawody regionalne.

Czy naprawde myślisz, że coś pomoże, jak Ci napsize jak wyglądaja treningi w moim przypadku???

Generalnie zapomnij najlepiej o boksie, bo jakby Ci zależało to zacznijmy od tego, ze nie zadawałbyś pytania na forum.

Zero motywacji, zero determinacji.
  • 0

budo_kotto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy 20 lat to zbyt późno na boks ?

Jak znacie jakieś kluby w warszawie, które trenują boks nie tylko rekreacyjnie, to dawajcie namiary.
Piszcie też jak wyglądały wasze początki z boksem i jak to wygląda teraz.
Pozdrawiam.


Boks rekreacyjny to jest po 16 roku życia, nie ważne ile byś trenował, chyba, ze miałbys mega talent i trenerowi chciało, by się Ciebie wystawić na jakies zawody regionalne.

Czy naprawde myślisz, że coś pomoże, jak Ci napsize jak wyglądaja treningi w moim przypadku???

Generalnie zapomnij najlepiej o boksie, bo jakby Ci zależało to zacznijmy od tego, ze nie zadawałbyś pytania na forum.

Zero motywacji, zero determinacji.



Jakby życie wielu młodych ludzi zależało od ciebie, to by wszyscy zamiatali ulice.
Uchowaj nas Panie.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_kotto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy 20 lat to zbyt późno na boks ?

Jak znacie jakieś kluby w warszawie, które trenują boks nie tylko rekreacyjnie, to dawajcie namiary.
Piszcie też jak wyglądały wasze początki z boksem i jak to wygląda teraz.
Pozdrawiam.


Boks rekreacyjny to jest po 16 roku życia, nie ważne ile byś trenował, chyba, ze miałbys mega talent i trenerowi chciało, by się Ciebie wystawić na jakies zawody regionalne.

Czy naprawde myślisz, że coś pomoże, jak Ci napsize jak wyglądaja treningi w moim przypadku???

Generalnie zapomnij najlepiej o boksie, bo jakby Ci zależało to zacznijmy od tego, ze nie zadawałbyś pytania na forum.

Zero motywacji, zero determinacji.



Jakby życie wielu młodych ludzi zależało od ciebie, to by wszyscy zamiatali ulice.
Uchowaj nas Panie.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_nipponson86(konto usunię)
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy 20 lat to zbyt późno na boks ?

Jak znacie jakieś kluby w warszawie, które trenują boks nie tylko rekreacyjnie, to dawajcie namiary.
Piszcie też jak wyglądały wasze początki z boksem i jak to wygląda teraz.
Pozdrawiam.


Boks rekreacyjny to jest po 16 roku życia, nie ważne ile byś trenował, chyba, ze miałbys mega talent i trenerowi chciało, by się Ciebie wystawić na jakies zawody regionalne.

Czy naprawde myślisz, że coś pomoże, jak Ci napsize jak wyglądaja treningi w moim przypadku???

Generalnie zapomnij najlepiej o boksie, bo jakby Ci zależało to zacznijmy od tego, ze nie zadawałbyś pytania na forum.

Zero motywacji, zero determinacji.



Jakby życie wielu młodych ludzi zależało od ciebie, to by wszyscy zamiatali ulice.
Uchowaj nas Panie.
Pozdrawiam.


A jak ma się to do mojej wypowiedzi?Przecież nie mówię, Ci co masz robić.
W końcu nie jesteś pizdusiem, który nie wie czy ma iść na trening...Czy może jednak?
  • 0

budo_nipponson86(konto usunię)
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy 20 lat to zbyt późno na boks ?

Jak znacie jakieś kluby w warszawie, które trenują boks nie tylko rekreacyjnie, to dawajcie namiary.
Piszcie też jak wyglądały wasze początki z boksem i jak to wygląda teraz.
Pozdrawiam.


Boks rekreacyjny to jest po 16 roku życia, nie ważne ile byś trenował, chyba, ze miałbys mega talent i trenerowi chciało, by się Ciebie wystawić na jakies zawody regionalne.

Czy naprawde myślisz, że coś pomoże, jak Ci napsize jak wyglądaja treningi w moim przypadku???

Generalnie zapomnij najlepiej o boksie, bo jakby Ci zależało to zacznijmy od tego, ze nie zadawałbyś pytania na forum.

Zero motywacji, zero determinacji.



Jakby życie wielu młodych ludzi zależało od ciebie, to by wszyscy zamiatali ulice.
Uchowaj nas Panie.
Pozdrawiam.


A jak ma się to do mojej wypowiedzi?Przecież nie mówię, Ci co masz robić.
W końcu nie jesteś pizdusiem, który nie wie czy ma iść na trening...Czy może jednak?
  • 0

budo_kotto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy 20 lat to zbyt późno na boks ?
Po prostu wkurwia mnie gadanie takich ludzi jak ty "zero determinacji, zero motywacji "
A co ty możesz wiedzieć na ten temat ? Nie znasz mnie, nie wiesz jak trenuje, nie wiesz, gdzie codziennie bywam i co robię. A wypisujesz takie rzeczy, bo coś ci się tam wydaje.
"Po co tu w ogóle pisać na forum ?" Po to, bo tak mi się podoba ! Po to jest to forum, żeby sobie pogadać o sportach walki. Najszybszy sposób, żeby nie ruszając dupy z domu i zamienić parę zdań z ludźmi, którzy mają jakieś pojęcie w temacie.

A ten już tutaj o determinacji zerowej nawija.
No daj na luz.
  • 0

budo_abcde
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy 20 lat to zbyt późno na boks ?
Kotto, jesteś jednak pizdusiem. Gdybyś miał szczyptę determinacji, to zabrałbyś dupę na trening i pogadał z trenerem, a Ty chodzisz dookoła sprawy jak pies wokół suki. Po prostu już nic nie mów, nie obrażaj się jak dziewczynka i idź na trening.
Od siebie w temacie powiem tyle: Nate Campbell (zawodowy bokser) swoich pierwszych 11 zawodowych walk wygrał bez trenera, bez pomocy z zewnątrz. Zaczął treningi w wieku 28 lat, a w wieku 30 lat stoczył pierwszą walkę.
Ja przekornie powiedziałbym Ci, że nic nie osiągniesz, bo chcesz by inni powiedzieli Ci, gdzie leżą Twoje granice.
  • 0

budo_tw.dziki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy 20 lat to zbyt późno na boks ?
Kotto, przejdź się do najbliższego empiku i kup nowy numer Sztuk Walki. Jest tam opisana historia Andrzeja Pańczyka. Co prawda trochę inna niż twoja, ale myślę że i tak mógłbyś się od niego wiele nauczyć.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy 20 lat to zbyt późno na boks ?
Mozesz tez sie zglosic na jakies zawody regionalne i wystartowac jako niezrzeszony.
K_P
  • 0

budo_bushii3
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 50 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy 20 lat to zbyt późno na boks ?

Chyba nie do końca wszyscy łyknęli o co chodzi.


no a o co dokladnie chodzi?

bo z tego co zrozumialem to zalezy Ci przede wszystkim aby trafic do sekcji (jak to ladnie napisales) "za ktora sie nie placi".

tak jak napisal Kubus Puchatek - to w jaki sposob piszesz o swojej motywacji swiadczy ze nie jest wcale nia milosc do tego sportu.

piszesz 'ktos da mi szanse' -> o szanse to trzeba walczyc. i trzeba duzo szczescia i na pewno znajomosci wsrod promotorow. niestety bycie dobrym zawodnikiem nie jest absolutnie zadna wykladnia sukcesu w sporcie. ale to chyba wiesz sam w tym wieku, nieprawdaz?
  • 0

budo_kotto
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy 20 lat to zbyt późno na boks ?
"za ktora sie nie placi". było dla tych którzy mają problem ze zrozumieniem czym różni się sekcja zawodnicza od rekreacyjnej. Dla mnie osobiście nie ma różnicy, mogę płacić, kasę mam. Ważne, żebym mógł uprawiać ten sport wyczynowo.
Zresztą mniejsza o to. Temat do zamknięcia.
Pozdrawiam wszystkich.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024