Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 114 - Spojlery


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

UFC 114 - Spojlery
Rashad Evans pok. Quintona Jacksona - Rashad jest nudny jak flaki z olejem. Jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale na Maurycego nie ma odpowiedzi. Co, będzie na nim leżał i dociskał do klatki przez 5 rund? Nawet jeśli będzie go obalał, to Shogun zabije go w mistrzowskich rundach, bo przecież Sugar to nie GSP, nie ma takiej kondycji i umiejętności.

Michael Bisping pok. Dana Millera - Ładna wojna stójkowa. Bisping nie jest wirtuozem stójki, ale dał radę przeciwko Millerowi, który przegrywał w stójce nawet z Demianem Maią

Mike Russow pok. Todda Duffee - Matko Boska. Zgadzam się z Roganem. To co się zdarzyło to coś niesamowitego co ogląda się raz na setki walk. Jak można być bitym jak pies przez trzy rundy i wyłapywać takie ciosy na ryj. Jak można tak bardzo odstawać poziomem od przeciwnika, a na minutę przed końcem trzeciej rundy znokautować rywala jednym uderzeniem. SZOK i niesamowity fart kogoś, kto tej walki nie powinien wygrać :) Jak Arlovski ma szklaną szczękę, to ja nie chcę wiedzieć co będzie jak Todd Duffe trafi na kogoś mocniejszego.

Antonio Rogerio Nogueira pok. Jasona Brilza - Kolejna fenomenalna walka. Takich akcji w parterze to ja dawno nie widziałem. Świetna walka i bardzo szkoda Brilza za przegraną decyzją. Dla mnie walka mogła by być na remis.

John Hathaway pok. Diego Sancheza - Diego coś odnaleźć się nie może lub to John jest odkryciem tej dywizji.
  • 0

budo_bielak91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 114 - Spojlery
Rashad to nie jest material na mistrza i szczerze powiedziawszy mialem nadzieje ze Rampage go skonczy w tej trzeciej rundzie, a okazje mial znakomita. Walka jak na main event baaaardzo nudna i slaba.

Lil Nog pokazał sie z dobrej strony, ogolnie walka byla swietna. Szkoda tylko ze spuchl pod koniec i nie dal rady wyciagnac anakondy. No i szacunek za przetrzymanie tej gilotyny bo wygladala na bardzo mocna zalozona.

Hathaway bardzo dobrze sie zapowiada. Jest mlody, ma swietne warunki i fajnie sie oglada jego walki. Ciekawe kogo dostanie nastepnego
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 114 - Spojlery
rampage zrobil to samo co silva. po dwoch rundach dominacji rashada mial go "na widelcu" i zamiast skonczyc to zrobil nie wiem co... odpoczywal? no to gratulacje.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 114 - Spojlery
Maincard ujdzie. Walka Bispinga porywająca nie była. Rampage wiedziałem, że to wtopi. Jak mógł to wygrać jak jedyne co ma to boks ? Ani w parterze nie jest dobry, ani obalać nie obala, ani nie kopie(choć walcząc z Rashadem to troche by było ryzykowne). Obrona przed obaleniami niezła ale w klinczu. Te pierwsze obalenie co Rashad strzelił... dosłownie lepiej nie dało się go chyba zrobić.
Rogerio ładna walka ale osobiście wydawał mi się lepiej przygotowany we wcześniejszej walce. W tej jakoś wyglądał jak dziadek jakiś. Myślałem, że lepiej zawalczy no ale sama walka była pełna emocji.

Prelimsy były fajne, Cane na początku sprzedał lekki knockdown a później jak Cyryl wstał to dosłownie wklepał mu kilka prostych jak dla manekina.
Dong zjechał samym grapplingiem Amira jak dziecko. Elegancko pod koniec 2 rundy podłapał ręke i wejścia do jednej nogi praktycznie nie były bronione.
Guilard wyczesał ładne kolanko na splot słoneczny. Dawno nie widziałem w mma aby ktoś tak definitywnie padł i nie mógł wstać od kolana na tułów.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 114 - Spojlery

rampage zrobil to samo co silva. po dwoch rundach dominacji rashada mial go "na widelcu" i zamiast skonczyc to zrobil nie wiem co... odpoczywal? no to gratulacje.



idealnie sie zgadzam :!: po raz drugi z rzedu to samo - rashadowi udaje sie przezyc ko bo przeciwnik jest idiota... noz kurna silva i rampage zrobili to samo, idealnie to samo.... trzeba bylo wstac, sedzia by go podniosl i go dobic w tym momencie...

ja nie moge patrzec na rashada, ten jegos tyl walki jak kurna orangutan pozycja... oczy mnie bola, wyc sie chce jak widze to jego "super" stojke
jest super atletyczny, zgadzam sie ale.... jak on mistrzem zostanie to ja przestane ufc chyba ogladac....

edit: wlasnie przeczytalem ze: Rashad Evans: $435,000 (includes $185,000 win bonus) - ja pierdole za co oni mu tyle placa :?: :?: :?: wiele naprawde dobrych zawdonkikow zarabia mniej, ba nawet msitrzowow ufc np anderson silva - ja sie pozniej nie dziwie ze Sliva strajkuje nogami
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 114 - Spojlery
przeciwnik Lil Noga zasłużył na dogrywkę. muszę jeszcze raz to obejrzeć, ale dominował całą 2 rundę, w 3 brał oklep, 1 na wątpliwy remis.

Millerowi zachciało się ładnie boksować, no to padł. :?
  • 0

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 114 - Spojlery
Niestety to już koniec ery braci nogueria. Myślałem że, tylko Mino nie daje już rady, ale mały nog pokazał też, że już najwyższy czas na emeryture. Brilz powinien to wygrać. A Forest razcej by go zabił.
Bisping pomimo że, go nie lubie bardzo ładnie i inteligentnie zawalczył. Miller nie miał nic do powiedzenia.
Co do black on black crime to fajne zwroty akcji. Raz jeden ogłuszony, raz drugi. Niestety żaden nie potrafił tego wykorzystać.
Gala raczej nudna i w main cardzie poza 1 walką same decyzje.
Może za dwa tygodnie będzie ciekawiej.
  • 0

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 114 - Spojlery

edit: wlasnie przeczytalem ze: Rashad Evans: $435,000 (includes $185,000 win bonus) - ja pierdole za co oni mu tyle placa :?: :?: :?:


Za wyniki. Evans pobił Bonnara, Bispinga, Liddella, Griffina i ostatnio Silvę. Przegrał tylko z ówczesnym Mistrzem Świata. Sam był Mistrzem Świata, a w walce z Rampage`m był pretendentem do walki o pas. Przepraszam, to jest mało? To w jakim stylu ich pobił to druga sprawa. Jednak to nie jest balet, tutaj liczą się wyniki walki, a nie widowiskowość. Evans to pierwsze spełnia. Wypłata zawyżona, ale podobną dostaje Nougeira, a on był posiadaczem tylko pasu mistrzowskiego tymczasowego. Evans za to był pełnoprawnym Mistrzem Świata UFC oraz obecnie pretendentem do tytułu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024