Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 113 spoiler


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 113 spoiler
Klasa lepszy od Shoguna? Przesadzasz moim zdaniem. Jeżęli w dwóch walkach jest remis na korzyść Maurycego oraz ciężki nokaut w pierwszej minucie również na korzyść Maurycego, to jakim prawem mówisz o tym, że Machida, który faktycznie przegrał dwie walki z Shogunem jest od niego lepszy? ? Bo nie rozumiem takiego toku myślenia.

A poślizgnąć to się poślizgnął Tomek Drwal, a nie Machida.
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 113 spoiler
Fantastyczna gala!

Niesamowity Belcher i świetny Stephens, Shogun też w doskonałej formie.

Byłem przekonany, że Mitrione to ten typ fightera, który nigdy niczym nie zaskakuje, bo się nie zmienia - a tu taka niespodzianka! Widać ma smykałkę, a i Dave Camarillo w jego narożniku na pewno mu nie zaszkodził. ;)

Najnudniejsza walka to był pojedynek Koscheck vs Daley, a przecież wcale nie był nudny - świetnie obalenia, kilka dramatycznych zagrań rodem z telenoweli - rozrywka pełną gębą. :)

Właśnie wyczytałem, że Jason MacDonald odniósł poważną kontuzję w swojej walce eliminacyjnej. Chciałbym ją obejrzeć, ale tak czy siak było na co popatrzeć.

Oby jak najwięcej takich gal!
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 113 spoiler
Gala nienajgorsza ale wciąż ufc <<< wec ; )
Jedyny czysty cios Daley'a to sucker punch, nice :lol: Koschcek jak zwykle ze swoimi masakrycznymi obaleniami. Bardzo mnie ciekawi kto pierwszy obali w walce o pas. Walka miała swoje dramatyczne chwile ale powiem szczerze, że jak była 3 runda i pół garda to sie zawiesiłem i większość walki bujałem myślami w obłokach.

Widok nieprzytomnego Machidy niezwykle mnie ucieszył. Poprostu zajebiście. Shogun troche łatwo sie obalał ale ładnie do głębokiej pół gardy i do góry wracał.

Myślałem, że Stout sobie lepiej poradzi ze Stevensem ale myślę, że wróci 100 razy mocniej i będzie dobrze.
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 113 spoiler
W końcu dobra gala ! :)
Shogun zasłużenie dostał to, co już jakiś czas temu powinno być jego. Świetna dyspozycja i świetne zachowanie - gdy już wiedział, że Machida jest out, podniósł jedną nogę z dosiadu i pozwolił sędziemu pracować :wink: Palhares mógłby się do niego wybrać na lekcje.
Koschecka średnio lubię - tym bardziej za udawanie - ale metodycznie rozpracował Daley'ego, tak że ten ostatni nie miał nic do powiedzenia. Ewidentnie też nawrzucał coś Brytolowi tuż przed końcem trzeciej rundy i chyba spodziewał się tego sucker puncha, bo nie wyglądał na nawet odrobinę zaskoczonego.
Kimbo niestety w plecy. Może i faktycznie jego joł-ma-blek-broda aparycja potrafi być irytująca, ale Mitrione pokazał w TUFie, że jest mendą i cymbałem. Dlatego mam nadzieję, że jako wschodząca gwiazda dostanie jakiegoś trudnego przeciwnika :P
A swoją drogą, widział ktoś te zdjęcia z Maxima ? :)
  • 0

budo_nefilim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bray
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 113 spoiler
Witam,

prelimsy w temacie UFC 113 Video..
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 113 spoiler
Machida - poczatek, piekna akcja zaczepna, niesamowicie szybkim, lewym krzyzowym, S. tylko przez przypadek sie zaslonil, bo moglo byc bardzo zle. Pozniej na lewy prosty, prawy (skuteczniejszy) S. I zal, ze sie tak szybko zakonczylo.
Machida jest kompletniejszym zawodnikiem np. z latwoscia obalal oponenta, ale tym razem to jego przeciwnik mial wiecej szczescia.

K_P
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 113 spoiler
Kurcze, krótka ale piękna walka.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024