Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polish Open BAD - BOY Cup 4


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
144 odpowiedzi w tym temacie

budo_rynek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Polish Open BAD - BOY Cup 4

Sedziowanie tez bylo beznadziejne. Bardzo stronnicze na korzysc zawodnikow GOLD TEAM. Tak jak kris-bjj pisal w poscie na poprzedniej stronie. Sam widzialem jak sie bil chlopak z GOLD TEAM a jego przeciwnik byl z Gracie Barra. Podczas tej walki zawodnik z LGT za przejscie z gardy do pół gardy dostał 12 punktów, a jego przeciwnik za boczna nie dostal punktow wcale, chociaz ja mial przez 4 minuty. Po walce sie klocil z sedzia, ale sedzia powiedzial cos w stylu:"Przykro mi stary, ale nie jests z GOLD TEAM. Zawodnikom GOLD TEAM przyznaje punkty juz za samo zaznaczenie pozycji, ale jak dla ciebie, to musisalbys ta pozycje utrzymac z 10 minut, ale nie wiem czy dalbys rade bo dla nie-GOLDTEAMOWCÓW przyznaje kare za pasywnosc po 5 sekundach trzymania w jednej pozycji". Istny skandal!!


Czlowieku skad Ty to wziales:| A co sie dzialo wg. Ciebie jak walczylo dwoch gosci z LGT?Zapewne byl remis i wygrywala kobieta a medal dostawalo dziecko z kauczukowa pilka:|

Czasami do dywyzji kobiet podlacza sie facetow ktorzy sa bardzo malo waza.
  • 0

budo_kibic123
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polish Open BAD - BOY Cup 4
Czasami do dywyzji kobiet podlacza sie facetow ktorzy sa bardzo malo waza.[/quote]

Nie ma się co spinać o sędziowanie, w końcu są to jedyne zawody w polsce które LGT jest w stanie wygrać ;) w innych imprezach przestali się liczyć no oczywiście nie licząc "gwiazd" robiących kariere w USA i disneylandzie haha ;) także proponuję się wyluzować za tydzień jest liga i grapling i tam każdy będzie mógł pokazać na co go stać ;) pozdrawiam.
  • 0

budo_rynek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Polish Open BAD - BOY Cup 4

Nie ma się co spinać o sędziowanie, w końcu są to jedyne zawody w polsce które LGT jest w stanie wygrać w innych imprezach przestali się liczyć no oczywiście nie licząc "gwiazd" robiących kariere w USA i disneylandzie haha także proponuję się wyluzować za tydzień jest liga i grapling i tam każdy będzie mógł pokazać na co go stać pozdrawiam.


Chcialbym Ciebie zobaczyc na jakis zawodach.
  • 0

budo_kibic123
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polish Open BAD - BOY Cup 4
Może już widziałeś ;) aczkolwiek w swojej wypowiedzi chciałem tylko zwrócić uwagę, że jeśli zawody mają być tak stronnicze lepszym pomysłem było by zrobienie ich wewnętrznie tylko dla LGT a nie oficjalnie zapraszanie innych ekip. Pozdrawiam.
  • 0

budo_rynek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Polish Open BAD - BOY Cup 4

Może już widziałeś aczkolwiek w swojej wypowiedzi chciałem tylko zwrócić uwagę, że jeśli zawody mają być tak stronnicze lepszym pomysłem było by zrobienie ich wewnętrznie tylko dla LGT a nie oficjalnie zapraszanie innych ekip. Pozdrawiam.


Ja sam zostalem oszukany wlasnie na tych oslawionych MP Polski w Kozminie.Nie pomogl protest, pokazanie nagrania video i interwencja trenera. Dosyc juz mam tego odpisywania :|
  • 0

budo_kibic123
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polish Open BAD - BOY Cup 4
Ale nie ty jeden. To się zdarza sędziowanie w polsce jest można powiedzieć na zasadzie wolontariatu więc i tak dobrze że ktoś chce się podjąć. Ale tu była wyjątkowa stronniczość aczkolwiek błędy się zdarzają i nie każdy to stronniczość. Ale zawodów takich jak ADCC liga czy puchar polski grappling nie można o to posądzać gdyż są organizowane przez bezstronne osoby a nie konkretne kluby. Wiadomo że jak LGT organizuje zawody to każda pomyłka nawet nieświadoma jest uznawana za stronniczość dlatego już odbiegam od tego i zachęcam wszystkich do startu za tydzień lub w kolejnych ogólnopolskich imprezach ;)
  • 0

budo_kriss-bjj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Polish Open BAD - BOY Cup 4

kris-bjj masz absolutna racje. zawodnicy LGT byli maxymalnie faworyzowani. zapomniales jeszcze dodac, ze jako jedyni nie mieli sprawdzanej wagi i startowali w nieprzepisowych kimonach. ponadto seniorzy z LGT bili sie w kategorii juniorow--> kolejny walek. Sam tez slyszalem, jak wyczytywano do walki przeciwinika dla zawodnika z LGT to jego nazwisko mowiono doslownie szeptem, tak zeby nic nie uslyszal i ten z LGT przez walkower wchodzil do nastepnej rundy.
Aha i jeszcze jeden wałek był. Dwoch chlopakow z LGT startowało w kategorii kobiet. Organizator im pozwolił, żeby mieli łatwiej, ale i tak nie zdobyli medalu.

Jezeli chodzi o kwestie dzieci bawiacych sie na macie, to masz racje. Stanowili potezne zagrozenie. Ja z sali wyszedlem o 18, ale moj kolega ktory byl do konca opowiedzial mi, ze pod sam koniec turnieju 8 zawodnikow doznalo kontuzji wskutek poslizniecia sie na kauczukowej pilce. Co ciekawe zaden z kontuzjowanych nie byl z LGT(pewnie te dzieci byly podstawione przez LGT zeby skontuzjowac rywali)

Sedziowanie tez bylo beznadziejne. Bardzo stronnicze na korzysc zawodnikow GOLD TEAM. Tak jak kris-bjj pisal w poscie na poprzedniej stronie. Sam widzialem jak sie bil chlopak z GOLD TEAM a jego przeciwnik byl z Gracie Barra. Podczas tej walki zawodnik z LGT za przejscie z gardy do pół gardy dostał 12 punktów, a jego przeciwnik za boczna nie dostal punktow wcale, chociaz ja mial przez 4 minuty. Po walce sie klocil z sedzia, ale sedzia powiedzial cos w stylu:"Przykro mi stary, ale nie jests z GOLD TEAM. Zawodnikom GOLD TEAM przyznaje punkty juz za samo zaznaczenie pozycji, ale jak dla ciebie, to musisalbys ta pozycje utrzymac z 10 minut, ale nie wiem czy dalbys rade bo dla nie-GOLDTEAMOWCÓW przyznaje kare za pasywnosc po 5 sekundach trzymania w jednej pozycji". Istny skandal!!

Johny Bravo po twoim blyskotliwym wystapieniuna na tym forum widac, ze reprezentujesz poziom osoby slabo rozwinietej intelektualnie i z pewnoscia twoja choroba ma jakas medyczna a nawet jak by sie postarac lacinska nazwe. Sytuacje, które opisalem nie tylko mi przeszkadzaly wielu uczestnikow w dniu zawodow poruszalo te kwestie, wlasnie po to jest to forum zeby omowic wszystkie plusy i minusy po takich zawodach organizatorzy niech sie nie spinaja tylko przyjma to z pokora i wyciągna wnioski żeby V edycje zoorganizować juz lepiej.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Polish Open BAD - BOY Cup 4
Johnny_Bravo to troll, nie zawracajcie sobie dupy czytaniem tych wypocin
  • 0

budo_johnny_bravo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polish Open BAD - BOY Cup 4
nie troll, ale jak ktos pisze pierdoly, to ja bede na to pierdolami odpowiadal. Byla to z pewnoscia najfajniejsza impreza z cyklu Bad Boy Cup pod zadnym wzgledem nieustepujaca imprezom organiozwanym w Polsce juz od dawien dawna. Wszystko wyszlo naprawde fajnie, a mimo to ktos i tak musial najechac i przypieprzyl sie do tego ze raz malemu chlopcu pilka wleciala na mate.

Pozatym jestem pewien, ze gdyby ojcem tego dziecka byl ktos inny to nie byloby zadnej gadki
  • 0

budo_kriss-bjj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Polish Open BAD - BOY Cup 4

nie troll, ale jak ktos pisze pierdoly, to ja bede na to pierdolami odpowiadal. Byla to z pewnoscia najfajniejsza impreza z cyklu Bad Boy Cup pod zadnym wzgledem nieustepujaca imprezom organiozwanym w Polsce juz od dawien dawna. Wszystko wyszlo naprawde fajnie, a mimo to ktos i tak musial najechac i przypieprzyl sie do tego ze raz malemu chlopcu pilka wleciala na mate.

Pozatym jestem pewien, ze gdyby ojcem tego dziecka byl ktos inny to nie byloby zadnej gadki


Nie pierdoły tylko pewne niedociągniecia jakie zauważylem nie tylko ja, a impreza nie byla do konca zła ale rewelacja to też nie byla, pewnie jestes zwiazany z Gold Team i nie potrafisz przełknąć gorzkiej prawdy... NORMA.
Co do małego chłopca z piłka to nie byl to tylko raz, poza tym ta piłka ciągle spadała w tłum ludzi, więc rodzice powinni na to reagować i go uspokoic. Nie mam pojecia kim jest ojciec tego malucha więc sprawa jak byla tak jest. Pal licho ta piłkę bardziej naganne bylo to, że nikt nie pilnowal tych dzieci i wchodziły na mate podczas walk a gdyby tak w tym momencie spadli na nich zawodnicy moglo by sie skonczyc tragedia. Jeszcze raz pisze, co do dzieci nie jest to nic personalnego tym bardziej ze nie mam pojecia kim sa ich rodzice, chodzi o to zeby nie dopuszczac do takich sytuacji zagrazajacych zyciu tych maluchow.
  • 0

budo_guerreira
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polish Open BAD - BOY Cup 4

Aha i jeszcze jeden wałek był. Dwoch chlopakow z LGT startowało w kategorii kobiet. Organizator im pozwolił, żeby mieli łatwiej, ale i tak nie zdobyli medalu.


hehehehhehehehe, co do innych poruszanych kwestii nie będę się wypowiadać, bo aż brak słów. są osoby cierpiące na nadmiar wolnego czasu i po prostu jadą po LGT, a nikt na siłę ich na zawody nie ciągnie.

Aczkolwiek co do cytowanych słów nie wypada mi przejść obojętnie... Johnny_Bravo może rozgrywałeś jakąś swoją kategorię w szatni, bo bynajmniej na matach w kategorii kobiet były tylko kobiety. :) :) :)
  • 0

budo_cran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kołobrzeg/Koszalin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Polish Open BAD - BOY Cup 4
Wezcie skończcie tą głupią przepychankę, człowiek by chciał poczytać o zawodach a tu jakies osobiste żale, wezcie się kłóćcie na privku do woli.
P.S. Zarzut, ktory padl w tekscie, że impreza obstawiona głównie przez LGT... cóż, szkoda żeby LGT się nie zjawiło na wlasnej imprezie:)
  • 0

budo_&j
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polish Open BAD - BOY Cup 4
Oficjalne wyniki?
  • 0

budo_haxior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polish Open BAD - BOY Cup 4
A mógłby ktoś wrzucić jakieś zdjecia lub link???Najlepiej by było z kategorii białe pasy -76kg :)
  • 0

budo_miłujący pokój
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polish Open BAD - BOY Cup 4

kris-bjj masz absolutna racje. zawodnicy LGT byli maxymalnie faworyzowani. zapomniales jeszcze dodac, ze jako jedyni nie mieli sprawdzanej wagi i startowali w nieprzepisowych kimonach. ponadto seniorzy z LGT bili sie w kategorii juniorow--> kolejny walek. Sam tez slyszalem, jak wyczytywano do walki przeciwinika dla zawodnika z LGT to jego nazwisko mowiono doslownie szeptem, tak zeby nic nie uslyszal i ten z LGT przez walkower wchodzil do nastepnej rundy.
Aha i jeszcze jeden wałek był. Dwoch chlopakow z LGT startowało w kategorii kobiet. Organizator im pozwolił, żeby mieli łatwiej, ale i tak nie zdobyli medalu.

Jezeli chodzi o kwestie dzieci bawiacych sie na macie, to masz racje. Stanowili potezne zagrozenie. Ja z sali wyszedlem o 18, ale moj kolega ktory byl do konca opowiedzial mi, ze pod sam koniec turnieju 8 zawodnikow doznalo kontuzji wskutek poslizniecia sie na kauczukowej pilce. Co ciekawe zaden z kontuzjowanych nie byl z LGT(pewnie te dzieci byly podstawione przez LGT zeby skontuzjowac rywali)

Sedziowanie tez bylo beznadziejne. Bardzo stronnicze na korzysc zawodnikow GOLD TEAM. Tak jak kris-bjj pisal w poscie na poprzedniej stronie. Sam widzialem jak sie bil chlopak z GOLD TEAM a jego przeciwnik byl z Gracie Barra. Podczas tej walki zawodnik z LGT za przejscie z gardy do pół gardy dostał 12 punktów, a jego przeciwnik za boczna nie dostal punktow wcale, chociaz ja mial przez 4 minuty. Po walce sie klocil z sedzia, ale sedzia powiedzial cos w stylu:"Przykro mi stary, ale nie jests z GOLD TEAM. Zawodnikom GOLD TEAM przyznaje punkty juz za samo zaznaczenie pozycji, ale jak dla ciebie, to musisalbys ta pozycje utrzymac z 10 minut, ale nie wiem czy dalbys rade bo dla nie-GOLDTEAMOWCÓW przyznaje kare za pasywnosc po 5 sekundach trzymania w jednej pozycji". Istny skandal!!


Brawo JohnyBravo.

Jesteś jak Kraszewski, większość nieestety nie zrozumiała, co potwierdza moje wcześniejsze oceny piszącej na forach społeczności (nie mówię tu o wszystkich). A może po prostu wyprzedzasz epokę;)

Bardzo mi się spodobał Twój post

Następnym razem musisz pisać 1. kwietnia to może załapią
  • 0

budo_miłujący pokój
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polish Open BAD - BOY Cup 4
Przepraszam
Errata:
jest - Kraszewski
powinnobyć - Norwid

A, bo mnie zmyliły
  • 0

budo_rynek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białogard
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Polish Open BAD - BOY Cup 4

Brawo JohnyBravo.

Jesteś jak Kraszewski, większość nieestety nie zrozumiała, co potwierdza moje wcześniejsze oceny piszącej na forach społeczności (nie mówię tu o wszystkich). A może po prostu wyprzedzasz epokę

Bardzo mi się spodobał Twój post

Następnym razem musisz pisać 1. kwietnia to może załapią


Ja zalapalem ale raz ,ze nie ma edycji postow a dwa ,ze kierowaly mna emocje:) Najlepiej byloby podac wyniki i zamknac temat.
  • 0

budo_nico86
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 86 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Polish Open BAD - BOY Cup 4

Przepraszam
Errata:
jest - Kraszewski
powinnobyć - Norwid

Norwida i Kraszewskiego w to nie mieszajcie...
Powinno być raczej "uboższa wersja Palikota" :?

A co do zawodów to organizatorów chyba trochę zaskoczyła ilość startujących. 3 maty wyraźnie nie dawały rady i niektórzy zawodnicy po pierwszej walce czekali 4 godziny na następną! Jak chodzi o sędziowanie to naprawdę nie było źle, a błędy zdarzają się zawsze zwłaszcza po 9 godzinach pracy na macie.

Czekamy ciągle na oficjalne wyniki!
  • 0

budo_johnybravo
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polish Open BAD - BOY Cup 4
Witam!

Johny_Bravo jeśli używasz powszechnie stosowanego przeze mnie nicku to wypadałoby się podpisać, aby była jasność kto pisze . Jeśli myślisz, że w internecie jesteś anonimowym użytkownikiem to jesteś w błędzie. Tylko ze względu na to aby nie kontynuować dyskusji nie będę podawał imienia, nazwiska ani nazwy klubu. Dziecinada.

Pozdrawiam,
Grzegorz Waligóra.
  • 0

budo_bosy0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Polish Open BAD - BOY Cup 4
4 ostatnie filmiki na naszym kanale:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024