Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kalafiory - po raz wtóry


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Kalafiory - po raz wtóry
Podobny temat kiedyś, gdzieś na tym forum zdaje się, że był... Niestety wyszukiwanie nie pomaga:( więc jak ktoś podlinkuje można temat zamknąć lub przenieść lub można ciągnąć dyskusję tu... bez różnicy.
No to zaczynamy już jakieś pół roku trwa moja przygoda z grapplingiem - na razie na bardzo początkowym etapie, ale to nie istotne. Istotne jest to, że na uchu zaczyna mi się robić kalafior :oops: Modelem już nie będę ale mimo wszystko kalafiory zamiast uszu są nie potrzebne.
Pytanie: jakie macie sposoby na tę przypadłość?
Możecie podać jakieś namiary na sklepy gdzie można nabyć te nauszniki jakie mają co niektórzy (z reguły na filmach z USA :wink: )???
pzdr
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Kalafiory - po raz wtóry
Dobra odpowiedź znalazłem TU. Temat można zamknąć/usunąć/etc.
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kalafiory - po raz wtóry
ja miedzy innymi tez cwicze grapling dosc dlugo i rzadko zwracam uwage na momenty w ktorych mozna odgniesc sobie ucho.niewiem jak trzeba sie starac zeby zrobic ten odgniot.chyba sa specjalne rodzaje uszow ktorym sie to dzieje bo ja niemam wcale.
  • 0

budo_blt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z młaj taja

Napisano Ponad rok temu

Re: Kalafiory - po raz wtóry

(...)niewiem jak trzeba sie starac zeby zrobic ten odgniot.chyba sa specjalne rodzaje uszow ktorym sie to dzieje bo ja niemam wcale.

Nie trzeba, z moich obserwacji to wystarczy ćwiczyć z kimś cięższym i silniejszym od siebie i jeszcze jak ten ktoś nie ma np. techniki i zgniecie głowę to już w ogóle.Ty jesteś dość sporych rozmiarów więc wiesz problemu możesz nie znać :wink:
Poza tym są uszy i uszy moje są akurat w sam raz na kalafiorowanie. ALe nauszniki częściowo rozwiązały problem tyle, że dość uciążliwo się w nich sparuje/sparowało przynajmniej na poczatku.
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kalafiory - po raz wtóry
chyba taki rodzaj uszow i sie nie robia :wink:
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kalafiory - po raz wtóry
Przemcio jest miękki w uszach :lol:
  • 0

budo_pozytywniepo***
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kalafiory - po raz wtóry
dokładnie niektórzy mają wręcz predyspozycje do kalafiorów ja się bawie w to 4 lata w chwytane i zaznaczam iż była to bardzo spora intensywność i ni chója kalafiora a naprawde uszy były nieraz tak czerwone iż masakra , znowu kolega po 3 miesiącach miał kalafiory jak postać z kreskówki która miała za zadanie ostrzegać i straszyć dzieci. Jedyna rada PROFILAKTYKA, albo ochraniacze lub rozgrzewaj uszy przed treningiem,
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kalafiory - po raz wtóry
ja mam wlasnie predyspozycje, mimo ze uszy mam miekkie bardzo to lekki nacisk i juz sie robi siniak, wiecej gniecenia i jest kalafior
  • 0

budo_patrick076
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kalafiory - po raz wtóry
naprawdę ładne dyskusja na człowieka
  • 0

budo_karzel2001
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kalafiory - po raz wtóry
Na Kalafiory pomaga masc Lioton 1000 mi pomogl i polecam :) kosztuje troche duzo jak na masc ale dziala swietnie :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024