Skocz do zawartości


Zdjęcie

co wybrac


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_lucekkatowice
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

co wybrac
mam zamiar zaczac cwiczyc combat 56... co o tym sadzicie? mam troche praktyki w sztukach walki
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: co wybrac

mam zamiar zaczac cwiczyc combat 56... co o tym sadzicie? mam troche praktyki w sztukach walki


Chodzi Ci tylko o ten combat czy masz do wyboru jakieś inne?
(bo w miastach gdzie jest combat 56 to pewnie krav maga jest na bank).
No i czego oczekujesz od combatu?
  • 0

budo_thufir hawat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: co wybrac
A nie lepiej samemu pochodzić przez miesiąc na treningi i potem nam napisać co o tym myślisz?

Pozdrawiam, Thufir
  • 0

budo_lucekkatowice
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wybrac
oczywiscie ze jest w miescie krav maga ale ja jestem ciekaw combat 56...kto powiedzial, ze jak ktos chce cwiczyc combat to musi to byc kravka?
a czeg oczekuje? hmmmm jkaiegos przelozenia w zycie, fajnych ludzi i normalnosci
  • 0

budo_osadnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 973 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: co wybrac

oczywiscie ze jest w miescie krav maga ale ja jestem ciekaw combat 56...kto powiedzial, ze jak ktos chce cwiczyc combat to musi to byc kravka?
a czeg oczekuje? hmmmm jkaiegos przelozenia w zycie, fajnych ludzi i normalnosci


Nie mówiłem że to ma być krav maga,tak głośno myślałem na zadane przez siebie pytanie czy masz jakąś inna opcję do wyboru : ).
Jeśli innych opcji nie bierzesz pod uwagę(nie wiem,co tam masz,może Kombat Kalaki,Defendu) i optujesz tylko za Combatem 56 to najlepiej zrób to co radzi Ci Thufir Hawat i pochodź z miesiąc na C.56.
Z tego co się słyszy jak pochodzisż z miesiąc,wytrzymasz i dostaniesz to czego oczekujesz (fajnych ludzi,normalności ;) ) to zostaniesz przy nim bo raczej slysze dobre opinie o tym combacie (Mam nadzieję że zaczniesz chodzić i podzielisz sie spostrzeżeniami bo ja osobiście sie z nim nie zetknąłem)
  • 0

budo_lucekkatowice
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wybrac
oprocz combat 56 i krav magi raczej nic innego w miescie gdzie mieszkam nie ma. troszke lat bawilem sie w tradycyjne sztuki walki i chcialem teraz sprobowac czegos innego.ja slyszalem rozne opinie ( ile ludzi tyle zdan ) liczylem troche na kapap ( zaciekawil mnie ) ale pomimo hucznych wiesci na temat otwarcia sekcji na slasku jakos jest cicho
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: co wybrac

liczylem troche na kapap ( zaciekawil mnie ) ale pomimo hucznych wiesci na temat otwarcia sekcji na slasku jakos jest cicho

Od 4tego stycznia rusza sekcja KAPAP w Zabrzu, a niedługo potem w Bytomiu bodajże.
Myślę, że zapodam jakieś szczegóły na forum.
  • 0

budo_lucekkatowice
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wybrac
ooo to nie wiedzialem :D czekam niecierpliwie...kapral czy jestes instruktorem kapap?
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: co wybrac

ooo to nie wiedzialem :D czekam niecierpliwie...kapral czy jestes instruktorem kapap?


Witaj,

założyłem już wątek informacyjny w dziale - napewno go nie przegapisz :)
Nie, nie jestem instruktorem KAPAP. Natomiast paru moich znajomych trenuje KAPAP i tak się składa, że paru z nich instruktorami. Niedługo ruszy stronka, odrębna od [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] sekcji w Brzegu/Wrocławiu oraz Zabrzu(instruktorzy zrzeszeni w kapapacademy). Czy mogę coś powiedzieć o instruktorach? Ludziki po 30stce, ze sporym doświadczeniem w różnych sztukach walki, z pewnymi osiągnięciami(pasy srasy), ale z pewnością znają sie na robocie, tej cywilnej i mniej cywilnej. Po prostu, ja bym ich polecił ze względu na ich doświadczenie i podejście a KAPAP Kapapem.
  • 0

budo_lucekkatowice
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wybrac
co masz na mysli mowiac kapap kapapem? a moze cos wiecej wiesz an temat Bytomia?
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: co wybrac
Dla mnie każdy combat(wyłączając sisteme :) :) :) :) :) ) jest podobny w pewnym sensie. Ale to moja prywatna opinia.
Najważniejsza jest moim zdaniem osoba isntruktora - Czy nie na wciska ci bullshitu, czy odpowiednio Cię ukierunkuje itp. W treningu rzeczy takich jak obrona pzred uzbrojonym napastnikiem, zachowywanie sie w sytuacjach stresowych itp - odpowiednie podejście jest ważniejsze niż w tradycyjnych sztukach walki. To z pewnością można znaleźć u instruktorów KAPAP.

Sekcja w Bytomiu narazie jest w fazie planów. Ale kaman, do Zabrza nie ma aż tak daleko z bytomia, pare min. samochodem, zwłaszcza że sekcja jest w mega ścisłym centrum Zabrza.
  • 0

budo_lucekkatowice
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wybrac
mieszkam w Katowicach :-) niby nie daleko ale jak topolaczy sie z praca to... roznie moze byc....ale kusi mnie bardzo
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: co wybrac

mieszkam w Katowicach :-) niby nie daleko ale jak topolaczy sie z praca to... roznie moze byc....ale kusi mnie bardzo

kurde. chciałeś info o sekcji to masz. teraz przestań marudzić jak jakiś śląski górnik i zapierdzielaj na treningi. JAKIEKOLWIEK!
  • 0

budo_lucekkatowice
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wybrac
a cos Ty taki nerwowy? wyluzuj dzieki za informacje./ powiedz jeszcze tylko czy te sekcje będą z Polish Academy Kapap czy czegos innego?
  • 0

budo_lucekkatowice
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wybrac
chodzilo mi oczywiscie o Kapap Academy Polska
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: co wybrac

chodzilo mi oczywiscie o Kapap Academy Polska

dżizas! Stary, w tym forum jak byk stopi topic. I jak byk jest tam odnośnik do KAPAP Academy. Więc, tak!
  • 0

budo_lucekkatowice
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wybrac
No i witam w Nowym Roku z nowymi nadziejami i postanowieniami... kapral dzieki za informacje na temat Kapap..tylko teraz mam dylemat..... ciekawi mnie Kapa ale do Zabrza jest kawałek .... a pod nosem mam combat 56......co począć?
  • 0

budo_thufir hawat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: co wybrac
Nauczyć się podejmować decyzje.

Pozdrawiam, Thufir
  • 0

budo_lucekkatowice
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wybrac
krótko i zwięźle....pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024