Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nutrend


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Nutrend
Yo.
brał ktoś suple z nutrenda?
nadają się do czegoś, czy sobie odpuścić?
interesuje mnie zwłaszcza to:
  • 0

budo_ls.skowron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Nutrend
Coś mi linki nie działają...


Firma jak firma. Nie wyróżnia się niczym specjalnym, nie ma żadnych super-produktów, ale nie przypominam sobie jakiś większych wałków itp z ich udziałem. Chociaż o ile cena nie kusi to wybrałbym coś innego.


PZDR
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nutrend
no tak.... zamiast budo.net.pl powinna być nazwa tego innego, zakazanego forum.. to ja nie wiedziałem,ze nie można dawać linków nawet do ich sklepu, i że się to automatycznie p[rzerabia, na adres budo, zwała....
  • 0

budo_ls.skowron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Nutrend
A to już czaję o co kaman :wink:

Teraz jak już rzuciłem okiem na cenę/skład/ilość to raczej odradzam.

Od dłuższego czasu jestem nie w temacie ale jeśli chodzi o BCAA to korzystnie wychodziło to od Olimp'u i Fitmax'a.


Co do cenzury - może już czas to odpuścić? Większość for już zrezygnowała z takiego punktu regulaminu. Dodatkowo esfede jest na tyle ogólnotematycznym forum, że nie stanowi bezpośredniej konkurencji.


PZDR
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nutrend
tak własnie czaje sie na BCAA olimpa, ale kurde drogo wychodzi... czy ja dobrze rozumiem, ze mam wcinać... ok 20 kapsów dziennie 8O

"Sposób użycia:

5- 6 kapsułek 2-4 razy dziennie - przed śniadaniem, przed treningiem, po treningu i przed snem, popijając dużą ilością wody."

to jeden blister na półtora dnia :) jakoś podejżanie dużo, nigdy nie jadłem aż tylu supli jednego dnia.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nutrend
jedna kapsulka ma 1.1g, zazwyczaj dawka zalecana to 5g. mysle wziac przed i ew po treningu najwazniejsze.

ja zaczalem w koncu brac mojego [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] (truskawkowy), i z mlekiem jest bardzo dobry :)
  • 0

budo_ls.skowron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Nutrend
Dokładnie. Nie przejmuj się tak dawkami z etykiety tylko składem i ogólnie przyjętymi normami" :wink:

5g przed i 5g po treningu to faktycznie dobre rozwiązanie. Większe dawki na pewno by się nie zmarnowały, ale "okrojone" dawkowanie też da rezultaty.


PZDR
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Nutrend
no i git. biorę to BCAA z olimpa jednak. kiedyś kupiłem z treca, ale nie obczaiłem,z e zawiera oczywiście jakieś tauryny i inne pobudzające świństwa. spać po tym się nie dało...
a gainera nie chciał bym brać bo tłuszcz od tego tez leci niestety... z nutrenda wezmę sobie to na stawy.
pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024