Skocz do zawartości


Zdjęcie

Real Wing Tsun - Klasa Mistrzowska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_mii
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Real Wing Tsun - Klasa Mistrzowska
Dołączona grafika

Nasze Stowarzyszenie ostro przyspiesza i stawia na maksymalny rozwój zarówno jego obecnych jak i potencjalnych członków. Tym samym już w listopadzie rozpocznie się cykl comiesięcznych seminariów, nastawionych na możliwie najszybszy wzrost poziomu technicznego uczestników. Reklama na ten temat ukaże się w najbliższym i w kolejnych magazynach Sztuki Walki.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Wing Tsun - Klasa Mistrzowska
3-4 lata pełne poznanie systemu i jak rozumiem klasa mistrzowska.
Niezłe gówno.
  • 0

budo_belor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Wing Tsun - Klasa Mistrzowska
Może trenują 7 dni w tygodniu po 8h dziennie i do tego w nocy ;)
  • 0

budo_mii
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Wing Tsun - Klasa Mistrzowska
dar75 nie zasmiecaj tematu i nie obrażaj innych.
  • 0

budo_horangi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Wing Tsun - Klasa Mistrzowska

3-4 lata pełne poznanie systemu i jak rozumiem klasa mistrzowska.
Niezłe gówno.

Proszę Cię dar75 bądź raz człowiekiem i nie obrażaj innych śmiecąc temat-myślisz że jak trenujesz BJJ to pozjadałeś wszystkie rozumy i tylko Twój system jest the best-ja Ci mówię że na pewno z niejednym taekwondoką czy karateką byś popłyną BEZ URAZY
  • 0

budo_pinczer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Wing Tsun - Klasa Mistrzowska
A ja myslalem ze to jakis zart 8O 8O
  • 0

budo_bielak91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Wing Tsun - Klasa Mistrzowska

3-4 lata pełne poznanie systemu i jak rozumiem klasa mistrzowska.
Niezłe gówno.

Proszę Cię dar75 bądź raz człowiekiem i nie obrażaj innych śmiecąc temat-myślisz że jak trenujesz BJJ to pozjadałeś wszystkie rozumy i tylko Twój system jest the best-ja Ci mówię że na pewno z niejednym taekwondoką czy karateką byś popłyną BEZ URAZY

Ale co ma do tego to czy by poplynal czy nie? Chodzi o to ze tekst w stylu "w ciagu 4 lat trenujac raz w miesiacu poznasz i zrozumiesz system niz mistrzowie przez cale swoje zycie". Przeciez to jest zalosne...
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Wing Tsun - Klasa Mistrzowska
miałem okazję robić zadaniówkę z instruktorem wing chun z takim właśnie stażem. w pełni popieram zdanie dara75.
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Wing Tsun - Klasa Mistrzowska
inna sprawa, że system można poznać w 3-4 lata ale klasa mistrzowska... :?
(choć zależy, kto ma jaki punkt odniesienia...)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Wing Tsun - Klasa Mistrzowska

...Proszę Cię dar75 bądź raz człowiekiem i nie obrażaj innych śmiecąc temat-myślisz że jak trenujesz BJJ to pozjadałeś wszystkie rozumy i tylko Twój system jest the best-ja Ci mówię że na pewno z niejednym taekwondoką czy karateką byś popłyną BEZ URAZY

Na pewno bym popłynął (bo "popłyną" to "oni w przyszłości").
Czy twierdzę, że"bjj uber alles"? Nie. Więc pocałuj mnie w pępek - BEZ URAZY.
Twierdzę tylko, że produkowanie mistrzów w 3-4 lata to BZDURA. Bardzo, bardzo rzadko zdarzają się ludzie na tyle utalentowani, że są stanie osiągnąć poziom mistrzowski w takim okresie czasu.
A w yongchun dowolnego odłamu taka procedura to stała praktyka. Coś co się yongchun nazywa poziomem mistrzowskim w dowolnej sensownej SW jest poziomem najwyżej średniozaawansowanego ucznia.
  • 0

budo_underground
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Wing Tsun - Klasa Mistrzowska
Może przekażą sporą wiedzę w trakcie seminarium, ale wiedza nie jest tu chyba decydującym kluczem tylko umiejętność jej wykorzystania. To ogłoszenie czuć zachodnim marketingiem troche.
  • 0

budo_horangi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Wing Tsun - Klasa Mistrzowska

...Proszę Cię dar75 bądź raz człowiekiem i nie obrażaj innych śmiecąc temat-myślisz że jak trenujesz BJJ to pozjadałeś wszystkie rozumy i tylko Twój system jest the best-ja Ci mówię że na pewno z niejednym taekwondoką czy karateką byś popłyną BEZ URAZY

Na pewno bym popłynął (bo "popłyną" to "oni w przyszłości").
Czy twierdzę, że"bjj uber alles"? Nie. Więc pocałuj mnie w pępek - BEZ URAZY.
Twierdzę tylko, że produkowanie mistrzów w 3-4 lata to BZDURA. Bardzo, bardzo rzadko zdarzają się ludzie na tyle utalentowani, że są stanie osiągnąć poziom mistrzowski w takim okresie czasu.
A w yongchun dowolnego odłamu taka procedura to stała praktyka. Coś co się yongchun nazywa poziomem mistrzowskim w dowolnej sensownej SW jest poziomem najwyżej średniozaawansowanego ucznia.

No akurat w tym przypadku to przyznaję Ci racje i składam Ci ukłon szacunku-zgadza się że mistrzów nie da się wyprodukować w 3-4 lata (człowiek to nie jest maszyna którą można zaprogramować i zaprojektować) na to trzeba "niestety" więcej czasu
  • 0

budo_belor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Wing Tsun - Klasa Mistrzowska

(ciach)
A w yongchun dowolnego odłamu taka procedura to stała praktyka.

E, tam w każdym. U nas to około 10 lat, ale to tak naprawdę wersja dla zdolnych ;) I dopiero później zaczynają się Chiny i nauka u źródeł.
  • 0

budo_yarek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Wing Tsun - Klasa Mistrzowska

I dopiero później zaczynają się Chiny i nauka u źródeł.

ciekawe Belor co mowisz... zwlaszcza skoro wiemy u kogo sie uczysz/uczymy!! szczegolnie biorac pod uwage rowniez opinie Twojego Sifu!! pewnie by byl bardzo zaskoczony...

Nie we wszystkich yongchunach stosuje sie takie triki, nazwijmy to po imieniu, jest to zwyczajna komercyjna proba podejscia naiwnych...Trzeba moze rowniez zwrocic uwage ze jest, w tej reklamie, uwywany typowy jezyk dla WingTsun. Ta reklama nawiazuje do systemu nauczania w WingTsun. To co jest straszne, ze ten system pozwoli zrozumiec wszystko lepiej niz inni zrozumieli!!
  • 0

budo_sportsport
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 430 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Wing Tsun - Klasa Mistrzowska

z gwarancją dyskrecji


Ale przynajmniej dyskrecja zapewniona :)
  • 0

budo_belor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Wing Tsun - Klasa Mistrzowska

ciekawe Belor co mowisz... zwlaszcza skoro wiemy u kogo sie uczysz/uczymy!! szczegolnie biorac pod uwage rowniez opinie Twojego Sifu!! pewnie by byl bardzo zaskoczony...


Chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, ale nie będziemy off topować, więc jakby co zapraszam na priv :)
  • 0

budo_oce
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Wing Tsun - Klasa Mistrzowska
ehhh wielce szanowni szanowni dyskutanci, skąd u ludzi trenujacych SW tyle niepokoju i gwałtownosci nawet w słowach? I co to daje? Cokolwiek?
Zostało wystosowane zaproszenie do "klasy mistrzowskiej" na 4 letni program, a nie obietnica "zostaniesz mistrzem" w 4 lata, prawda? A to dla mnie zdecydowana różnica. Podkreślam dla mnie.
Zapraszajacy powołuje się na swoją praktykę i doświadczenie i raczej trudno mu tego odmówić. Zaprasza wszystkich bez wzgledu na powiedzmy "odcienie pisowni" - to chyba nie jest źle?
Czy ktoś zostanie mistrzem czy nie to zależy w duzej mierze od uporu, talentu, predyspozycji, czasu jaki poswięci, nauczyciela, jak definiujemy pojęcie mistrza itd itd itd - prawda? Wydaje mi sie że tutaj chodziło o zdefiniowanie poziomu na jakim zamierza sie prowadzić zajecia. Podkreslam wydaje mi się.
4 lata to może być bardzo długo i bardzo krótko. Przypomnę z zasłyszanych opowiesci że w Choy Lee Fut jest przekaz, że adept został zaakceptowany przez nauczyciela pod warunkiem, że zostanie u niego 10 lat az nauczyc się wszystkiego. A wydaje mi się ze CLF ma więcej form? 4 lata to moze także być przykładowo jedno spotkanie w roku po 2-6 dni połączone z obwiazkowym imprezowaniem wieczorami itp. Ale co nam przeszkadza że ktoś chce się nauczyć czegoś w akurat 4 letnim cyklu i stawia sobie ambitny cel zrobienia tego dobrze, a skoro dysponuje wiedza to ma taką szansę - o ile uczniowie dopiszą? Jak przyjdzie ktos kto jest po ilus tam latach w dobrej szkole, jest przygotowany fizycznie i wie jak się uczyć - czyli mając tzw. dobry podkład i przygotowanie - to może wiele zdziałać. Osiagnąc klasę mistrzowską? Może. Zostac Wielkim Mistrzem? Niekoniecznie. A może też przyjść ktoś kto nie ma ochoty lub czasu zeby sie spocić i nie ma nawet zamiaru.
Panowie, więcej luzu, bardzo was proszę.
Jak ktoś bedzie chciał i umiał to się może wiele nauczyć, ale też pewnie zdarzą się i tacy co ni w ząb nic nie zajarzą - tak to już bywa i tyle.
Mój post nie oznacza popierania nikiogo, ani nie jest przeciwko komukolwiek. I nie jest obiektywny - uważam że Kun Istvan jest dobrym nauczycielem i ma coś do nauczenia.
Natomiast zdecydowanie jestem przeciwko świętej wojnie o Święta, bo można przy okazji zamordować ducha Świat. To jest jak z walką o pokój: jak jest walka to nie ma mowy o pokoju.
ehhh...
I tak sobie można gwarzyć jeszcze długo, najlepiej byłoby przy dobrym grzańcu. Z pokorą poddam sie miażdżącej krytyce.
To sie nazywa wolność słowa. :)
może niech ktoś z tych co tam trafią zda tutaj jakąś relację to będzie mozna się wiecej dowiedzieć. Prawda? :)
Ojojoj, a jaka będzie wtedy dyskusja.....! :) :) :)
  • 0

budo_mii
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Real Wing Tsun - Klasa Mistrzowska
3 seminaria grupy Master Class już za nami.

2 klipy z udziałem Sifu Istvana Kun.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Relacje z seminariów już dostępne na stronach internetowych.
realwt.pl
realwingtsun.pl
realwingtsun.org
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024