Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fedor - Rogers SPOILER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

budo_tremere
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER

Dobrze, że Ruscy zdobyli na Gruzinach trochę czołgów, bo Fiodorowi trzeba zbiornik na olej dla niepoznaki zwany "nosem" na nowy wymienić.

Bardzo fajna walka, ale Musaszi-Sokodżu fajniejsza.


No i na czymś trzeba ćwiczyć armbary, stoją teraz z powyginanymi lufami na placu czerwonym z dopiskiem "by fiodor"
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
A ja mam już szczerze mówiąc dosyć ciągle wygrywającego Fedora. Chciałbym zobaczyć nową twarz która pobije mistrza, pokaże inny styl walki, a co ważniejsze udowodni, że nie ma ludzi niepokonanych i wszystko można osiągnąć. A co do Fedora, to imo zawodnik bez żadnej porażki jest zawodnikiem niekompletnym.
  • 0

budo_marchew
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 749 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gród Kraka
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER

A co do Fedora, to imo zawodnik bez żadnej porażki jest zawodnikiem niekompletnym.


To Twoje zdanie i szanujemy Cię za nie.
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
:)
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
sweet :) uwielbiam tego goscia :) ten prosty by chyba przebil sciane 8O dziwne ze ten murzaj jeszcze zyje 8O
a po walce wywiad Rogersa przez lzy byl conajmniej dziwny, skojarzylo mi sie z wyrosnietym dzieckiem
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
Nie do wiary, ale ten Fedor ma bullet time. Pol walki sie smialem mowiac do siebie "ja jebie nei do wiary". A jakbym na filmei fabularnym zobaczyl tak zasadzona petarde jak ta koncowa to bym uznal, ze bez sensu i nierealne :)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER

VINDLAND: a czy Fedor nie walczył z Lindlandem na Bodog fight w klatce??


Nie.
  • 0

budo_neptun2007
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
Bravo Fedor ! Rogers niewygodny przeciwnik dla Fedora Rogers chyba troche bał sie jego ale jest cos w tym ze Fedor traci pare chociaz i tak jest najlepszy Myslałem ze nie bedzie walczyl w klatce ale trudno wazne ze wygrał ale był stres Wszyscy najlepsi tracą albo juz stracili swoja pare ale Alister Overeem moim zdaniem wyjatkowo odwrotnie i to on moze byc dobrym przeciwnikiem dla Fedora
  • 0

budo_roninck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
Alister Overeem bedzie wałczył z Federem jak mu sie cykl skonczy:).Bo normalny człowiek tak nie wyglada. Mimo ze Overeem duzo trenuje i startuje w K1 i MMA,to i tak nie uwierze ze nie koksi.Pozatym nie bronił tutułu od roku tylko woli walczyć w Japoni gdzie doping jest nie honorowy i zadnych kontroli niema.
Jeszcze raz brawo dla Fedora
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
Overeem do konca zycia bedzie na cyklu wiec z walki nici. Koksy? Nie zartuj. Przeciez mowil w wywiadzie ze je duzo koniny i ja mu wierze :lol: :)

Zrobilo na mnie wrazenie to z jaka latwoscia F obalal Rogersa. Rzucal nim jak workiem. Strzal pierwsza klasa. Ciekawe kto bedzie nastepny.
  • 0

budo_roninck
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER

Overeem do konca zycia bedzie na cyklu wiec z walki nici. Koksy? Nie zartuj. Przeciez mowil w wywiadzie ze je duzo koniny i ja mu wierze :lol: :)


Ta i popija to sokiem z gumi jagód:D
  • 0

budo_willykmwtw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
Miche ma dobrą :)

Wiedziałem że po wszystkim Rogers będzie się tłumaczył że nie słusznie przerwana walka 8)
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
No najwyrazniej nieslusznie, powinni zostawic z nim Fedora na jeszcze pol minutki, to juz nic by po walce nie powiedzial.

Ten "wywiadowca" byl jakis uposledzony, ze swoimi pytaniami o rewanz... Fedor wlasnie znokautowal goscia, a ten go pyta co mysli o rewanzu... Co mial powiedziec? Ze jak Rogers chce, to on moze...
A tamten leci do Rogersa za chwile i tez nawija o rewanzu, a Rogers zaczyna sie nakrecac, ze jak Fedor chce rewanz to on chetnie itp itd. No kurwa... Jakby kazdy ktory zebral od Fedora mial od razu dostawac rewanz, to Fedor jeszcze przez pare lat walczylby wciaz z tymi samymi gebami. Mysle, ze sa ciekawsze walki dla Fedora, niz rewanz z jakims Rogersem, ktory nie oszukujmy sie, nie zaprezentowal sie wcale mega rewelacyjnie, jedyne jego osiagniecie to fakt, ze rozwalil Fedorowi juz wczesniej rozciety nos i ze klatka uratowala go przed dzwignia na lape.
  • 0

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
Zgadzam się. Też mnie zniesmaczyło pytanie o rewanż. Koleś dostał TKO i tyle. Nie sprostał, czas na nowych gości. Tylko, że w Strikeforce już coraz mniej pretendentów, ale to już wina menadżerów M-1.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
ogolnie ta organizacja strike force jakos mi nie pasuje, juz lepiej mi sie oglada UFC, a rogers gdyby nie mial takich warunkow fizycznych to nawet ten przypadkowy prosty co rozcial nos by sie nie pojawil
  • 0

budo_shafran
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER

ogolnie ta organizacja strike force jakos mi nie pasuje, juz lepiej mi sie oglada UFC (...)l


Moim zdaniem operatorzy/realizatorzy się kiepsko spisują. Chyba w walce Mayhem vs Shields co chwilę sędzia wchodził na pierwszy plan i zasłaniał zawodników. Z kolei podczas staredownu Fedora i Rogersa kamerzysta bez sensu latał od jednego do drugiego zamiast pokazywać cały obraz, przez co ani nie wiadomo czy był kontakt wzrokowy ani czy się dotknęli rękawicami. No i reklamy zamiast wejść - szkoda.
  • 0

budo_wiktorek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
Ciekawa walka Fedora. Czy byl zmeczona? No, coz, jak ktos ma na poczatku 1 rundy polamany nos to chyba oczywiste ze swiezakiem nie bedzie. Zwlaszcza ze pozniej trafil go kilkoma strzalami gnp w to samo miejsce. Podobalo mi sie jak Fedor sie tym nie przejal tylko ciagle spokojnie szedl do przodu. Rogers (cytujac za komentarzami z sherdoga itp) jest glupim czarnuchem, ktory nie potrafi sie pogodzic ze dostal solidny wpier.dol. Gadanie, ze gdyby dawal wiecej ciosow itp jest zalosne. Gdyby nie jego warunki i przewaga ciezaru podejrzewam ze nie dalby rady nic groznego zrobic Fjedzi. Na prowadzenie komentatora szkoda slow... jeszcze to zabranie mikrofonu jak Fedor chcial cos dodac, smutne...
Podobala mi sie walka Sokodjou z Mousasi. W sumie nie wiedzialem, kto z tego pojdeynku wyjdzie zwyciesko ale z biegiem sekund coraz jasniejsze sie stawalo ze Mousasi poradzi sobie, no i sobie poradzil. Dziwi mnie bierna postara Thierriego w parterze jak zaczal obrywac.
No i jeszcze Mayhem. Niby byl caly zas zdominowany w parterze ale nic z tego nie wynikalo. Gdyby walke oceniali ci sami sedziowie co Shogun vs Machida to mysle, ze Mayhem by wygral:)
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
Jaaaa p... ale echo poszło :lol: :) Fedor na wejściu już miał nos "po przejściach" więc nic dziwnego, że po 1 prostym było rozcięcie.
Rogers to cienki bolek, miał uchwyt "double under", 2 ręce pod pachami w klinczu i nic z tymi nie zrobił, Fedor nawet nie musiał nic robić. Tak czy siak, emocje były ogromniaste, myślałem, że z krzesła wyskocze.

Ogólnie zajebista gala. Miałem wrażenie po 1 rundzie, że Silva będzie przeciwnikiem dla Fjedzi a tu ciach i Werdum obrócił wszystko o 180 stopni :)
Soko vs Mousasi też dobra walka, bardzo agresywna. Szkoda, że Shields z Millerem tyle czasu walczyli no ale Miller sie przeliczył, jego plan zadziałał tylko w 1 rundzie, później był zonk bo Shields go poprostu zdominował.
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
dokladnie, ten gosciu co wywiad po walce przeprowadzal - masakryczna amatorka, juz porownujac do UFC ktore idealne nie jest, to tam przynajmniej po walce facet prosi o doslownie trzy zdania, a tutaj 5 minut meczyl o rematch 8O 8O 8O i jeszcze jak fedor z tym swoim spokojem probowal cos powiedziec a gosciu w druga strone idzie i tylko powtarza THANK YOU THANK YOU THANK YOU, jakby chcial uspokoic autystyczne dziecko, no kurwa!
co do gadania o jego slabej formie no tak samo HELLO, gosciu mial zmielony nos od poczatku walki, a mimo to zachowal stoicki spokoj, zreszta jak zwykle i dalej robil to co zawsze robi. ktoremu zawodnikowi taki cios na poczatku nie zburzyl by rytmu, calego planu i pewnosci siebie ?!
wiem ze niestety fedor nie bedzie wiecznie czempionem i szczerze nie chce doczekac walki az zostanie poddany, ani tym bardziej znokautowany :?
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
ej panowie, ale tak ogolnie to ladnie mu jebnal co? :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024