Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fedor - Rogers SPOILER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

budo_radekanto
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 834 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
właśnie obejrzałam tą walkę i muszę powiedzieć że Fedor pokazał klasę 8) podobnie jak z Arlowskim
nosek lekko skasowany ale to nic...pochwała dla Rogersa że bym dobrym(nie chcę powiedzieć ze równorzędnym) przeciwnikiem.... :o
może to wygórowane marzenia ale chciałbym zobaczyć Fedora w UFC...w walce z Lesnarem...innego zawodnika dla niego nie widzę..no może Alistar Overeem
8)
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER

Ale juz tak na zimno to rzeczywiscie Rogers ładnie sie zaprezentował w walce(inna sprawa że po walce troche przesadził - nie specjalnie podobala mi sie jego postawa) Widac było ze Fiodor ma duze problemy z położeniem go na plecach.


Jaka postawa? Mozecie strescic albo dac linka? Bo w tej wersji co sciagnalem byla tylko sama walka...
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER

Może obwody odpowiedzialne za mimikę się uszkodziły

Fedor sobie sam je uszkodzil aby mu nie przeszkadzaly :D

w tej walce bylem w maire spokojny, chociaz myslalem ze fedor rozwali go w pierwszej rundzie (sciagajac filmik i widzialem ze jest wiekszy objetosciowo niz poprzednie, balem sie ze wydarzylo sie cos nieporzadanego) :twisted:

moze w strikeforce zorganizuja rewanz z arlovskim
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
Z tego calego podziwu dla Fedora zapomnieliscie ze jakby nie bylo,byl to historyczny moment dla MMA.Pierwsza walka Imperatora w klatce!!!!!!!! :)


Ale teraz kto na nastepnego przeciwnika???:((
  • 0

budo_shafran
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
Fajnie, że sobie z nim poradził, ale wydaje mi się, że z Lesnarem miałby bardzo duże kłopoty. Klatka chyba nie służy Fedorowi - mam wrażenie, że trochę gorzej radzi sobie w klinczu. Nie potrafił za bardzo uciec przyciśnięty przez znacznie większego Rogersa, więc tym gorzej widzę klincz przy siatce z takimi zawodnikami jak Lesnar, Carwin czy Velasquez.
Poza tym klatka chyba sporo mu przeszkodziła w założeniu balachy, więc częściowo zabiera mu niebezpieczną gardę.

Czekam aż Rogers dostanie następnego dobrego przeciwnika, jak się jeszcze trochę zorientuje w parterze i zapasach to może być naprawdę bardzo groźny.
  • 0

budo_willykmwtw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
No cóż, Fedor dostał tym razem dobrego przeciwnika i momentami wydawało mi się że może być niespodzianka, ale tylko momentami, bo Fedor potrafi wyjść z każdej opresji. Walka dobra, Rogers zrobił gnp ale na Fedorze nie zrobiło to większego wrażenia (mimo że nie jeden by już w tym momencie zakończył swój pojedynek). W klinczu tak jak mówicie zero pomysłu Rogersa, jakieś kolana, ale to za mało na naszego misia z Syberii. Jeśli Rogers chce się liczyć w wadze ciężkiej musi podszkolić zapasy troszeczkę. No i wydawało mi się w pewnych momentach że kondycyjnie siadał pan R. Zasłużona wygrana Fiodorka :)

Pokazał nam że jest najlepszym ciężkim na świecie, jak na dzisiaj to tylko Lesnar(Choć nie teraz, dopiero po chorobie, i po 2 walkach by mógł dojść po tej chorobie do siebie i złapać odpowiedni rytm) i Overeem(ciekaw jestem jak by sobie Fedor poradził z kopnięciami Alistaira, bo w walce z Rogersem ich w ogóle nie było) mogą mu zagrozić.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
Fedor obalal go jak dzieciaka, raz sie nadzial na plombe i rozcial nos, ale tak cala walke kontrolowal, na gnp pozwolil zeby ustawic sobie balaszke :wink: Zakonczenie super, bum i po walce. Le trzeba przyznac ze Rogers zaprezentowal sie calkiem dobrze.
  • 0

budo_adun
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
Teraz zapewne zorganizują Fedor vs Werdum.
Ogólnie chciałbym jeszcze zobaczyć go walkach z Overeemem, Barnettem i Joshem.

Normalnie jak zobaczyłem na gnp Rogersa to mi prawie serce wyskoczyło %-)
Fakt, że klatka utrudniła Fedorowi założenie balachy. Gdyby gnp miało miejsce gdzie indziej, walka skonczyła by się w pierwszej rundzie 8)
  • 0

budo_gaspar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zza morza

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
Mistrz pokazał klasę ;) Jak zawsze... Czy na tym facecie wywiera w ogóle wrażenie to, że dostaje bomby ? Mam wrażenie że to jedyny zawodnik mma który robi użytek ze swojego mózgu w walce ;)
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER

Ale juz tak na zimno to rzeczywiscie Rogers ładnie sie zaprezentował w walce(inna sprawa że po walce troche przesadził - nie specjalnie podobala mi sie jego postawa) Widac było ze Fiodor ma duze problemy z położeniem go na plecach.


Jaka postawa? Mozecie strescic albo dac linka? Bo w tej wersji co sciagnalem byla tylko sama walka...


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
walka Fedora nudna fhuj. pewnie, zlał typa, ale widac było, że chwilami nie bardzo wie co robić i para mu się kończy. pogubił się w parterze imo.
zobaczcie jego minę początek 2 rundy - FE w swoim starym dobrym stylu atakuje (chyba) uchi-matą a potem bije serię przy siatce. potem minę ma pt: "co, on jeszcze tu jest?"
generalnie cień samego siebie, ale może to było spowodowane długą przerwą.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
fedor's medicore chin jak to pisal jeden z sherdogowych publicystow znow wygrala z mocna szczeka przecownika ;]
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
mags przesadzasz. Owszem przytylo mu sie troche. Nie oczekuj od niego nadludzkich rzeczy. ja wlasnie zwrocilem uwage na to, ze byc moze nie spieszy sie w akcji, ale robi akurat to co trzeba i... tuz zanim jego oponent wykreuje akcje. A timing, wyczucie sytuacji, pozycji przeciwnika ma niezwykly! Wyczail, ze przeciwnik zaatakuje akurat lewym prostym i sam wyszedl z prawym krzyzowym. A jaka ma orientacje w przestrzeni - jeszcze zdarzyl po uderzeniu, pchnac brakiem oponenta. A piesc ma granitowa.

Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
no to zobacz, co robił w parterze
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
Nie pozostawal tam dlugo?

K_P
  • 0

budo_veldrin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Prowincja Warszawy
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
VINDLAND: a czy Fedor nie walczył z Lindlandem na Bodog fight w klatce??
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
ring.
  • 0

budo_zebo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER

walka Fedora nudna fhuj. pewnie, zlał typa, ale widac było, że chwilami nie bardzo wie co robić i para mu się kończy. pogubił się w parterze imo.
zobaczcie jego minę początek 2 rundy - FE w swoim starym dobrym stylu atakuje (chyba) uchi-matą a potem bije serię przy siatce. potem minę ma pt: "co, on jeszcze tu jest?"
generalnie cień samego siebie, ale może to było spowodowane długą przerwą.

Zupełnie inaczej to widziałem. Para mu się kończy? Dwa razy posadził na ziemię 15 kg cięższego gościa. Pogubił się w parterze? Ja widziałem kilka sensownych prób poddań. Cień samego siebie? Moim zdaniem zaprezentował się znacznie lepiej niż w walce z Arlovskim. I duża część świata tak to widzi.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
Dobrze, że Ruscy zdobyli na Gruzinach trochę czołgów, bo Fiodorowi trzeba zbiornik na olej dla niepoznaki zwany "nosem" na nowy wymienić.

Bardzo fajna walka, ale Musaszi-Sokodżu fajniejsza.
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor - Rogers SPOILER
Bez przesady, nazwać Cro Copa cieniem samego siebie po ostatniej walce to rozumiem, ale Fedora po tej to trochę przesada. Nikt nie może być terminaorem cały czas (tylko Pawlak), więc wg mnie nic takiego się nie stało. Fedor wygrał i tyle, a że bez specjalnych fajerwerków to trudno, tak czasem też bywa.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024