Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 103 [Spoiler]!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 103 [Spoiler]!!!
Ta Mirek wyprowadzał ciosy, zazwyczaj były to takie Jaby bez siły wyprowadzane w ostatnim momencie albo inaczej, przeciwnik wpadał mu po prostu na rękę :/ choć jednak parę lewych ładnie mu siadło ale jakiejś dewastacji nie było :(
  • 0

budo_grimper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 103 [Spoiler]!!!
Przed walka widziałem opinie specjalistów i wszyscy byli zgodni, że Junior wygra. Choćby dlatego, że jest dużo młodszy. Dos Santos ma kickbokserski rekord 18-0, więc jego zwycięstwo nie było przypadkowe.
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 103 [Spoiler]!!!
ja tam laik jestem w obserwowaniu stojki, ale mam wrazenie ze drwal powinien porpacowac nad boksem, bo te cepy niby precyzyjne ale cepu, i jakies wolne jakbym ogladal wszystko w spowolnionym tepie (chociaz moze to tylko takie wrazenie bo przed ta walka obejrzalem walke floyd meyweather- maruez i dlatego tak zawyzam poprzeczke)
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 103 [Spoiler]!!!
bo pzeciwnik drwala mial zajebista stojke - dobre wyczucie odleglosci i silne ciosy w kombinacjach
gdyby nie to ze drwal nie byl glupi i sie nie pchal na wymiane to moglo sie inaczej to potoczyc - a tak ladnie do gleby kontrola i duszenie
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 103 [Spoiler]!!!
Bardzo bardzo fajna gala... pre-eliminary fights zajebiste.
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 103 [Spoiler]!!!
a widzieliscie belforta?
nie wiem czy sie nie przewidzialem ale pierdolnal na ziemi w tyl glowy przeciwnika az tamten sie czolem odbil od maty. fakt ze i tak bylo po japkach, ale karwa..
  • 0

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 103 [Spoiler]!!!
Zauważ, że jak Vitor wyprowadzał cios Franklin miał twarz skierowaną ku macie, potem odwrócił głowę w prawo, przez co pięść Belforta wylądowała na potylicy.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 103 [Spoiler]!!!
Gala super.Weszly mi 4 hmm jak to sie po polsku mowi.Przewidzialem 4 rezultaty poprawnie ,czyli weszly mi 4 walki??. :roll: :roll: Jest juz pozno jestem zmeczony i nie zadobrze kontaktuje:((
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 103 [Spoiler]!!!
cieszę się z powrotu do formy Belforta. Zawsze go lubiłem, na dynamit w łapach.

Kto wie, może położy Machidę.
  • 0

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 103 [Spoiler]!!!
Drwal wspaniale. Widać, że jest mocny i że to dopiero początek. Co do Mirka, to były tu głosy, żeby nie skreślać Mirka za wcześnie, żeby nie mówić przed galą UFC 103 żeby szedł na emeryturę. No, ale cholera jak mamy tak nie mówić? Kolejny występ, kolejny CORAZ gorszy występ. Ja rozumiem jak ludzie Big Noga skreślali po walce z Mirem, że wtedy nie wypadało mówić w przypadku Antonia o emeryturze, ale Mirko nie pokazał praktycznie nic od bardzo dawna, a ta walka była najsłabsza w całej gali. Przypominała troszkę walkę z Fedorem, gdy Mirek też uciekał po ringu, ale gdzie Dos Santosowi do Fedora. Temu ostatniemu przynajmniej trochę damage zadał (Choć Fedor najlepszy na świecie), a Juniorowi (W ogóle nie znany młodzik)? Uwielbiam Mirka i sądzę, że fighterzy są już o poprzeczkę wyżej wytrenowani do walk w UFC.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 103 [Spoiler]!!!
Ja się własnie ciut boje o Fiedię.

Boski i najlepszy a tymczasem po prostu może z obecnie najlepszymi nie walczył (co jest faktem). wygrywał z starymi gwiazdami a nie z obecnymi.
  • 0

budo_corfe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 103 [Spoiler]!!!

Może ci co mówili, że jestem skończony mieli rację. Po prostu nie potrafię złamać tej blokady psychicznej w Octagonie. Trenuje w spartańskich warunkach od 20 lat – moje ciało jest zmęczone. Te lata mnie dopadły. Byłem zmęczony… Junior Dos Santos wygrał te walkę i wygrałby ją przez decyzję. Po prostu jest młodszy, bardziej głodny i agresywny. Chciał wygrać dużo mocniej ode mnie… mata była śliska jak szkło. Ale nie szukam wymówek. To nie był występ, za który ludzie zapłacili. Nie czuję już głodu. Zacząłem walczyć zbyt ostrożnie, nie podejmuję już ryzyka. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali i stali przy mnie, wszystkim, którzy pomogli mi przygotować się do tej walki. Żyłem jak żołnierz przez 20 lat mojego życia. Wstawałem o szóstej rano i ćwiczyłem fizycznie do ósmej wieczorem. Chcę normalnego życia. Wchodzę do klatki i myślę o łowieniu ryb w Privlace. Nie można wygrać w ten sposób. Może powinienem był zrezygnować po tym jak wygrałem Grand Prix Pride.


Z portalu "MMA ROCKS!!!".
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 103 [Spoiler]!!!
Wypowiedź Mirasa mówi wszystko...
Cóż, ja chciał bym podziękować Mirko za jego dokonania w Pride i K1 i życzyć jak najlepszej emerytury. Zapracował na nią dądź co bądź.
  • 0

budo_roughboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 103 [Spoiler]!!!
Nie mogłem się oprzeć :

Dołączona grafika
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 103 [Spoiler]!!!
szmubel
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 103 [Spoiler]!!!
Miras :cry: :cry: :cry:
cholerka, zawsze go dazylem jeszcze wieksza sympatia niz fedora, za Pridea, byl moim No1, szkoda mi chlopa, tej jego kontuzji i tego ze odchodzi nie w taki sposob w jaki chcialem :(
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 103 [Spoiler]!!!
Drwal piknie rozmontował murzyna. Troche się na początku pogubił i - imho - powinien popracować nad przewracaniem, ale i tak było dobrze.

CC - nie wiadomo, czy walka bardziej nudna czy smutna. Nic się nie zmieniło - stale się cofa (dosłownie i w przenośni). I ma rację - wygląda tak, jakby myślami był gdzieś daleko.
Niech nie zwala na klątwę oktagonu czy pentagramu - nigdy nie umiał dokonywać zmian w swoim stylu i teraz zbiera pokłosie jednostronności, ograniczonego zasobu rozwiązań.

Pokrajac - taka sama samobójcza jednostronność, jak CC.
  • 0

budo_willykmwtw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 103 [Spoiler]!!!
No cóż, zakładałem że mój ulubieniec Bleford zwycięży i tak się stało, podobnie w przypadku Tomka, szkoda tylko że CC nie dał rady, wierzylem w niego, ale to już nie te lata chyba
  • 0

budo_mma maniac
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 103 [Spoiler]!!!
Tak się zapytam...Floyd sprzedał MILION PPV! a UFC 103 ile?? Czytałem gdzieś że nawet nie połowe tego, podobno mniej niż UFC 102 (a UFC 102, 435 tysięcy tylko) czyli około 400 tys, ale nie jest to 100% informacja, dlatego pytam czy wie ktoś??
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 103 [Spoiler]!!!
Tak, boks jest lepszy od mma.
Ciesze sie wygral Belfort. Czekam z niecierpliwoscia na jego nastepne walki. No i oczywiscie Tomek Drwal - totalna dominacja. Rogan probowal usprawiedliwiac McFedriesa, ze niby "nie byl soba" ale prawda jest taka, ze (jak juz ktos slusznie zauwazyl) po ciosach Goryla ciezko jest "byc soba". Gratulacje. Teraz w gore! W gore! :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024