Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fedor coraz blizej UFC.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor coraz blizej UFC.
Dołączona grafika

to wiadomo cos w koncu..?
  • 0

budo_loot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor coraz blizej UFC.
wiadomo, nie dogadali się.
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor coraz blizej UFC.
na sherdogu gadali, ze chyba jednak fiasko z rozmow, finklestein sie z dana nie dogadal.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor coraz blizej UFC.
no rozmowy poszły w pizdu bo finkelstein chciał wspołpromocji gali z fedorem czyli 50% zysków :lol: chyba więcej wódki niż rozumu
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor coraz blizej UFC.
Fedor jest przereklamowany.






































poważnie :wink:
  • 0

budo_loot
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor coraz blizej UFC.
chciałbym się o tym przekonać :wink:
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor coraz blizej UFC.

to wiadomo cos w koncu..?

Dwa posty wyżej masz linka, w którym sam Dana wszystko mówi. :roll:
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor coraz blizej UFC.

to wiadomo cos w koncu..?

Dwa posty wyżej masz linka, w którym sam Dana wszystko mówi. :roll:


Panowie nie ma co się spinać dopóki M1 nie podpisze umowy z konkurencją UFC (strikeforce, dream, sengoku) wszystko jest jeszcze możliwe. Japonia chyba raczej odpada bo to byłby duży krok wstecz dla Fedora jeśli chodzi o potencjalnych przeciwników jak i przede wszystkim finansowo. A strikeforce......cięzko coś powiedzieć wszystko bedzie pewnie zależało od kasy jaką zaoferują...ale kto wie jessli m1 nie dogada sie ze strikeforce byc moze nie beda mieli innego wyboru jak tylko wrocic do rozmow z UFC.
  • 0

budo_perun srogi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1077 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor coraz blizej UFC.
nie dam se reki uciac, ale mi sie wydaje ze pare dni temu bylo na sherdogu ze strikeforce odrzucilo fedora bo nie mogli spelnic wymagan m1. a czy dla fedora japonskie sengoku to krok wstecz finansowo to nie wiem, zawsze mi sie wydawalo ze japonce dobrze oplacali swoich zawodnikow, lepiej niz UFC.

a tak swoja droga kurde ten finklestein moze chce dobrze i tak dalej, ale chyba przez takie twardoglowe stawianie warunkow zeby dana organizacja praktycznie finansowala m1 jest krotkowzroczne i moze naprawde spier*(^&*^ić kariere fedora :(
  • 0

budo_artur*
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor coraz blizej UFC.

nie dam se reki uciac, ale mi sie wydaje ze pare dni temu bylo na sherdogu ze strikeforce odrzucilo fedora bo nie mogli spelnic wymagan m1. a czy dla fedora japonskie sengoku to krok wstecz finansowo to nie wiem, zawsze mi sie wydawalo ze japonce dobrze oplacali swoich zawodnikow, lepiej niz UFC.

a tak swoja droga kurde ten finklestein moze chce dobrze i tak dalej, ale chyba przez takie twardoglowe stawianie warunkow zeby dana organizacja praktycznie finansowala m1 jest krotkowzroczne i moze naprawde spier*(^&*^ić kariere fedora :(


Za czasów Pride może rzeczywiście niezle płacili swoim gwiazdom ale no spójrz gdzie jest teraz czołówka wagi ciężkiej....wszyscy walczą dla amerykanskich organizacji....to chyba dobrze pokazuje jak w tej chwili japończycy szastaja kasa. Ale rzeczywiście jest mozliwość że Fedor wyląduje w Japoni szczególnie biorąc pod uwage że Barnett na 90% będzie walczył 7 listopada na gali Sengoku i wcale sie nie zdziwie jeśli dojdzie w tym roku do walki Fedor vs. Barnett. Nawet jesli tak bedzie to i tak uwazam ze to bedzie kontrakt na jedna walke i pozniej albo sie dogadaja ze strikeforce albo z UFC.

A tak wogóle to mam to juz w dupie co bedzie to bedzie a w tej chwili to nawet wolalbym że Alexander wyladowal w UFC zamiast Fedora.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Fedor coraz blizej UFC.
Co ciekawe nie wiadomo jak wygląda sprawa kontraktu Fedora i Affiction . Jeżeli plotki się potwierdzą to w przypadku braku porozumienia Fedora z UFC , UFC może zablokować mu możliwość walk przez następny rok.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024