Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC: znany kolejny rywal Tomasza Drwala


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_menadzer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

UFC: znany kolejny rywal Tomasza Drwala
Jeden z zagranicznych portali (mmaweekly.com) zaserwował w poniedziałek świetną wiadomość dla Polskich fanów MMA. Jest już zaplanowana kolejna walka Tomasza Drwala (16-2-1) w UFC! WIĘCEJ NA ONET.PL [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC: znany kolejny rywal Tomasza Drwala
waga nizej? :/
nie wiem czy to taka swietna wiadomosc.
a sam przeciwnik nie imponuje rekordem i raczej ciezko uwierzyc zeby tomek mogl duzo na tej walce ugrac.
  • 0

budo_menadzer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC: znany kolejny rywal Tomasza Drwala
...tak, będzie zmienić kategorię wagową. Nie róbmy z tego problemu. Tomek już długo przed tą walką myślał o zejściu do niższej kategorii.
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC: znany kolejny rywal Tomasza Drwala
tez mi sie wydaje, ze zejscie do 185 to nie jest zly pomysl. co do mcfedriesa, to nie uwazam, zeby to byl zawodnik, na ktorym nic nie mozna ugrac. jest rozpoznawalny w ufc jako solidny i grozny striker, natomiast sadze, ze jest zbyt jednowymiarowy i goryl poradzi sobie z nim bez problemu. powodzenia.
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC: znany kolejny rywal Tomasza Drwala
heh chce na ważeniu kaloryferkiem zaświecić? :) Zapewne to wciąż będzie undercard? Mogliby go trzasnąć na maincarda w końcu.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC: znany kolejny rywal Tomasza Drwala
Ee super moim zdaniem.McFedris jest o wiele bardziej rozpoznawalny niz ostatni przeciwnik Tomka ,Cielso(jakos tam).Ostatnia jego walka to szybki nokaut na francuzie.
Qwszem jest jednowymiarowy ale jesi Tomek by go poknal w walce stojkowej to jego akcje poszly by do gory i to bardzooo!!.
:)
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC: znany kolejny rywal Tomasza Drwala

Qwszem jest jednowymiarowy ale jesi Tomek by go poknal w walce stojkowej to jego akcje poszly by do gory i to bardzooo!!.
:)

no dokladnie o to chodzi.
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC: znany kolejny rywal Tomasza Drwala
Bardzo dobra walka dla Tomka ( o ile wygra ). McFedries jest uważany za jednego z najsilniej bijących zawodników w MW. Wygrana nad nim otworzy wiele możliwości .
  • 0

budo_takedown
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4741 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC: znany kolejny rywal Tomasza Drwala
O qwa! McFedrries 8O
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC: znany kolejny rywal Tomasza Drwala

O qwa! McFedrries 8O


wlasnie wlasciwa reakcja :idea: :!: nie wiem dlaczego niektorym sie wydaje ze to bedzie latwa walka dla Drwala - to mzoe byc powtorka z Thiago silva.... z takim samym niestety zakonczeniem bo McFedrries uderza znacznie silniej niz Thiago....
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC: znany kolejny rywal Tomasza Drwala
natomiast do tej pory wygrywal przede wszystkim z "czystymi" stojkowiczami. jezeli juz udalo sie komus skrocic dystans to walka konczyla sie poddaniem. nie sadze zeby mcfedries byl zawodnikiem na miare thiago, glownie ze wzgledu na kolosalna roznice w grapplingu tych dwoch panow.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC: znany kolejny rywal Tomasza Drwala
Patrzac na sprowadzenia Tomka i jego walke w parterze, to jezeli nie bedzie na sile chcial walczyc w stojce, nie powienien miec wiekszych problemow ze skonczeniem tej walki.
  • 0

budo_b.hal
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC: znany kolejny rywal Tomasza Drwala
Jak to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] koleś to wybaczcie, że się nie podniecę z wami.

Ja wierzę, że Drwal WARRRR go sklinczuje obali i otłucze jak należy lub też zadusi bo koleś to chyba lubi.

Jeśli tylko Tomka nie zarazi [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

to nie wierze, że tymi cepami jest w stanie zagrozić zawodnikowi klasy T. Drwal.

aaamen!
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC: znany kolejny rywal Tomasza Drwala
Cep nie cep ...głowę urywa. Poza tym jeżeli znasz kolesia po jednym filmiku z you tube to sorry.
  • 0

budo_b.hal
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC: znany kolejny rywal Tomasza Drwala
Zabrzmię jak kolejny filozof z forum, ale zapewniam Cię, że to coś więcej bo ja stawiam pieniądze na prawie każdym UFC i średnio raz na pięc razy się mylę. Oczywiście jak pierwszy raz w życiu postawię więcej niż $100 to przegram znając moje szczęście, ale wróćmy do tematu.

Nie jeden filmik kolego, tylko historia jego [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], wszytkie inne UFC które z nim widziałem plus jego ostatnia wypowiedź po walce na UFC 98, która brzmi mniej więcej tak: ..."man I get out and just wanna go... just wanna go..." co tylko ujawnia, że zawodnik nie kontroluje swoich emocji, może nawet boi się i dlatego jego najlepszą obroną jest atak. Dodatkowo jego obrona w oktagonie z zawodnikami adekwatnej klasy praktycznie nie istnieje, bo oczywiście przede mną to by się pewnie obronił buhahaha ;) Ale kiedy jest w klatce jakoś mu to gorzej wychodzi. Stawianie na niego to rzut monetą. Nie postawiłbym na niego kaski nigdy bo wynik jest równie przewidywalny. Jak dostnie strzała pada nie myślać o [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Dodatkowo jeśli wyłączysz jego ręce klinczem zaczyna się cofać i praktycznie nie ma żadnej odpowiedzi na taką zagadkę. Chcesz stawiać pieniądze na fighterów patrz jak przegrywają. Dowiesz się dużo więcej niż z ich zwycięstw.

Z drugiej strony mamy Tomka, który również lubi się zasapać, ale IQ ma przynajmniej 25 wyższe od kolesia i pracuje nad tym plus wydaje się, że dla chłopaków z undercarda w UFC jego obalenia są czymś nowym i nie bardzo zrozumiałym, więc tym lepiej dla niego. Jeśli nie da się złapać jakimś cepem w co wątpię bardzo bardzo walka wygląda "pretty straight forward".

Podsumowując tą przydługą wypowiedź nie stawiam na undercarda bo nie mam wystarczającej wiedzy ani nawet nie chcę mi się śledzić tych wszystkich zawodników, ale tym razem postawię na Tomka, bo poprostu w niego wierzę. Po pierwsze Drwalu jest DOBRY, po drugie jego przeciwnik jest jednowymiarowym siepaczem.

Pokój i nie kłóćmy się o to za bardzo, będziecie się mogli śmiac ze mnie jak przegram $50, które zamierzam postawić, ok?
  • 0

budo_willykmwtw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC: znany kolejny rywal Tomasza Drwala
zobaczymy we wrześniu jak to będzie wyglądać, info już na 100 potwierdzone?
  • 0

budo_canislupuslupus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC: znany kolejny rywal Tomasza Drwala
Ni mniej ni więcej b.hal wyczerpał temat. Powiem, że się zgadzam z jego opinią na temat Drwala ale tego siana to bym nie stawiał.
Pozdr.
  • 0

budo_zebo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC: znany kolejny rywal Tomasza Drwala

Chcesz stawiać pieniądze na fighterów patrz jak przegrywają. Dowiesz się dużo więcej niż z ich zwycięstw.

Dobrze powiedziane. Dosyć długo stawiam, trzymam się tej zasady, ale jakoś jej sam nie zwerbalizowałem. Uszanuję prawa autorskie :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024