Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFC 100 SPOJLERY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 100 SPOJLERY

A zachowanie Lesnara troszke mi przypomnialo stare czasy Tanka Abbott'a on tez czesto mowil po walce ze zaraz idzie sie schlac i poruchac :)


u Tanka to gorzej brzmi, bo jest zdeklarownym pedałem :twisted:

Co do następnego przeciwnika Lesnara, to widziałbym w tej roli Alistaira Overeema. Byłoby ciekawie.
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 100 SPOJLERY
Ja uwazam ze Dana byl wkurwiony tylko z powodu gadki o piwie. Z punktu widzenia marketingowego, to co Lesnar powiedzial po walce jest doskonale. Nienawisc publiki przekrztalci sie w miliony sprzedanych ppv. Ludzie beda chcieli zobaczyc jak Brock przegrywa, jak dostaje lomot. Tacy fighterzy wzbudzaja emocje i sprzedaja eventy. Porownajcie to sobie z malejaca popularnoscia Andersona Silvy, ktory pomimo iz jest poza zasiegiem wszystkich zawodnikow w mw, dla Amerykanow wydaje sie nudny. Lesnar to dla Dany kura znoszaca zlote jajka, jest na jezykach wszystkich fanow UFC.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 100 SPOJLERY
hehe hendo:
k.o., kiss the glove, falcon punch 8)
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: UFC 100 SPOJLERY

Ja uwazam ze Dana byl wkurwiony tylko z powodu gadki o piwie. Z punktu widzenia marketingowego, to co Lesnar powiedzial po walce jest doskonale. Nienawisc publiki przekrztalci sie w miliony sprzedanych ppv. Ludzie beda chcieli zobaczyc jak Brock przegrywa, jak dostaje lomot. Tacy fighterzy wzbudzaja emocje i sprzedaja eventy. Porownajcie to sobie z malejaca popularnoscia Andersona Silvy, ktory pomimo iz jest poza zasiegiem wszystkich zawodnikow w mw, dla Amerykanow wydaje sie nudny. Lesnar to dla Dany kura znoszaca zlote jajka, jest na jezykach wszystkich fanow UFC.



Bardzo mozliwe ze masz racje.W kazdym badz razie ja mam nadzieje ze Lesnar niebedzie odstawial wiochy na nastepnych galach:))
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024