Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co by było gdyby?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

budo_gosy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Co by było gdyby?
...no i ja mam to szczescie, ze moi obecni znajomi sensei sa faktycznie co najmniej niezlymi wymiataczami....
  • 0

budo_gosy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Co by było gdyby?
...Chemik - to jeszcze mi napisz - u Was kto jest wyzej w hierarchii - sensei czy sensejunk?
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Co by było gdyby?

u nas nie wystarczy sobie zasluzyc, u nas trzeba zdac egzamin i przy okazji zainkasowac wp...


Wp... przed, po czy w trakcie egzaminu? :wink:

Kto stoi wyżej w hierarchii - no wysoko to jest Pan B., ale jeszcze wyżej PPS (tego imienia i funkcji nie wymienię ze zrozumiałych względów), poniżej zaś (poniżej Pana B. i jego świty oczywiście) są senseiowie ważniejsi, następnie mniej ważni, senseiowie niezwykli, później jest pewna luka po czym pojawiają się senseiowie z bardziej wytartymi paskami i senseiowie z mniej wytartymi paskami, dalszych pominę by wreszcie dojść do senseiów, którzy właśnie zdali egzamin swój senseiowski i wreszcie pojawiają się sensejunkowie. Ta grupa jest dosyć liczna i niehomogeniczna, rzekłbym, że (parafrazując Szwejka) jest duża różnica pomiędzy pierdołą w mundurze i pierdołą cywilem, czyli sensejunkowie różnymi sposobami zasłużyli sobie na to zaszczytne miano. Temat ten można by było rozwinąć, ale obawiam się, że raczej nie dzisiaj.
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Co by było gdyby?
Swoją drogą, to się poprawili:

karate
«japońska sztuka walki, w której stosuje się ciosy pięścią, kantem dłoni i nogami, uprawiana jako dyscyplina sportowa»

Dla mnie to bardzo fajna sprawa, pokazuje ewolucję świadomości społecznej od 1996 r. do 2009r. :-)
  • 0

budo_gosy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Co by było gdyby?
Chemiku - juz skumalem Twoj tok myslenia i rozumowania - robilem se troszke jaja, ale stanales na wysokosci zadania (nie dales sie sprowokowac a co wazniejsze nie obraziles sie...). A co najsmieszniejsze - zgadzam sie z "sensownoscia takiej hierarchizacji"....
pozdrawiam serdecznie - osu!!!
  • 0

budo_gosy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Co by było gdyby?
Kozlaku - to przyjedziesz na seminarium? namawiam!!! dzis o 17 pierwszy trening - jak nie przyjedziesz, to na pewno bedziesz zalowala.....
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Co by było gdyby?

...
pozdrawiam serdecznie - osu!!!


Ja również pozdrawiam i życzę udanego seminarium.
  • 0

budo_koźlak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 709 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Co by było gdyby?

Kozlaku - to przyjedziesz na seminarium? namawiam!!! dzis o 17 pierwszy trening - jak nie przyjedziesz, to na pewno bedziesz zalowala.....


Heh, teraz to ja mam 6h pociągiem do samej Warszawy. Wierzę, że będzie ciekawie, ale co się odwlecze... Jeszcze nie raz będzie okazja, a ja też dopiero ćwiczę cztery miesiące od wielkiego powrotu - do tego stopień tak głupi, że chyba nie pasuję ani do młodszych, ani do starszych (w innym stylu to już w ogóle) :) Teraz póki co skończę lepiej swoje stopnie zawodowe ;-) Jeśli chodzi o karate, to jeszcze czas, jeszcze sobie pojeżdżę :-)
  • 0

budo_gosy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Co by było gdyby?
Osu - jestem swiezo po seminarium z Norishika Tsukamoto - kto nie byl - niech zaluje.
Ciekawy cykl treningowy, duzo fajnych cwiczen rozgrzewajacych i rozciagajacych.
Ciekawe interpretacje technik, duzo rzeczy do podpatrzenia. I niesamowicie sympatyczny i komunikatywny czlowiek. Ciekawostka - japonski gosc "bez krepacji" mowi o swej przyjazni z Francesco Filho, do czego zmierzam? - dla niewtajemniczonych - Mistrz Tsukamoto jest z Shinkyokushinkai zas F. Filho z IKO Matsui... akurat dla nich dwoch kontakty ze soba sa czyms naturalnym.... ciekawe czy czlonkowie PZK moga "bez krepacji" uczestniczyc w seminariach "nie-pzk-owskich...? A i owszem - byli tez goscie nie z Shin, bardzo sympatyczni - nie powiem skad ... Po Polish Summer Camp 2009 mam kilka patentow do przetrenowania - czyli warto bylo!!!
osu!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024