Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co się dzieje ze Strefą Walki?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_arcytortur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co się dzieje ze Strefą Walki?
Czy to tylko moje wrażenie, czy też faktem jest, iż klub ten (swego czasu pałałem doń sporą sympatią) powoli umiera? Copa to popłuczyny po turnieju z przeszłości, zawodnicy nie tacy jak kiedyś, sukcesów i rozgłosu niewiele. Czyżby niesnaski i konkurencja podkopały go totalnie?
  • 0

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje ze Strefą Walki?
To nie wina konkurencji, tylko raczej podejścia szefa. Lubiłeś strefę, teraz masz Gameness Poznań, klub stworzony przez zawodników Strefy. Zobaczymy czy nie popełnią tych samych błędów co Karol M. Życzę powodzenia 8)
  • 0

budo_printer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje ze Strefą Walki?

Czy to tylko moje wrażenie, czy też faktem jest, iż klub ten (swego czasu pałałem doń sporą sympatią) powoli umiera? Copa to popłuczyny po turnieju z przeszłości, zawodnicy nie tacy jak kiedyś, sukcesów i rozgłosu niewiele. Czyżby niesnaski i konkurencja podkopały go totalnie?


Dobrze, że poruszasz ten temat. Trenowałem w Strefie jakiś czas temu. Mimo, że mieliśmy bardzo dobrych instruktorów, którzy potrafili przekazać swoją więdzę a na treningi na sale gdzie ja uczęszczałem przychodziło czasami po 30 osób widać było, że klub traci z czasem swoją renomę. Po odejściu najlepszych i utworzeniu przez nich konkurencyjnego klubu nadal bardzo dużo ludzi u nas trenowało ale niestety następców "najlepszych" nie było widać. Ostatnio patrząc po wynikach zawodów widzę, że coraz więcej ludzi przechodzi do Gameness mimo, że instuktorzy w tym klubie mogę się schować przy Karolu, Rafale i Sławku. Większość ludzi przychodziła w kratkę na treningi, wśród ćwiczących zero dopingowania się i motywowania przed zawodami. Nie było tej bojowej atmosfery przed turniejami. Z czasemi było widać że instruktorzy (pewnie widząc brak sukcesów na zawodach) też podchodzili do zawodów bardziej "na luzie". Strona internetowa to totalna porażka. Została olana na maxa. Może design jest ok ale aktualizowanie strony raz na pół roku pozostawiam bez komentarza. Nawet nie zamieścili wiadomości że instruktorzy zdali na czarne pasy. Pierwszy termin Copy kolidujący z Memoriałem Helio Gracie świadczy tylko o tym że organizator nie orientuje się w terminach zawodów bjj w Polsce.
Szkoda, że klub z taką długą tradycją (jak na Polskę) powoli traci na znaczeniu na krajowej scenie bjj. Miejmy nadzieję, że przyszłość przyniesie lepsze czasy

pozdrawiam

p.s. Orientuje się co znaczy to Bjj-Polska/Shooters?? Strafa z Akademią Sarmiatią utworzyła jakiś wspólny team?
  • 0

budo_kubab
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje ze Strefą Walki?

(...)p.s. Orientuje się co znaczy to Bjj-Polska/Shooters?? Strafa z Akademią Sarmiatią utworzyła jakiś wspólny team?


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Akademie z Polski:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje ze Strefą Walki?
BJJ Polska to byla jedna z pierwszych organizacji( jak nie pierwsza, nie pamietam juz), a Shooters to zespol mma, ktorego kursy organizowane przez instruktorów Bjj Polska
  • 0

budo_shooters
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje ze Strefą Walki?
Shooters to zespol. Bjj, SW, MMA. Nie ogranicza sie tylko do MMA. W ramach zespolu sa kursy instruktorskie w ww dyscyplinach.
  • 0

budo_shooters
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje ze Strefą Walki?
W ramach zespołu mamy kursy nie tylko MMA ale również Bjj i SW. Wiec nie jestesmy tylko zespolem MMA ale i pozostalych dyscyplin. Obecnie wprowadzamy kursy "stójkowe" - wlasnie zakonczylo sie opracowywanie metodyki. Pierwszy kurs w Polsce prawdopodobnie w maju 2010.
  • 0

budo_printer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje ze Strefą Walki?
ok dzięki za info
  • 0

budo_arcytortur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje ze Strefą Walki?
Rozumiem, że K.M. odpuścił już zupełnie i miejsce pasji zajął biznes i to biznes bez ducha i serca, co nie wrózy mu trwania po wsze czasy?
Czy Gamenness posiada jakąś stronę www? Trudno znaleźć jakąś informację o nich. Czy podlegają komuś i czy umożliwiają rozwój w bjj (nadawanie pasków i przynależność do organizacji)? Kto jest instruktorem?(Balon i spółka?)
Nie da się ukryć, iż duch zespołowy sprawia, że z przyjemnością idzie się na trening; to coś z czego dumni mogą być Bersekersi, bo chyba u nich to najbardziej dostrzeglane, ale do tego potrzeba oddania i fascynacji tych na górze - Strefa chyba już dawno to gdzieś straciła...
  • 0

budo_ninja_wro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje ze Strefą Walki?

Nie da się ukryć, iż duch zespołowy sprawia, że z przyjemnością idzie się na trening; to coś z czego dumni mogą być Bersekersi, bo chyba u nich to najbardziej dostrzeglane, ale do tego potrzeba oddania i fascynacji tych na górze

wg Mnie sytuacja ma sie tak gdyż główny trener sam startuje w zawodach - to też w pewien sposób wpływa na zawodników w klubie. Ponad to - z tego co zauważyłem - z tego co zauważyłem, w klubach BJJ w Polsce panuje ład i porządek tylko wtedy gdy to trener jest najlepszym zawodnikiem w klubie (w przeciwieństwie do wiekszości wszystkich dyscyplin sportowych). Gdy ktoś zaczyna mu dorównywać umiejętnościami zaczynają sie dziać różne przykre rzeczy - może w tym należy również szukać przyczyn ?
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje ze Strefą Walki?

Rozumiem, że K.M. odpuścił już zupełnie i miejsce pasji zajął biznes i to biznes bez ducha i serca, co nie wrózy mu trwania po wsze czasy?
Czy Gamenness posiada jakąś stronę www? Trudno znaleźć jakąś informację o nich. Czy podlegają komuś i czy umożliwiają rozwój w bjj (nadawanie pasków i przynależność do organizacji)? Kto jest instruktorem?(Balon i spółka?)
Nie da się ukryć, iż duch zespołowy sprawia, że z przyjemnością idzie się na trening; to coś z czego dumni mogą być Bersekersi, bo chyba u nich to najbardziej dostrzeglane, ale do tego potrzeba oddania i fascynacji tych na górze - Strefa chyba już dawno to gdzieś straciła...

Gameness z tego co wiem to nie ma jeszcze strony internetowej. Treningi MMA Balon przewaznie prowadzi, czasem Wegorz.
  • 0

budo_petersonka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje ze Strefą Walki?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to ich stronka.

Ja bym szukal powodow jeszcze w jednej kwestii - ceny za treningi. 190zl za full opcje to dla mnie niebotyczna kwota :roll:
  • 0

budo_zaorish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1418 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje ze Strefą Walki?

www.gamenessteam.pl to ich stronka.

Ja bym szukal powodow jeszcze w jednej kwestii - ceny za treningi. 190zl za full opcje to dla mnie niebotyczna kwota :roll:

o stronka jest :-) tak racja, strefa walki naprawde duzo bierze za treningi... w gamenessie jest polowa tego
  • 0

budo_petersonka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje ze Strefą Walki?
Do tego jest jeszcze Alliance Poznan gdzie jest takze czarny pas i pewnie nie koszą 190zl...
  • 0

budo_printer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje ze Strefą Walki?
No może w tym też jest problem bo rzadko kogo stać żeby wykupić sobie karnet za 190zł większość ma karnety na 2 lub 3 treningi w tygodniu.
A co do Karola to wiem, że zajmuje on się jeszcze czymś innym oprócz prowadzenia klubu także może ta nowa praca za bardzo go pochłonęła i trochę odpuścił bjj
  • 0

budo_mek24
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje ze Strefą Walki?
co jest zlego w tym,ze ktos chce zarabiac kase na sporcie? chlopak poswiecil swoj czas,zdrowie,kase,pot itd i teraz swoja wiedze chce przekazac innym,a jak sie komus nie podoba to sa....inne kluby np.berserkers team :)
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się dzieje ze Strefą Walki?
no
wolny rynek jest
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024