Skocz do zawartości


Zdjęcie

Soke Eduard J. Badiang (10 DAN).


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

budo_romanowicz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1485 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Soke Eduard J. Badiang (10 DAN).
warszawska błyskotliwość, stać cię tylko na prowokowanie pyskówek?
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Soke Eduard J. Badiang (10 DAN).
"Turecka" błyskotliwośc raczej :)
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Soke Eduard J. Badiang (10 DAN).

A co się zjechało, ktoś zapytał czy ktoś pamięta tego melepetę to pokazałem, że ja pamiętam. Ciekawe czy porównując IP tych kilku powyżej wymienionych jest jakieś podobieństwo. Ale tego pewnie moderatorzy nie mogą ujawniać, a szkoda.


Nooo...jeszcze wyskoczy IP komisariatu w Turku i bedzie lipa :wink:
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Soke Eduard J. Badiang (10 DAN).
osu!!
Aby teoria spiskowa była zachowana to może tak swoje treningi zacząłem w Radzyminie u sensei Tomka Lenkiewicza to taki sensei z mychą na twarzy miły sympatyczny i wymagający do tego wspaniały organizator. Nawet robiliśmy MP i zawody należy zaliczyć do udanych. U sensei Tomka szkolenie zakończyłem na 8 kyu po krótkiej przerwie trochę byłem w klubie sensei Mariusza i tez u sensei Pawła Juszczyka. No cóz z turkiem nie jestem ani muzułmaninem czy islamistą . Widzę, że się fajnie bawicie. Osu !! . jak będę miał chwile czasem cos tu napisze , gdyż obecne zajęcie z trudem pozwala mi wejść na trening.
  • 0

budo_horangi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Soke Eduard J. Badiang (10 DAN).
Jemu pewnie chodziło o Turek w Polsce a nie państwo Turcja
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Soke Eduard J. Badiang (10 DAN).
Nie wiem o co im chodzi czy jemu dla mnie to wielka ściema i zjechanie kogoś i ugranie coś dla siebie. jak to czytam to zauważam ,że powinni założyć sobie loże tetryków VB i przeganiać wszystkich którzy się tutaj pojawią.
Sindojo raz się nawet otarliśmy kiedy stałem z Izą
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Soke Eduard J. Badiang (10 DAN).
Sensei Tomka z Radzymina doskonale pamiętam, podobnie sensei Mariusza i Pawła. Z tymi dwoma widujemy się czasem na naszych zawodach, gdzie startuja ich zawodnicy. Z Pawłem miałem nawet kiedys przyjemność powalczyć podczas egzaminu na ul. Ogrodowej. :D Sądzę, że też tę walke pamięta, miałem wtedy 2 kyu, on nidan...Piękne czasy....
Gdybyś zechciał przypomniec mi gdzie i w jakich dokładniej okolicznościach sie poznalismy a na prive z kim mam przyjemnośc chętnie wytłumaczę Ci skąd sie wzięły moje docinki....Bo to historia długa jak....to forum...Pozdrawiam
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Soke Eduard J. Badiang (10 DAN).
No cóż nie interesują mnie wasze animozje i walki o władze ale Ty sensei jako mistrz karate powinieneś zachować umiar i darzyć wszystkich szacunkiem jak to jest przekazywane przez wyższe pasy w klubie. Więcej złego daje się zrobić przez to forum dla shin i sensei Tomka niż dobrego , gdyż dzieciaki jakie tu piszą niezle was prowokują do psykówek , na miejscu tych wszystkich obrażonych styli, sempai i sensei nigdy bym nie przyjechał na MP czy seminarium po takich wypowiedział czarnego pasa . Ale jak to mówią było i minęło i ze względu na wspólnych znajomych i wspólne Ścieszki dla mnie spoko temat zamknięty. Mamy swoje problemy w w-wie chyba każdy wie.
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Soke Eduard J. Badiang (10 DAN).
Staram sie darzyć wszystkich trenujących m.a. szacunkiem Sandokan 100.
Twoja wypowiedź swym stylem przypomniała mi osobę, która pojawia się na vortalu pod wciąż nowymi nickami i sieje ferment obrażając ludzi i organizację. Jesli poczułes się obrażony, przepraszam.
Co do walki o władzę...ja mam to w nosie, jestem w najmocniejszej na świecie organizacji knock down karate, prowadzę zajęcia, ćwiczę a całą polityke mam w dalekim poważaniu. Czasem tylko dam się trochę sprowokować koledze piszącemu bzdury pod różnymi coraz to nowymi nickami. Potem zwykle jest mi głupio, że dąłem sie sprowokować , i tak do kolejnego steku kłamstw i głupot pisanych przez pewnego sensei. Tyle. Pozdrawiam
:-)
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Soke Eduard J. Badiang (10 DAN).
Co do zawodów to w listopadzie sa nastepne MP shinkyokushinkai w Grodzisku mazowieckim i jestem głęboko przekonany, że mimo moich czasem niefortunnych wypowiedzi na vortalu ludzie i tak przyjadą. Zapowiedziały sie już ekipy z Litwy, Czech, Holandii, Danii, GB. Myśle, że trochę ludzi z Polski, z innych organizacji też przyjedzie :-)
Damy sobie radę mimo jak to fajnie napisałeś naszych warszawskich problemów :wink:
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Soke Eduard J. Badiang (10 DAN).

No cóż nie interesują mnie wasze animozje i walki o władze ale Ty sensei jako mistrz karate powinieneś zachować umiar i darzyć wszystkich szacunkiem jak to jest przekazywane przez wyższe pasy w klubie.


"Wujek dobra rada" vel Sandokan. Nie interesuja go animozje, ale czuje sie obowiazku napisac swoje trzy grosze i pouczyc co, kto powinien robic. "Zachowac umiar i darzyc wszystkich szacunkiem".
Zestawiajac ten post z tym co w moim kierunku napisales, odnosze wrazenie, ze mam do czynienia ze srednio rozgarnietym oportunista.
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Soke Eduard J. Badiang (10 DAN).

Co do zawodów to w listopadzie sa nastepne MP shinkyokushinkai w Grodzisku mazowieckim i jestem głęboko przekonany, że mimo moich czasem niefortunnych wypowiedzi na vortalu ludzie i tak przyjadą. Zapowiedziały sie już ekipy z Litwy, Czech, Holandii, Danii, GB. Myśle, że trochę ludzi z Polski, z innych organizacji też przyjedzie :-)
Damy sobie radę mimo jak to fajnie napisałeś naszych warszawskich problemów :wink:


Masz rację na tym forum każdy jest sensei i shihan ,a są nawet tutaj kancho ,a tak naprawdę to tylko sempai z 10 czy 9 kyu na poziomie Gimnazjum . Podejmowanie pyskówki czy wciągnięcie się w śmieszne sytuacje tylko szkodzi mistrzom jak Ty sensei. To tylko forum i każdego można wkręcić bez dwóch zdań drugiego . Niech świadczy o tym autor tekstu ( powyżej ) , który uważa się za sensei z 4 dan. Czy wypada tu pisać takiej osobie ? dzieci maja jazdę i mogą wkręcać kolejnych. Jest wesoło. Psy szczekają karawana idzie dalej.
W-wskie problemy to tylko epizod , który powinien szybko się wyjaśnić. Acha Powodzenia z tymi zagranicznymi ekipami może będzie lepiej niż rok temu. Widziałem finały pogratulować.
  • 0

budo_shindojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Soke Eduard J. Badiang (10 DAN).
OSU! :-)
Pozdrawiam
  • 0

budo_wyborowa
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Soke Eduard J. Badiang (10 DAN).

Masz rację na tym forum każdy jest sensei i shihan ,a są nawet tutaj kancho ,a tak naprawdę to tylko sempai z 10 czy 9 kyu na poziomie Gimnazjum . Podejmowanie pyskówki czy wciągnięcie się w śmieszne sytuacje tylko szkodzi mistrzom jak Ty sensei. To tylko forum i każdego można wkręcić bez dwóch zdań drugiego . Niech świadczy o tym autor tekstu ( powyżej ) , który uważa się za sensei z 4 dan. Czy wypada tu pisać takiej osobie ? dzieci maja jazdę i mogą wkręcać kolejnych. Jest wesoło. Psy szczekają karawana idzie dalej.
W-wskie problemy to tylko epizod , który powinien szybko się wyjaśnić. Acha Powodzenia z tymi zagranicznymi ekipami może będzie lepiej niż rok temu. Widziałem finały pogratulować.


Forum to (takze) miejsce gdzie nieuk moze wypowiadac sie na tematy, ktorych nie opanowal.
  • 0

budo_poul sepek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 977 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dojo Enshin Karate United Kingdom

Napisano Ponad rok temu

Re: Soke Eduard J. Badiang (10 DAN).
Witaj, Sandokan 100. Wiec po co tu piszesz? Jesli uwazasz ze forum ma pozim gimnazjalny. :lol:
  • 0

budo_sandokan100
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Soke Eduard J. Badiang (10 DAN).
Oj widzę ,że i Ty sensei przekształciłeś moją wypowiedz, ale jak widzisz więcej czytam niż piszę, a to różnica. Może kiedyś się przełamie aby pisać. Kiedyś się poznaliśmy na turnieju ,gdzie startowali nasi tak więc pozdrawiam.Ale nie dajcie się manipulować anonimusą.

Swoją droga czytając to i owo wnioskuje,że łatwo można manipulować i wkręcać porządne style i mistrzów. Na tym kończe bo szkoda czasu. Są inne ciekawe tematy.
Sin Pozdrawiam osu
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Soke Eduard J. Badiang (10 DAN).
Panowie spokojnie. Już wystarczy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024