Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cro Cop wraca do UFC?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_kyoku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Neumarkt

Napisano Ponad rok temu

Cro Cop wraca do UFC?
Według tych źródeł:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Cro Cop wraca do klatki na UFC 99. Jego przeciwnikiem ma być Mostapha Al Turk.
Ma ktoś więcej info na ten temat :?:
  • 0

budo_hatorikenzo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Cro Cop wraca do UFC?

Mirko CroCop Filipovic (MMA 24-6-2, UFC 1-2) poinformował na swojej oficjalnej stronie internetowej o swoim powrocie do UFC. Chorwat bardzo niespodziewanie wystąpi się już na UFC 99, 13 czerwca w Kolonii w Niemczech i zmierzy się z Brytyjczykiem pochodzącym z Libanu Mustaphą Al Turkiem (MMA 6-4, UFC 0-1).

Zwycięzca Grand Prix Pride w 2006 roku przyznaje, że wybrał ofertę największej organizacji na świecie ponieważ chce się zrehabilitować za poprzednie słaby występy. CroCop po wygranej w debiucie w UFC w 2007 roku, niespodziewanie uległ Gabrielowi Gonzadze i Cheickowi Kongo. Po tych porażkach powrócił do Japonii gdzie pokonał słabych Tatsuyę Mizuno i Hong Man Choia, a jego pojedynek z Alistairem Overeemem został uznany za nieodbyty. W styczniu Mirko przeszedł operację kolana, po której dopiero niedawno powrócił do treningów.


  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Cro Cop wraca do UFC?
Ostatnio byl wywiad z Mirasem do ktorego dali link na sherdogu.Mirko mowil ze w ostatnich walkach nie byl mentalnie tam gdzie powinien dlatego walczyl jak walczyl.
Mowil ze teraz sie zrehabilituje albo "zginie" probojac,czyli bedzie walczyl do upadlego!!!:))
Jesli rzeczywiscie bedzie tak jak zapowiada,i stary Cro Cop znow sie pojawi,to moze byc ciekawie:))
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Cro Cop wraca do UFC?

Ostatnio byl wywiad z Mirasem do ktorego dali link na sherdogu.Mirko mowil ze w ostatnich walkach nie byl mentalnie tam gdzie powinien dlatego walczyl jak walczyl.
Mowil ze teraz sie zrehabilituje albo "zginie" probojac,czyli bedzie walczyl do upadlego!!!:))
Jesli rzeczywiscie bedzie tak jak zapowiada,i stary Cro Cop znow sie pojawi.To moze byc ciekawie:))

"to the death" :lol:
  • 0

budo_kyoku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Neumarkt

Napisano Ponad rok temu

Re: Cro Cop wraca do UFC?
Na początek łatwy przeciwnik (przynajmniej teoretycznie). Potem kto następny :?:
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Cro Cop wraca do UFC?
Ja osobiście chciałbym go zobaczyć z Lyoto.
  • 0

budo_zebo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cro Cop wraca do UFC?

Ja osobiście chciałbym go zobaczyć z Lyoto.

A ja z BJ Pennem.
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Cro Cop wraca do UFC?

Ja osobiście chciałbym go zobaczyć z Lyoto.

A ja z BJ Pennem.


Osobiście JA chciałbym zobaczyć taką walke, wiem, że do niej nie dojdzie.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Cro Cop wraca do UFC?
Nie dojdzie bo Cro Cop nie zejdzie wage nizej.Moglby pewnie to zrobic ale po co .Zawsze byl w ciezkiej i tam w Ufc czekaja go najciezsi przeciwnicy:)
  • 0

budo_sajrus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Soho

Napisano Ponad rok temu

Re: Cro Cop wraca do UFC?
Fajnie by było jakby Miruś wrócił do tej formy co w walce z Fiodorkiem..uważam że był do tej pory najgroźniejszym rywalem dla Fedzia..
mógłby sie ogarnąć i ponapierdalać troche w juefsi...
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Cro Cop wraca do UFC?

Nie dojdzie bo Cro Cop nie zejdzie wage nizej.Moglby pewnie to zrobic ale po co .Zawsze byl w ciezkiej i tam w Ufc czekaja go najciezsi przeciwnicy:)


Jak wiadomo Lyoto ma specyficzny styl walki i w większości stawia na walke w stójce. Mirko jak każdy dobrze wie wywodzi się z kickboxingu i też dobrze się czuje w stójce. Cro Cop swojego czasu był główną ikoną MMA (nie mówie, że teraz nie jest), a Machida rośnie teraz na ikonę UFC. Wiem, że Filipović nie zjedzie wage niżej, ale myśle, że byłaby to bardzo ciekawa walka. To jest tylko moje zdanie.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Cro Cop wraca do UFC?
Pewnie i by byla czemu nie.Ale ja teraz tylko i wylacznie mam na uwadze by Mirek wreszcie wrocil do Swojej dawnej formy!!To w tej chwili jest najwazniejsze,przynajmniej wedlug mnie:)

Trzeba dodac jeszcze ze dwa dni temu na sherdogu byl opublikowany wywiad z menadzerem Mirka ktory mowil ,ze jeszcze Mirko nie podpisal kontraktu!!!!(gala za 2 tygodnie!!).Z przyczyn ktore sa niezalezne od Mirka i Ufc(nie sprecyzowal o co mu chodzi :? ).
Walka nadal nie jest na oficjalnej stronie UFC :? .Na chorwackiej stronie MMA pisalo,ze UFC chce przyciagnac na gale rzesze chorwatow,ktorzy mieszkaja w Niemczech.Jesli rzeczywiscie maja takie plany to cos slabo je realizuja,bo walka tuz tuz a Mirka jeszcze niema na oficjalnej stronie UFC
:?
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Cro Cop wraca do UFC?
Dobre info.Wlasnie sprawdzilem strone UFC i jest juz walka Mirasa na rozpisce.Jeszcze 2 godziny temu jej niebylo.Czyli wyglada na to ze rozpiska jest juz w komplecie:))
  • 0

budo_kyoku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Neumarkt

Napisano Ponad rok temu

Re: Cro Cop wraca do UFC?

ja teraz tylko i wylacznie mam na uwadze by Mirek wreszcie wrocil do Swojej dawnej formy!!To w tej chwili jest najwazniejsze,przynajmniej wedlug mnie:)

zgadzam się w 100% 8)

Jak wiadomo Lyoto ma specyficzny styl walki i w większości stawia na walke w stójce. Mirko jak każdy dobrze wie wywodzi się z kickboxingu i też dobrze się czuje w stójce.:)

Moim zdaniem Mirko nie ma już tak dobrej stójki jak kiedyś, ale mam nadzieję, że wróci do dawnej formy. Pewnie, że dobrze się tam czuje ale narazie to jeszcze nie stary dobry Cro Cop.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Cro Cop wraca do UFC?
Wprawdzie to temat poswiecony Cro Copowi,ale ze niema oddzielnego o UFC 99 to wrzucam tutaj.
Video z Wandem,ktory mowi troche o walce i pokazuje Swoje przygotowania do pojedynku.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tutaj inne ciekawe filmiki na kanale youtube-wandfightteam :)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kyoku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Neumarkt

Napisano Ponad rok temu

Re: Cro Cop wraca do UFC?
Wand mówi, że ta walka jest bardzo ważna dla jego kariery i to będzie "bloody fight". Zapowiada się fajna walka. Fajna dla kibiców, gorzej dla Franklina 8) Jakie typy :?: Moim zdaniem Wand by KO.
  • 0

budo_kyoku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Neumarkt

Napisano Ponad rok temu

Re: Cro Cop wraca do UFC?
Wand mówi, że ta walka jest bardzo ważna dla jego kariery i to będzie "bloody fight". Zapowiada się fajna walka. Fajna dla kibiców, gorzej dla Franklina 8) Jakie typy :?: Moim zdaniem Wand by KO.
  • 0

budo_skylark1987
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Las w Łódzkim
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Cro Cop wraca do UFC?
Trening Mirka z 15 maja [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] oraz Wywiad z 15 [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kyoku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Neumarkt

Napisano Ponad rok temu

Re: Cro Cop wraca do UFC?
A ja jestem ciekawy czy kiedyś zobaczymy jak Mirko wyciąga komuś taką balache jak na filmiku :?: :wink:
Widać przywiązanie do starych dobrych czasów - rękawice Pride'a.
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Cro Cop wraca do UFC?
Odswierzam temacik bo gala juz tuz tuz.Karta jest git.Walka Hardy vs Davis zapowiada sie dosyc ciekawie rowniez.Obaj zawodnicy to stojkowi fajterzy.Hardy nabija sie z Davisa ze jest "podrabianym: irlandczykiem.Oprucz tego pojedynek nabral wagi personalnej,kiedy Hardy na angielskim forum zaproponowal photoshop z Davisem z tego zdjecia.
Dołączona grafika
Davis podobno niezle sie zezloscil jak zobaczyl rezultaty konkursu na najlepszy photoshop z jego twarza:))8)

Tutaj link.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

A tutaj niektore rezultaty :) (niektore dosyc hardcorowe takze jesli gwalca zasady forum to prosze wykasowac)


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024