Skocz do zawartości


Zdjęcie

26 września 2009- Iron fist


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_wariatos
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

26 września 2009- Iron fist
Co o tym sądzicie? Mi wydaje się że bracia L znowu robią galę pod siebie tak jak galę bad boy żeby sobie nabić rekord i wybrać przeciwnika. A swoją drogą czemu bracia nie startowali w sobote na V MP SF? Czemu nie startowali rok temu? Wstydzą się?
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: 26 września 2009- Iron fist
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_nstif
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: 26 września 2009- Iron fist

Co o tym sądzicie? Mi wydaje się że bracia L znowu robią galę pod siebie tak jak galę bad boy żeby sobie nabić rekord i wybrać przeciwnika. A swoją drogą czemu bracia nie startowali w sobote na V MP SF? Czemu nie startowali rok temu? Wstydzą się?


Aż tak Cię to boli, że organizują galę? Twierdzisz, że rekord jest tylko "ponabijany" to rzuć któremuś z Nich wyzwanie...
Wiele osób nie startowało na MP, ale od kiedy jest jakiś obowiązek? może nie czuli się na tyle mocno, może nie przepadają za regułami SF, a może przygotowywali się do innych zawodów(ot choćby tej gali) i szkoda Im było ryzykować kontuzji? Swoją drogą, czego mieli się wstydzić? koloru spodenek? :lol:

Nie mogę powiedzieć, żebym był jakiś Ich wielkim fanem, ale zachowanie a'la pies ogrodnika w stosunku do kogokolwiek drażni. Żal Ci to sam zrób galę...
  • 0

budo_nightmare
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MMA Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 26 września 2009- Iron fist
Z tym mistrzem świata to na moje oko trochę przesadzili, ale to typowe prasowe "przemistrzenie".
Jak zwykle pojawiają się malkontenci. Zamiast się cieszyć, że gale są organizowane, sport się rozwija...

Pewnie się wybiorę.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024