Skocz do zawartości


Zdjęcie

TUF 9: USA vs UK - Rozpiska & Spojlerownia!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
66 odpowiedzi w tym temacie

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 9: USA vs UK - Rozpiska & Spojlerownia!!!
No i 3 brytoli w finale. Frank walczył dzielnie 2 i pół rundy, ale dzieliła go przepaść. Finał zapowiada się dobrze. No i na szczęście jebany maruda nie wystąpił ani sekundy :)
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 9: USA vs UK - Rozpiska & Spojlerownia!!!
Damrques jest calkiem solidnym fighterem, ale mam nadzieje, ze w finale dostanie w dupe. strasznie wkurwia ludzi...

poza tym sezon byl calkiem niezly i ciesze sie, ze druzyna Brytow wygrala.
  • 0

budo_pienia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 9: USA vs UK - Rozpiska & Spojlerownia!!!
obejrzalem tak na szybko caly sezon. moje spostrzezenia po pierwszych dwoch odcinkach: brytole zjedza jankesow razem z butami. z team usa tylko demarques zrobil dobre wrazenie. z uk: pearson, winner, faulkner, wilks i stapleton, ktorego najbardziej mi szkoda, bo facet wydaje sie miec zarowno serce jak i glowe na swoim miejscu. no i mega kozacka czapka ;) sam sezon imho duzo lepszy od poprzednich. zawodnicy skupili sie na treningu a nie na sikaniu do zarcia. w ogole nie widac bylo takiego sztucznego napiecia pomiedzy teamami jak poprzednio, co bardzo mi sie podobalo. wyjatkiem jest demarques, ktory bardzo irtytuje, ale ma u mnie plusa za to, ze z niesamowita latwoscia doprowadza bispinga do bialej goraczki :D . myslalem, ze zrobia z lestera "amrican hero". wszedl jako rezerwowy, powrocil po porazce aby po udanym rewanzu wygrac sezon. na szczescie tak sie nie stalo, bo mimo ze facet ma ogromne jaja, to jednak umiejetnosciami odstaje od czolowki sezonu. w finale stawiam na pearsona i (jednak) johnsona. chociaz inne wyniki tez nie beda dla mnie zaskoczeniem. no i czekam na lomot, ktory hendo spusci bispingowi.
  • 0

budo_dzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 9: USA vs UK - Rozpiska & Spojlerownia!!!
Co do Hendersona i Bispinga.
Mimo że szanuje bardzo Dana Hendersona (bo to chodząca legenda), to jednak kiepsko moim zdaniem wypadł jako trener US teamu. Nie widać było iskrzenia między nim a teamem. Wydaje mi się że był słabo zaangażowany i nie miał dobrego kontaktu z zawodnikami. A miał przecież masę roboty bo Jankesi okazali się bandą kompletnie niezgranych, pozbawionych zespołowego ducha śmotków.

Bisping mimo że miał szczeniacki wybryk z Damarquesem i odstawił chyba największy trenerski fuckup w historii TUFa nie pojawiając w narożniku podczas walki, to jednak zrobił na mnie dobre wrażenie. Widać było że chce pomóc tym chłopakom, identyfikuje z zespołem i zależy mu na wygranych. Potrafił zrobić z nich dobrą zgraną ekipę. To chyba pierwszy taki zespół w historii TUFa w którym zawodnicy od początku do końca stanowili zgraną ekipę i stali za sobą murem.

Pewnie swoje dała cała rywalizacja krajów. No i może ogólne wrażenie jest skrzywione przez to co ekipa zmontowała i pokazała, ale tak to generalnie wyglądało w moich oczach.

dzik
  • 0

budo_fusel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 9: USA vs UK - Rozpiska & Spojlerownia!!!
a wie ktos moze czemu bisping nie pojawil sie w narozniku dean'a ?
  • 0

budo_deprawator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Sodomy i Gomory

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 9: USA vs UK - Rozpiska & Spojlerownia!!!
Podobno zaspał, ale moim zdaniem to tania ściema 8)
  • 0

budo_dzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: TUF 9: USA vs UK - Rozpiska & Spojlerownia!!!
Tłumaczył się zajebistym jetlagiem. W sensie ze zaspał :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024