Skocz do zawartości


Zdjęcie

Łał - jaki czad .... :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_lee_73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Łał - jaki czad .... :)
to sie nazywa [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Nie wiedziałem że można robić to w taki sposób :)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Łał - jaki czad .... :)
znajdź odpowiednie tematy poświęcone RM
  • 0

budo_oce
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łał - jaki czad .... :)

znajdź odpowiednie tematy poświęcone RM

Mnie osobiście podoba się "Zaszczytny Tytuł Wielkiego Mistrza Prezydenta Patriarchy", a co... Tylko cokolwiek trochę długi. Jak już przejdę szkolenie u Riabko na pewno sie zgłoszę, Dziękuję za ofertę, ale jeszcze sie nie nadaję, żałujęę....
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łał - jaki czad .... :)
ANDRZEJ BRAKSAL????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O ŻESZ TY KUURRRYYWWAAA.... :evil: :evil: :evil:
  • 0

budo_oce
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łał - jaki czad .... :)

(...) :evil: :evil: :evil:

:? :( To raczej nie jest w granicach kulturalnej krytyki......... A nawet znacząco poniżej pewnego minimalnego poziomu tego forum........
  • 0

budo_archee
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łał - jaki czad .... :)

To raczej nie jest w granicach kulturalnej krytyki......... A nawet znacząco poniżej pewnego minimalnego poziomu tego forum........

A co, jesteś w radzie Patrirarchów?
Jak coś jest ... (delikatnie rzecz ujmując) zabawne, to czemu się nie pośmiać? ;)
  • 0

budo_oce
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łał - jaki czad .... :)

To raczej nie jest w granicach kulturalnej krytyki......... A nawet znacząco poniżej pewnego minimalnego poziomu tego forum........

A co, jesteś w radzie Patrirarchów?
Jak coś jest ... (delikatnie rzecz ujmując) zabawne, to czemu się nie pośmiać? ;)

Można się pośmiać. Ale dlaczego ja mam byc obryzgiwany jakimś mięchem? Jak mówił Pan majster "chamstwu i drobnomieszczaństwu należy sie przeciwstawiać kulturom i godnościom osobistom". A jak kogoś nie nauczono niczego poza wulgarnym słownictwem typu bluzganie to jest to żenada. Niezależnie kogo to dotyczy, i czy się kogoś lubi czy nie. I dlaczego jeszcze się uchowały jakieś takie przypadki patologiczne którym trzeba to tłumaczyć? Mózg mole wyżarły czy co? Odezwałbyś się w ten sposób do instruktora na treningu? Ja bym nie śmiał, nawet jak się nie zgadzam, bo po prostu jest to szczylostwo. I nie wiem dlaczego moderator tego nie zabanował i nie usunął. To jest porażka autora i nic wiecej. Wstyd za piątkę.
  • 0

budo_belor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Łał - jaki czad .... :)
Kolego wyluzuj.
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łał - jaki czad .... :)
poluzuj sobie gumke w gaciach mistrzu :twisted: :twisted: :twisted:

wywołało to we mnie takie odczucia poniewaz to troche tak jakby jola rutowicz i czeslaw niemen grali w jednym zespole...i nie bez ironii to napisalem dla jasnosci...

przeklenstwa same w sobie nie sa zle, ich uzycie nalezy oceniac w kontekscie w ktorym zostaly uzyte

bez odbioru
  • 0

budo_belor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Łał - jaki czad .... :)
Pisałem do oce, żeby wyluzował, więc mam nadzieję, że to nie było do mnie ;)
  • 0

budo_oce
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łał - jaki czad .... :)

poluzuj sobie gumke w gaciach mistrzu :twisted: :twisted: :twisted:

wywołało to we mnie takie odczucia poniewaz to troche tak jakby jola rutowicz i czeslaw niemen grali w jednym zespole...i nie bez ironii to napisalem dla jasnosci...

przeklenstwa same w sobie nie sa zle, ich uzycie nalezy oceniac w kontekscie w ktorym zostaly uzyte

bez odbioru


:roll: Przekleństwa są jedynie świadectwem wulgarności i braku kultury osobistej przeklinającego, a zwłaszcza braku możliwości czy umiejętności wyrażenia tego co chciałby wyrazić. Przeklinanie, zwłaszcza na użytek publiczny, jest także brakiem szacunku dla czytających, a parę osób, które warto szanować tutaj się pojawia.

Jeśli uważasz że przekleństwa same w sobie są dobre to współczuję, jak chcesz je sobie oceniać to zwłaszcza powinieneś oceniać je w kontekście braku samokontroli, co jest raczej sprzeczne ze sztukami walki. Mam nadzieję że ze zwieraczem odbytu i cewki moczowej nie masz takiego problemu bo popuszczanie sobie to taki sam wstyd za piątkę, zwłaszcza w miejscach publicznych, podobnie jak przeklinanie.

Możesz sobie odbierać lub nie. Na treningach za takie wulgaryzmy jest się albo wyrzucanym albo trzeba swoje odpopmpować. Oczywiście zależy to od instruktora. Nie można lekceważyć braku samokontroli bo to może prowadzić do kontuzji współćwiczących. jak również sprzątanie sali po braku zwartej samokontroli jest nieco śmierdzące, nawet jak śmierdziel ma zachciankę oceniać to sobie w kontekście użycia.

Pozdrowienia, polecam pampersy, ale z czasem z tego można wyrosnąć, wystarczy spróbować.
  • 0

budo_archee
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łał - jaki czad .... :)

... jakby jola rutowicz i czeslaw niemen grali w jednym zespole...

Jako, że odniosłes się do konkretnych osób ciekawi mnie czy masz na myśli: Jolę Braksal Rutowicz, czy Czesława Braksala Niemena?
Poza tym 1+1 czasem <> 2, czyli, że takie zestawienie nie koniecznie musiałoby oznaczać klapę ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024