Skocz do zawartości


Zdjęcie

Antoni Chmielewski wywiad


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcin_vb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Antoni Chmielewski wywiad
Dołączona grafika

Udało Nam się przeprowadzić wywiad, z jednym z czołowych zawodników MMA w Polsce.

Zapraszamy do lektury.

Fight24.pl: Czy wystąpisz w maju na KSW 11 ?
A. Ch.: Tak będę chciał wystąpić i na 99.9 % będę walczył.

Fight24.pl: A czy będziemy mogli zobaczyć Cię w jakiejś zagranicznej organizacji ?
A. Ch.: Tutaj to trzeba rozmawiać o tym z moimi menadżerami - Maciejem Kawulskim i Martinem Lewandowskim.

Fight24.pl: Planujesz startować w jakiś zawodach w judo w tym roku ?
A. Ch.: Tak będę chciał spróbować sił w Pucharze Polski i na Mistrzostwach Polski.

Fight24.pl: Z kim aktualnie trenujesz i ile razy w tygodniu ? Nad jakim elementem najbardziej skupiasz? Nad czym musisz jeszcze popracować?
A. Ch.: Aktualnie to jestem cały czas w cyklu treningowym ale takim dość luźnym. Co dzień jestem na treningu ale nie forsuje się na 100%, na to przyjdzie czas w przygotowaniu przed startowym. A mam zamiar tak ostro ruszyć z treningiem jakoś na początku marca, aktualnie trenuje boks z Robertem Złotkowskim a przygotowanie ogólne na Gwardi i na tym się skupiam teraz najbardziej. Za jakiś czas wybieram się na sparingi do Pawła Nastuli. A popracować muszę głównie nad boksem właśnie i nad wytrzymałością.

Fight24.pl: Czym była spowodowana tak długa przerwa i czy ciężko było wrócić do formy po takiej przerwie ?
A. Ch.: Delikatnie mówiąc problemy z prawem, tak zwane błędy i głupota młodości. A co do powrotu do dawnej formy to było bardzo ciężko. Dopiero po około 10 miesiącach już jakoś powoli miało to ręce i nogi. Walka z Reindersem a potem brąz na Mistrzostwach Polski w judo i po roku walka ze Staringiem, gdzie już czułem się bardzo dobrze ale i tak jeszcze to nie było to.

Fight24.pl: Walczyłeś na pierwszych KSW, jak oceniasz postęp tej organizacji oraz zawodników?
A. Ch.: Poziom diametralnie się zmienił, teraz już wszyscy walczą przekrojowo i poziomy są zbliżone a organizacja rozwija się bardzo prężnie ośmielę się powiedzieć że nie ma drugiej tak dobrej w Europie.


Ze wzgledu na dlugosc tekstu nie bede wklejal tutaj calego :D
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Antoni Chmielewski wywiad
Widzę, że próbujesz ożywić nieco dział MMA :wink:

Fajnie, chociaż mi się wydaje, że i tak każdy z użytkowników regularnie przegląda portale branżowe więc to trochę niepotrzebne dublowanie newsów.

Jak już wklejasz jakieś info niekoniecznie światowej rangi to dodaj coś od siebie, punkt zaczepienia do dalszej dyskusji. Nie każdy temat jest na tyle istotny by omawiać go w oddzielnym wątku.

PZDR
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Antoni Chmielewski wywiad
Fajnie, ze Antek Ch. nie ogranicza sie tylko do MMA, ale takze startuje w judo. Jestem mile zaskoczony. Mam nadzieje, ze bedzie mu sie wiodlo.
Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Antoni Chmielewski wywiad

Fajnie, chociaż mi się wydaje, że i tak każdy z użytkowników regularnie przegląda portale branżowe więc to trochę niepotrzebne dublowanie newsów.

Nie kazdy, ja czytam tylko budo bo na "przegladanie portali branzowych" nie mam czasu :wink:
  • 0

budo_wookash
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Antoni Chmielewski wywiad
No jak tak to spoko :wink:

Chociaż polecenia po nagłówkach przez powiedzmy jeden czy dwa polskie portale o MMA zajmuje maks kilka minut :)


Co do Chmielewskiego - wielka szkoda, że miał tą "przymusową" przerwę. Gdyby ciężko pracował na treningach przez ten czas to w tym czasie mógłby być już naprawdę bardzo wysoko.

PZDR
  • 0

budo_qazqaz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Antoni Chmielewski wywiad

Fight24.pl: Czym była spowodowana tak długa przerwa i czy ciężko było wrócić do formy po takiej przerwie ?
A. Ch.: Delikatnie mówiąc problemy z prawem, tak zwane błędy i głupota młodości.


ktoś może wie jakie to były problemy z prawem bo jestem ciekawski :D i pewnie nie tylko ja
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Antoni Chmielewski wywiad
jesli musisz pytac, znaczy, ze nie musisz wiedziec..... :wink:
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Antoni Chmielewski wywiad

ktoś może wie jakie to były problemy z prawem bo jestem ciekawski :D i pewnie nie tylko ja


Tu masz parę plotek:
http://www.forum-kul...dpost&p=1065829

wymuszenia haracze pobicia...


Z tego co słyszałem to napady, wymuszenia, pobicia - ale jakos szczególów brak, mało kto chce o tym gadać , bo i po co?


etc.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024