Skocz do zawartości


Zdjęcie

Multitol z nozyczkami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Multitol z nozyczkami
Tak z ciekawości.
Pisałeś już, że dlatego wybierasz ten typ narzędzia, bo chcesz mieć podręczny sekator.
Nadal nie rozumiem, w czym taki wybór jest lepszy, od kombinerek.
Mógłbyś mnie oświecić, do czego zamierzasz go stosować?
Oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, że jest zapotrzebowanie na takie narzędzia, bo inaczej nie byłyby one produkowane przez kilka firm, ale sam za cholerę nie oddałbym kombinerek za większe nozyczki. Oczywiście lubie mieć mniejsze, ale żeby zrezygnować z gównej idei, która tolowi przyświeca?
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Multitol z nozyczkami
dobra przyznam sie to byl powod na sile :)
poprostu chcialem z nozyczkami bo mam nadzieje ze beda sie przydawac, ale to bardzie fanaberia niz sprzet do jakis prac.
Tak se myslalem, ze to bedzie tez seatorek chociaz sekator tez mi tak naprawde nie potrzebny :) i te nozyczuszki (co podejrzewalem juz wczesniej) galazki nie wezma :) ale i tak grubsza robota do ktorej jest potrzebnysekator to raz w roku obcinanie bzu i do teg uzywam zwyklego sekatora :)

ale one+one hand+np kick (bo lekki) i wypasik niezbednik :D
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Multitol z nozyczkami
o dzis przyciolem w samochodzie tasiemki, juz dawno to mialem zrobic ale nigdy jak tam bylem to nie mialem nozyczek :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024