Skocz do zawartości


Zdjęcie

Demian Maia przed walką


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_marcin_vb
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Demian Maia przed walką
Dołączona grafika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

W najblizszą sobotę odbędzie się walka Demiana Mai, mistrza Brazylijskiego Jiu Jitsu, z zawodnikiem Team Quest - Chael Sonnen. Demian trenuje z tej okazji z Wanderlei Silvą, który twierdzi, że Maia jest najlepszym grapplerem w oktagonie i byłby zdziwiony gdyby zobaczył jakieś umiejętności bokserskie.

Sam Maia w wypowiedzi dla telewizji Setanta powiedział:

” Moim ulubionym sposobem na wygrywanie jest poddawanie. Chceżeby odklepal, zanim komukolwiek stanie sie krzywda.

Czasem musisz uderzyć przeciwnika, żeby zyskac przestrzeń, ale moja idealna walka jest czysta, bez krwi.

Nie chcę nikogo nokautować, ani samemu zostac znokautowanym, ale to jest MMA i w ten sposób też mozna wygrać. Wg mnie to nie jest najlepszy sposób na zwycięstwo, ale też jest dobry.”


Sama walka zapowiada się ciekawie w tym kontekście, tym bardziej, że Chael Sonnen powiedział ostatnio, że jest republikaninem i nie bedzię leżał pod dorosłym mężczyzną…
  • 0

budo_register
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Demian Maia przed walką
Może zmieni swoje poglądy polityczne. Maia jest za dobry.

btw techniki od Wanda bym się nie uczył :D a już na pewno nie bokserskiej :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024