Skocz do zawartości


Zdjęcie

Affliction - spoiler


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
192 odpowiedzi w tym temacie

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
O, w mordę. 8O
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
Fast one :)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
FEDOR KUR** KOCHAM CIE :DDDD
kazdy cios arlovskiego to byl stres zeby nie bylo ko a pozniej jeb i lezy i kwiczy :D D
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
Yeaaaaah. Ja nawet nie widzialem tego ciosu az do replayu!!! :D Fedoooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!! :) :):)

Tito: "let me tell you how're you feeling right now" :D
  • 0

budo_|mm0rta|
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
:) Odbił się od lin... Jaka petarda... WOW :)

J.
  • 0

budo_amigo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
ciekawe jak skomentuje tą walkę pan roach... ;)
  • 0

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
Nie wiem jak wy chłopaki ale ja się strasznie bałem, Arlovski był szybki, ale jak zobaczylem jak uderzył w pięść Fiodora swoją szczęką a potem poprawił w ziemie... musialem zatkać se buzie, bo bym obudził rodzinke :D Dalej ręce mi się trzęsą, masakra.
  • 0

budo_lukasz_89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gorzów Wlkp.
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler

Nie wiem jak wy chłopaki ale ja się strasznie bałem, Arlovski był szybki, ale jak zobaczylem jak uderzył w pięść Fiodora swoją szczęką a potem poprawił w ziemie... musialem zatkać se buzie, bo bym obudził rodzinke :D Dalej ręce mi się trzęsą, masakra.

To samo z mojej strony.
Arlovski był mega szybki.
Spokój Fedora mnie powala.
  • 0

budo_shafran
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
Cieszę się, że Fedor wygrał, ale strasznie mi szkoda Arlovskiego, bardzo dobrze mu szło.
Ale trochę przesadził... z latającym kolanem do Fedora? :lol:

Ktoś jeszcze miał wrażenie, że Fedor był jakiś bardziej spięty niż zwykle? Czy to tylko moje nerwy? :D
  • 0

budo_amigo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
Też się bałem, miałem złe przeczucia co do tej walki, początek tylko to potwierdził, ale myślę że Fedorowi o to właśnie chodziło, chce nadać dramatyzmu swoim walkom żeby nie stały się nudne i schematyczne :wink:
Poczekał aż Arlowski stał się bardziej pewny siebie, ale kiedy ten pozwolił sobie na zbyt wiele (nikt nie może atakować Fiedżii tak efektownymi akcjami jak latające kolano), zdecydował że Andrei musi już iść spać :wink:
  • 0

budo_heawy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 144 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
Ktoś gdzieś tam wcześniej napisał czy powiedział po przegranej Fedora w sambo czyżbyż w mma też przegra??? Nie ma takiej opcji Fedor jest tylko jeden i narazie zawsze wygrywa. Niskie ukłony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
No coz obiektywnie patrzac to Emilianienko zebral od Arlovskiego pare mocnych ciosow na poczatku rundy. Gdyby Andrei nie wyskoczyl z tym flying knee a Fedor nie skontrowal idealnie w czas to kto wie jak dalsza walka by sie potoczyla... Napewno musi sie lepiej przygotowac do starcia z Barnettem, bo on nie ma takiej szklanej szczeki ja Arlovski. Mam nadzieje ze Fedor jeszcze dlugo bedzie dominowal w rankingach HW, ale wszyscy fighterzy doskonale znaja jego walki i nie jest az tak trudno wypracowac sobie dobry gameplan na Fedora. A ze nikomu sie jeszcze nie udalo to juz inna sprawa ;) Ogolnie strasznie ciesze sie z wygranej Fiedzi jak i z calej gali Affliction ktora stala na bardzo dobrym poziomie. Tak trzymac Donald i dzialacze M1 :)
  • 0

budo_shafran
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler

... Napewno musi sie lepiej przygotowac do starcia z Barnettem, bo on nie ma takiej szklanej szczeki ja Arlovski.


Ale po tym co Barnett dzis pokazal raczej nie ma obaw ze moglby skonczyc Fedora ;)
  • 0

budo_doomdoom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edmonton, AB, Kanada

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
Sorry za post pod postem ale na pytanie o walce z Barnettem Fedor odpowiada:

“No, He's my friends.”

“Now I just want to go home.”

Z sherdog.com

Czyli co... ?
  • 0

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
a mnie zastanawia gdzie podziała się cała rzesza ludzi wyznających teorię Lucky Punch'a bo jak inaczej określić trafienie Fjedji? Ogólnie on jest tak niebezpieczny właśnie przez te swoje cepy które potrafi rzucać z duża siła...
  • 0

budo_grimper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
Fiodor nie jest dobrym bokserem, ale ma dobre uniki, ale garde i ciosy srednie. Tyle, że te ciosy to chyba jak młotki. Jak juz trafi, to pozamiatane.
Przez pół walki prowokował Arlovskiego do ataku. Pewnie Andrej robi jakis blad atakujac i to skrzetnie wykorzystał.

Ciekawa rzecz: Arlovski dostał za walke 1.5 miliona, gdy Fiodor tylko 300 tyś. Cos mi tu nie gra....
  • 0

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
proste nikt nie chce walczyc z Fiodorem :D
  • 0

budo_tynks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 943 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
Trzy razy musiałem przewijać, żeby zobaczyć czemu Arlovski padł :) Ale trzeba przyznać, że bardzo dobrze sobie radził i na początku byłem w lekkim stresie :wink:
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
K&rwa musze powiedziec ze dawno nie mialem takich emocji podczas walki.Jak Fedor dostawal po twarzy to kazdy cios odczuwalem :D A pikawa mi bila strasznie.
Caly czas mialem w glowie te slowa Roacha,ktory ze spokojem oznajmial ,ze Fedor padnie od ciosow Andrei bo jego boks jest bardzo slaby.
A tu Andrei od poczatku swietnie atakuje z dystansu Fjedzie,ktorego ciosy slabo dochodzily bialorusina.Bardzo dobra taktyke mieli z Roachem,bo wiedzieli ze tylko w boksie Andrei jest lepszy.Mysle K#urwa zaraz boom!! i Fedor padnie jak tak dalej pojdzie. 8O
Ale tak jak powiedzial Roachowi ,Millen przy zakladzie to bedzie walka MMA a nie boks.
Arlovski sie spoufalil i flying knee mu sie zachcialo i boom.Niema Arlovskiego!! 8O
Tak szybko to sie stalo,ze nawet niezczailem dokladnie,tylko patrze Andrei lezy a mi szczena opadla i az podskoczylem z krzesla doslownie.Zreszta polowa Pubu tak samo!!!
Andrei bedzie zalowal tego kolana do konca zycia!!!!
Niemoge sie powstrzymac i mysle ciagle co by bylo gdyby Arlovski uzywal glownie boksu,
wyraznie dominowal do momentu wpadki.
Wogule Andrei wygladal dzis swietnie,szybkie ciosy,praca nog etc.Widac Roach z nim ostro pracuje.
Apropo czy to byl lucky punch na slepo czy swiadoma kontra ,niewiem juz sam.
Wogule musze jeszcze walke obejrzec na spokojnie,i zaraz tak zrobie.
Mysle ,ze chcialbym zobaczyc rewanz :D
Dodam tylko tyle ze niepamietam kiedy ostatnio az tak przezywalem walke,gdyby wiekszosc gal mma tak na mnie dzialala,to przewiduje szybki zawal serca w najblizszych kilku latach 8O :)
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Affliction - spoiler
ło kurrrrwa normalnie szkoda, że powtórki nie ma pliku pojedyńczej walki bo skok i opad arlovskiego prosi się o gifa :) :) nigdy chyba nie uśmiałem się tak z nokautu :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024