Skocz do zawartości


Zdjęcie

Łukasz Rambalski wygrywa turniej K-1 na gali Kokoro Cup


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_brelok
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Łukasz Rambalski wygrywa turniej K-1 na gali Kokoro Cup
Łukasz Rambalski wygrał turniej K-1 podczas gali Kokoro Cup, która przed kilkoma godzinami zakończyła się na warszawskiej AWF. W finale Rambalski zwyciężył przez nokaut w drugiej rundzie Piotra Woźnickiego.
W finale zamiast Woźnickiego miał walczyć jego półfinałowy pogromca, Sebastian Matulaniec, ale starcie uniemożliwiła mu kontuzja łuku brwiowego.

Głównym punktem gali był turniej karate kyokushin, który zwyciężył Alejandro Navarro z Hiszpanii, przez Karolem Cieślukiem z Bielańskiego Klubu Kyokushin Karate.

Wyniki gali Kokoro Cup 2008

TURNIEJ K-1
Półfinały

@ Piotr Woźnicki (Centrum Sportów Walki Płock) – Sebastian Matulaniec (Punicher Gym Mińsk Mazowiecki); zwycięstwo: Matulaniec na punkty
@ Artur Szychowski (Rzeszowski Klub Sportów Walki) – Łukasz Rambalski (KickBoxing Bydgoszcz); zwycięstwo: Rambalski przez niezdolność Szychowskiego do kontynuowania walki (zwichnięcie stawu łokciowego)
Finał:
UWAGA: Sebastian Matulaniec, pomimo zwycięstwa w półfinale, nie mógł wziąć udziału w walce o złoto z powodu kontuzji łuku brwiowego. Zamiast niego wystąpił Piotr Woźnicki.
@ Łukasz Rambalski – Piotr Woźnicki; zwycięstwo: Rambalski przez nokaut w drugiej rundzie

TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN
Repasaże:

@ Michał Krzak (Klub Karate Kyokushin Spartakus Katowice) – Mohamed Elkholfi (Francja); zwycięstwo: Krzak po dogrywce
Ćwierćfinały:
@ Krzysztof Habraszka (TKS Karate Tarnowskie Góry) – Rudolf Conquet (Holandia); zwycięstwo: Habraszka po dwóch dogrywkach
@ Alejandro Navarro (Hiszpania) – Daniel Bukowy (Świdnicki Klub Kyokushin Karate); zwycięstwo: Navarro po dogrywce
@ Karol Cieśluk (Bielański Klub Kyokushin Karate) – Aleksandar Doncić (Serbia); zwycięstwo: Cieśluk po dogrywce
@ Petar Martinow (Bułgaria) – Michał Krzak; zwycięstwo: Krzak po dwóch dogrywkach przez różnicę wag (84.5 do 101 kg)
Półfinały:
@ Krzysztof Habraszka – Alejandro Navarro; zwycięstwo: Navarro po dwóch dogrywkach
@ Karol Cieśluk – Michał Krzak; zwycięstwo: Cieśluk po dwóch dogrywkach
UWAGA: Krzysztof Habraszka nie był w stanie zmierzyć się o 3. miejsce z powodu kontuzji, tym samym brązowy medal zdobył bez walki Michał Krzak.
Finał:
@ Karol Cieśluk – Alejandro Navarro; zwycięstwo: Navarro po dwóch dogrywkach

Walki towarzyskie:
@ Dobrosława Habraszka (TKS Karate Tarnowskie Góry) – Edyta Parys (Międzyszkolny Klub Sportowy Karate Kyokushin Radzymin); zwycięstwo: Habraszka po dwóch dogrywkach
@ Maciej Mazur (Bielański Klub Kyokushin Karate) – Petar Martinow; zwycięstwo: Martinow po dogrywce


wkrótce obszerna relacja z gali na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Łukasz Rambalski wygrywa turniej K-1 na gali Kokoro Cup
Nie ma jak spojler w tytule...
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łukasz Rambalski wygrywa turniej K-1 na gali Kokoro Cup
Szkoda, że do walki nie był zdolny (kontuzja oka) zawodnik Marka Piotrowskiego. Widziałem go na MP low. Walkę o finał przegrał ledwo, ledwo. Zresztą Woźnickiego tez miał 2 razy na deskach na Kokoro . A co do Łukasza. Rok temu Woźnicki zbił go ostro na MP Muaythai. Jednak Łukasz to zawodnik wytrwały a Woźnicki przestał trenować. Zresztą to był jedyny wybór do turnieju którego nie rozumiem. Myślę, że to jedynie ukłon w stronę Tadka Kopcińskiego, za zaproszanie na Angels of Fire.

Trochę termin nie trafiony. Brakowało Romaniuka. Jak wyglądała walka Łukasza z
Szychowski. Dla mnie to był przedwczesny finał. Do momentu kontuzji kto wygrywał? Szychowski jest Mistrzem Polski.

A o co chodzi z spojlerem? :)
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łukasz Rambalski wygrywa turniej K-1 na gali Kokoro Cup
Turniej to turniej..nie zawsze wygrywa najlepszy..na zwyciestwo składa sie wiele czynników.Moim faworytem był Artur Szychowski-to naprawde dobry zawodnik,szkoda ze doznał kontuzji.Jesli chodzi o Woznickiego to rozmienił sie na drobne,zawodnik który jest zawodowym mistrzem polski i europy prestiżowych organizacji nie może przegrywać(co chwile)z podrzednymi zawodnikami-i nie mam na mysli składu z kokoro,bo zawodnik Marka Piotrowskiego naprawde ma potencjał.Woznicki skacze z 71 do 81,tak nie robi zawodowiec.Mimo wszystko Łukasz zasłużył na zwyciestwo,jest niezwykle konsekwentny..jesli chodzi o starty
  • 0

budo_brelok
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Łukasz Rambalski wygrywa turniej K-1 na gali Kokoro Cup
Przepraszam za spojler, wrzuciłem temat w stylu tytułu prasowego, nie mam funkcji edytuj.

Tymczasem pod adresem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] można przeczytać obszerną relację z gali. Na dole strony znajduje się link do fotogalerii.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024