Skocz do zawartości


Zdjęcie

Staż z Tomaszem Krzyżanowskim (5 DAN) - AAI POLSKA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_julia13
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Staż z Tomaszem Krzyżanowskim (5 DAN) - AAI POLSKA
Beskidzki Klub AIKIDO zaprasza na seminarium z dyrektorem AAI-POLSKA, Tomaszem Krzyżanowskim 5 DAN, które odbędzie się 8 i 9 listopada w Bielsku-Białej.
Więcej info: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
ZAPRASZAMY !!!
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Tomaszem Krzyżanowskim (5 DAN) - AAI POLSKA
o boy, kolejny element humorystyczny w polskim krajobrazie aikido.
pan "director" i "szef instruktor" (neologizm zbudowany na podobnej zasadzie co "burdel mama" czy "tanc buda"), "kwatera główna" :) .

no i widze, ze w "kwaterze glownej" wykazali sie kreatywnoscia- wprowadzili 7 kyu.
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Tomaszem Krzyżanowskim (5 DAN) - AAI POLSKA

o boy, kolejny element humorystyczny w polskim krajobrazie aikido.
pan "director" i "szef instruktor" (neologizm zbudowany na podobnej zasadzie co "burdel mama" czy "tanc buda"), "kwatera główna" :) .

Bujin, a nie lepiej zabrzmiałoby, po polsku, o rany? A poza tym zgadzam się z Tobą. Czy szef instruktor mógłby być swojskim głównym instruktorem? Ale to nie moje małpy i nie mój cyrk, nazywają jak chcą i mają do tego prawo.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_benek1313
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Tomaszem Krzyżanowskim (5 DAN) - AAI POLSKA

Więcej info: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


mój antywirus ostrzega przed złośliwym robakiem na tej stronie :)
  • 0

budo_aoimizu
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Tomaszem Krzyżanowskim (5 DAN) - AAI POLSKA
Co właściwie jest w tym śmiesznego? Bo ja jakoś nie czaję? Zwykłe ogłoszenie o seminarium i tyle. Nie widzę powodów do śmiechu.
  • 0

budo_julia13
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Tomaszem Krzyżanowskim (5 DAN) - AAI POLSKA

o boy, kolejny element humorystyczny w polskim krajobrazie aikido.
pan "director" i "szef instruktor" (neologizm zbudowany na podobnej zasadzie co "burdel mama" czy "tanc buda"), "kwatera główna" :) .

no i widze, ze w "kwaterze glownej" wykazali sie kreatywnoscia- wprowadzili 7 kyu.


Bardzo ubolewam nad tym, że trenujesz w "tanc budzie" pod okiem "burdel mamy" ale z drugiej strony rozumiem twoje rozgoryczenie. Kwatera główna fajowa co??? Dojo z prawdziwego zdarzenia :)
  • 0

budo_julia13
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Tomaszem Krzyżanowskim (5 DAN) - AAI POLSKA


Więcej info: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


mój antywirus ostrzega przed złośliwym robakiem na tej stronie :)

Tak, jesteśmy w trakcie naprawy. Parę osób zgłaszało podobny problem, jest to przyczyna windowsowskiego programu do edycji stron www, który dorzuca jakieś znaczki na początku lub końcu podstrony. Niektóre antywirusy reagują na nie ostrzeżeniem.
Dzięki za informację.
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Tomaszem Krzyżanowskim (5 DAN) - AAI POLSKA
Cóż miałem przyjemność poznać ludzi związanych a AAI i chce zabrać głos w ich obronie.
Z tego co zauważyłem oraz co mi przekazano AAI jest organizacją mocno sformalizowaną. Mam na myśli to że to w jaki sposób są tam prawadzone zajęcia, przeprowadzane egzaminy, itd. Jest jasno i sztywno określone przez procedury przekazane pisemnie instruktorom z Kwatery Głównej AAI w Chicago. Więc wcale mnie nie dziwi to przywiązanie do przestrzegania standardów. Nawet jeśli jest to z naszego punktu widzenia zbyt dosłowne.
Szczerze mówiąc to nie ma co się głupkowato śmiać, uważam że organizacyjnie AAI jest jednym ze wzorów do naśladowania ^^
Tym bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu gdy patrze na nauczycieli, którzy objaśniają aikido demonstrując strzelanie z łuku bądź na siłę wplatają do niego kenjutsu (no dobra gryzę się w język ;) )
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Tomaszem Krzyżanowskim (5 DAN) - AAI POLSKA
Albo mowia ze jest fajnie i ze pojdziemy jutro do pewnego pana co nam opowie o tym i owym, tylko trzeba mu dac po pare zlotych za spotkanko... Takich tez juz spotykalem i to jakos spoza PFA.

A bujin swoja droga, u kogo ty trenujesz w tym Berlinie? Bo tam to dopiero jest oszolomow. Z samego srodowiska kendo spotkalem kilka osob, z czego wiekszosc z zaburzeniami umyslowymi, nie wspomnie juz o aikidokach - schwule, narcyzy itp... Jest nawet taki jeden co jak raz na 15 minut nie uslyszy slowa ze jest wspanialy, to juz ma trzesiawe i zaczyna pieprzyc farmazony. Wiec badz laskaw sie w koncu odczepic od ludzi robiacych dobra robote a nie cyrk. Bo jedyne co widze z Twojej strony to to jak sie czepiasz kazdego seminarium czy nauczyciela itp., a nie nie napisales ani jednego merytorycznego posta od lat. Same lanie lez i glupie smieszki.

I nie probuj klamac jak bys podawal gdzie cwiczysz, bo moge to sprawdzic. I nie w tym temacie. Alno moze daj ogloszenie o stazu w Berlinie a my cie pojedziemy tak jak jedziesz po wszystkich w Polsce co cos robia. Kompleks niedowartosciowanego imigranta z Niemiec czy czlowiek ze straconego pokolenia? :P

Sory za offtop.

ps: Tomasza znam ze slyszenia i szanuje to co robi.
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Tomaszem Krzyżanowskim (5 DAN) - AAI POLSKA

ps: Tomasza znam ze slyszenia i szanuje to co robi.

Miałem przyjemność poznać Go w tym roku i odniosłem pozytywne wrażenie. Nie widziałem jego aikido, ale to co robił na macie sensei Keith Moore było interesujące. W pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_aoimizu
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Tomaszem Krzyżanowskim (5 DAN) - AAI POLSKA
Keith Moore był po prostu świetny w Gdyni. :) Po prostu tymi kontr technikami wymiatał. 8) Nie mogę się doczekać kiedy znów zawita do Polski. A Aikido senseia Tomasza jest bardzo dynamiczne. Jest wiele ruchu. Zwraca również wiele uwagi na niską pozycję, centrum. :)
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Tomaszem Krzyżanowskim (5 DAN) - AAI POLSKA

Zwraca również wiele uwagi na niską pozycję, centrum. :)


Czyżby parter w aikido/ ;-)
  • 0

budo_aoimizu
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Tomaszem Krzyżanowskim (5 DAN) - AAI POLSKA
Sensei Tomasz nie robi technik w parterze, chyba, że masz na myśli tylko suwariwaza. :D Parter robią nam czasami inni uczniowie Senseia. :) Miałem na myśli to, że zwraca nam uwagę na to żebyśmy nie stali na nogach prosto jak kołki tylko obniżylali pozycję. Żebyśmy ją trzymali nisko i stabilnie. 8) Jest to bardzo przydatna rzecz przy robieniu technik i innych rzeczy. 8)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Tomaszem Krzyżanowskim (5 DAN) - AAI POLSKA
Bujin, jakie ty bzdety wypisujesz ostatnio :( Masz jakis komplex nizszosci, czy co?
Napisz cos ciekawego na temat aikido jakie cwiczysz, bo ci sie poziom zaniza ponizej kanalizacji miejskiej.
  • 0

budo_bujin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 859 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Tomaszem Krzyżanowskim (5 DAN) - AAI POLSKA
szczepciu,
ty- poza sensownymi wypowiedziami- wypisujesz bzdury od samego poczatku i to dosc regularnie. takze nie masz intelektualnego mandatu, ze sie tak wyraze, do zwracania innym uwagi. pomijam juz te okolicznosc, iz wykazales sie wybitnym duchem bojowym uciekajac przed spotkaniem z aikim na macie :) . rzeczywistosc sama falsyfikuje pewne mity, nieprawdaz.

ja nie mam nic do osoby pana "szef-instruktora" ani nie wypowiadalem sie na temat jego poziomu aikido. wyrazilem jedynie opinie na temat dosc komicznej maniery jezykowej panoszacej sie na jego stronie.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Staż z Tomaszem Krzyżanowskim (5 DAN) - AAI POLSKA
Bujin,
znow jakies uwagi osobiste zamiast konstruktywnych wypowiedzi na temat aikido :(
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024