Skocz do zawartości


Zdjęcie

Defendu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_nipponson86(konto usunię)
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Defendu
Lewro jako , że nie odpowiedziałeś na PW zapytam tu:
Czy w Łodzi jest, bądź w najbliższym czasie powstanie sekcja Defendu?
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Defendu
niestety nie bo nie mam z tego rejonu nikogo na kursie instruktorski
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Defendu

racja mało jest rzetelnych kursów w Polsce z tego zakresu, natomiast dużo jest szkoleń wybiórczych nie do końca rzetelnych. Niestety szkolenia z tego zakresu może i są bardzo ciekawe ale kogo w Polsce stać na profesjonalna ochronę.


Są rzetelne kursy w Polsce - chociaż lepsze i tak są za granicą( taki lajf)
Warto jeździć na wybiórcze szkolenia, gdyż są pzreznaczone jednemu tematycznemu zagadnieniu, wałkowanemu np. pzrez 3 dni.
I stać ludzi w Polsce na profesjonalną ochrone, gdzie agentom płaci sie stawki od 70PLN wzwyż, a całość pzredsiewzięcia opiewa na koszta rzedu circa 250 tys PLN.

Sori Lewro, ale takimi wypowiedzią udowadniasz, że nie masz bladego pojęcia o ochronie osobistej.
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Defendu

na priv,


Forum służy temu żeby zasadniczo się uczyć, prosiłbym w miare możliwości o upublicznienie tez zawartych w tej wiadomości, chyba lepiej żeby ludzie zwracali uwagę na błędy i wiedzieli czego oczekiwać po szkoleniach z zakresu takich rzeczy.

I tak jak napisał Kapral, jeżeli musiało dojść do konfrontacji, to znaczy że ktoś spierdolił. I to poważnie.
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Defendu
widzę kolego że jesteś tak profi w tym temacie że dziwię się ze jeszcze masz czas pisać na tym forum, jak byś pracował w poważnej firmie zajmującej się CPP to na takie pierdoły nie miał byś czasu. Ja nie pracuje więc mam. Nie przeczę ze się nie znasz na robocie ale poco się od razu nadymać i pisać o super szkoleniach w Polsce dla nie licznych. Jedynie IBA coś robi ale już dawno straciła swój blask.
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Defendu

widzę kolego że jesteś tak profi w tym temacie że dziwię się ze jeszcze masz czas pisać na tym forum, jak byś pracował w poważnej firmie zajmującej się CPP to na takie pierdoły nie miał byś czasu. Ja nie pracuje więc mam. Nie przeczę ze się nie znasz na robocie ale poco się od razu nadymać i pisać o super szkoleniach w Polsce dla nie licznych. Jedynie IBA coś robi ale już dawno straciła swój blask.


Lewro, ty nie wiesz na co czas mam a na co nie mam :)

ale do zreczy:
1. Nie są to szkolenia dla nielicznych
2. IBA nigdy nic porządnie nie robiła. A blask straciła, jak na jaw wyszło, kim jest naprawde szef IBA :) To od zawsze był pojebany wyciągacz kasy, jak wszystkie tego typu "stowarzyszenia"
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024